Rüyada “Ferahlık” Görmek

Ferahlık
Rüyada ferahlık ve ferahlamak günah işleyen biri ise tövbe etmesine işarettir. Rüyada ferahladığını hissetmek nazar ve sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Ferahlık

Rüyada ferahlık ve çok neşeli olup içinin açıldığını görmek, günah sahibiyse tövbe eder. Kâfirse Müslüman olur. Rüya sahibi sıkıntıda ise; sıkıntısı gider, derdi ızdırabı yok olur ve rahatlığa kavuşur. Rüyada ferahlık hissetmek, neşe ve sevinç iyi değildir. Rüyada kendini sevinçli ve mutlu gören kimse, üzüntü ve kedere düşer. İbni Şirin (r.a.) demiştir ki: Bir kimse tarafından neşelendiğini gören kimse, o yüzden sıkıntıya düşer.

Rüyada ferahladığını görmek, darlık ve sebepsiz yere üzüntü yaşamaya tabir olunur. Rüyada ferah bir ev görmek, maişet ve bolluk genişlik, bol rızık demektir. Rüyada ferah iş yeri görmek mükafat ve kazançlı işler, borç ödeme sorunlardan kurtulmak anlamına gelir.

Rüyada ferahlık görmek; Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Hayatta bulunan için sevinç ve mutluluk rüyası hüzün, ölüler için müjde ve hayırlı bir sondur. Bazı rüya tabiri alimlerine göre: Rüyada sevinç ve mutluluk ferahlık görmek, Allahu Teala Hazretlerinin kerem ve ihsanına tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Ferahlamak

Rüyada ferahlamak, Caferi Sâdık (r.a.) demiştir ki: Sebepsiz mutluluk rüyası rüya sahibinin ecelinin yaklaşmış olduğuna işarettir.

Rüyada Ferahladığını görmek

Rüyada ferahladığı görmek, alim bir kimse için maneviyatının güzelliğine ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Rüyada ferahladığını görmek huzur ve muhabbet habercisidir.

Rüyada Ferahlık Hissetmek

Rüyada ferahlık hissetmek hüzün ve kederden kurtulmak anlamına gelir. Rüyada ferahlık görmek, dert ve tasa çeken biriyse feraha çıkmaya tabir olunur.

Rüyada Ferah Bir Yer Görmek

Rüyada ferah bir yer görmek güzel ve aydınlık temiz bir yeren gören kimse, muradına erer eğer sıkıntı çekiyorsa dertlerinden kurtulur denilmiştir.

Rüyada Sevinmek Ferahlamak

Rüyada sevinmek ve ferahlamak, bazı tabircilere göre dertlenmek ve hastalanmak anlamına gelir. Rüyada ferahlık gören kimse istediğini elde eder denilmiştir.

Rüyada Ferah Ev Görmek

Rüyada ferah ev görmek, hanede huzura ve hasta için şifa bulmasına o hane halkının emniyette olmasına delalet eder. Rüyada büyük ve güzel temiz ferah ev görmek huzur ve saadet anlamına gelir.

Rüyada Ferah iş yeri Görmek

Rüyada ferah iş yeri görmek, dertli için derdine deva, ticaret ehli için işlerinde başarı anlamına gelir. Rüyada ferah ve büyük bir iş yeri görmek müjde ve sevinç bol kazanç anlamına gelir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca