Rüyada “Fetih Suresi” Görmek

Fetih Suresi
Rüyada fetih suresi görmek günahlarından kurtulup, dualarının kabul olmasına yorumlanır. Rüyada fetih suresi görmek huzurlu ve mutlu bir yaşama delalettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Fetih Suresi Görmek

Rüyada fetih suresi görmek; İbni Şirin (r.a.) diyor ki: İnna fetahna Suresi’ni tamamen veya kısmen uykusunda okuyan veya okunduğunu işiten kimseye Allahü Teala ve Tekaddes Hazretleri yardım eder, hayırlı bir haber veya manevi bir destek, maddi menfaat ve yardım kapılarını açar. Rüyada fetih suresinin ilk ayeti, hedefe ulaşmak ve zafer ile yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse arzu ve maksadına ulaşır ve istediğini kolayca elde eder.

Rüyada fetih suresinden bir ayet görmek, mükafat ve iyi amel anlamına gelir. Rüyada fetih suresi son ayetini görmek, müjde, emeline ulaşmak, sevineceği bir zafer ve iyi bir mücadele demektir.

Rüyada fetih süresini görmek hakkında, Kirmâni (r.a.) diyor ki: Allah Celle Celâle günahlarını bağışlar, duası makbul ve karşılığı verilir, umduğu şeyler yerine gelmiş olur. Rüyada fetih suresi görmek büyük rüya tabirleri alimlerinin görüşlerine göre, şehit olarak vefat etmeye tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Fetih Suresi Okumak

Rüyada fetih suresi okumak Câferi Sâdık (r.a.) şöyle buyuruyor: Allahu Teala’nın yardımı ile istediğini elde eder ve düşmanına üstün ve muzaffer olur. Rüyada fetih suresinden ayet okumak veya surenin okunduğunu duymak muradının gerçekleşmesidir.

Rüyada Fetih Suresi Dinlemek

Rüyada fetih suresi dinlemek veya okunduğunu duymak, İmâmı Nablûsi (r.a.) şöyle buyuruyor: Arkadaş ve akrabasına hayrı iyilik, maddi menfaat ve yardımı olur. Bazı tabircilere göre fetih suresinden bir ayet dinlemek zafer anlamına gelir demişlerdir.

Rüyada Fetih Suresi Ayeti Görmek

İbni Kesir (r.a.) diyor ki: Cihada gider ve gaza edip hasmına galip gelir. İbni Fuzâle (r.a.) diyor ki: Dünya da ve Ahiret de huzurlu ve mutlu bir hayat yaşamasını nasib eder. Nâfı (r.a.) diyor ki: Darlık­tan kurtulup dilediğine kavuşur ve ona hayrat kapıları açılır.

Rüyada Fetih Suresini Okuyamamak

Rüyada fetih suresini okumaya çalışmak ve okuyamamak bir işin yarım kalmasına ve istediği gibi bir konuda başarı elde edemeyeceğinize delalet eder. Bazı tabircilere göre bu rüya bir mühlet sıkıntı çekmeye yorumlanır.

Rüyada Fetih Suresinin ilk ve Son Ayetini Görmek

Rüyada fetih suresinin ilk ayetini görmek mükafat ve kolay zafer anlamına gelir. Rüyada fetih suresinin son ayetini görmek arzu ve amelinin kolay gerçekleşmesine delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca