Rüyada “Feraset” Görmek

Feraset
Rüyada feraset görmek çalışması muvaffakiyet ile sonuçlanmaya delalet eder. Rüyada feraset görmek ve ferasetli olmak maddi yardım ve manevi destek demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Feraset Görmek

Rüyada feraset görmek; anlayışının yüksek olduğunu görmek, pek iyidir, gizli işlerde gerçeği anlamaya, faydalı işlerde sonunu, geleceğini görmeye işarettir. Kendisinin ileri görüşlü olduğunu g­ören kimse, bir takım gizli işlere bilgisi ve becerisi olur. Rüyada feraset, uyanıklıkta geleceği görmeye işarettir.

Rüyada feraset görmek, makam ve mevki sahibi olmaya ve ahlakının güzelliğine işaret eder. Rüyada feraset ve anlayışlı derin idrak sahibi olduğunu görmek iyi ve güzellik anlamına gelir.

Rüyada Anlamak

Rüyada anlamak ve yüksek anlayış sahibi olmak, Çekemeyenler ve fesat ehlinin iflasına delalet eder. Rüyada anlayışlı olmak gayretleri sayesinde muvaffak olan kimseye işaret eder.

Rüyada Anlayış Görmek

Rüyada anlayış görmek ve anlayış göstermek münafık kimselerin çevresinden uzaklaşmasına ve istediğini hayır yönünden elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Ferasetli Birini Görmek

Rüyada ferasetli birini görmek derin anlayış ve muhabbet sahibi olduğunu gören kimse muradına erer ve istediğini hayırlı yönden elde eder denilmiştir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca