Rüyada “Ferman” Görmek

Ferman
Rüyada ferman görmek din ve dünya huzuruna, mutlu bir hayat yaşamaya işarettir. Rüyada ferman görmek iyi yazılı ise hayra, kötü ise aşağılanma demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Ferman Görmek

Rüyada ferman görmek; Bir alimin veya bir zahidin kendine dinin fay­dalarını içeren veya Ahirette kurtuluşa ait bir belge verdiğini gören kimse, din ve Dünya da huzurlu ve mutlu bir hayat yaşamasına kavuşur. Belgede bu gibi şeyler yazılmaz veya karalanmış olursa iyi değildir. Rüyada ölüm fermanı görmek ihtar ve uyarı olarak kabul edilir, ölüm fermanı okunduğu duyan kimse ahiret için çalışır ve dine yönelir denilmiştir.

Rüyada ferman görmek hakkında, Cabir’ül Mağribi (r.a.) demiştir ki: Rüyada bir devlet başkanının kendisine iyi insanların yaşadığı, mamur ve her çeşit nimetlerin bol bol bulunduğu bir beldeye hitaben bir ferman veya belge verdiğini gören kimse, büyük şeref ve makama erer. Eğer belge veya ferman harap bir beldeye hitaben yazılmışsa alçalma, küçük düşürülme ve hakarete düşer.

Rüyada Ferman Almak

Rüyada ferman almak hakkında alimlerin görüşü; Ebu Said’ül Vaaz (r.a.) demiştir ki: İmamdan bir ferman aldığını gören kimse, eğer memur olmak için gereken bilgi ve becerisi varsa memur olur. Eğer bilgi ve becerisi yoksa başka bir devlet hizmeti yapar.

Rüyada Ferman Okumak

Rüyada ferman okumak bazı tabircilerin görüşlerine göre; duası kabul edilir olup düşmanına galip gelir ve hayırlı istekleri kolayca gerçekleşir istediğini zorda olsa elde eder denilmiştir.

Rüyada Ferman Yazmak

Rüyada ferman yazmak insan ve şeytan şerrinden, çekemeyenlerin zararından emin olmaya ve kolay geçime delalet eder. Rüyada ferman yazmak alimlerin yorumlarında İslami kaynaklarda genelde iyi tabir olunur.

Rüyada Ölüm Fermanı Görmek

Rüyada ölüm fermanı görmek genelde iyidir ama, ölüm fermanı almak ve okunduğu görmek, hallerini ıslah etmediği takdirde gazap ve azaba uğrayacaklarına tabir edilebilir.

Rüyada Berat Fermanı Görmek

Rüyada berat fermanı görmek mağfiret ve kurtuluşa şüphelerden emin olmaya işaret eder. Rüyada mahkum birinin berat etmesi ile alakalı ferman görmesi kurtuluş ve af edilme anlamına gelir.

Rüyada Kurtuluş Fermanı Görmek

Rüyada kurtuluş fermanı görmek

Rüyada Padişah Fermanı Görmek

Rüyada padişah fermanı görmek hakkında, El-Sâlimi (r.a.) demiştir ki: Devlet başkanı veya padişah tarafından verilen ferman ve berat güç ve makama ve rütbeye, başka biri tarafından verilen berat herhalde hayra tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca