Rüyada “Ferahlamak” Görmek

Ferahlamak
Rüyada ferahlamak, itibar ve şerefin artmasına, Rüyada içinin ferahlaması bir rivayete göre halk arasında yükselmek ve kıymetinin artması demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Ferahlamak

Rüyada ferahlamak, ihsan ve nimete dine ve takvaya eğilimin artmasına, bu rüya o memlekette devlet başkanının adil olmasına işarettir. Rüyada içinin ferahlaması, Bir rivayete göre güç ve makama, içinin sıkılması ve bunalması memursa görevinden alınmaya delalet eder. Rüyada rahatlamak hakimin adaletle muamele edip halkın rahat, huzurlu ve mutlu bir hayatı olacağına rüyanız tabir edilip, hayır ile yorumlanır.

Rüyada rahatlamak, iki şekilde tabir olunur lüzumsuz işlere meyil etmek ve istemeden birilerini incitip kırmak anlamına gelir. Rüyada ferahlamak halis kimseler için pek güzel tabir edilmez bu rüya dünyaya yönelmiş meyil etmiş kimselerin maddi kazanç elde etmesi anlamına gelir.

Rüyada ferahlamak, maddi huzurun ve güzel günlerin habercisi olabilir. Bu rüyayı gören kimse borçlu ise borcunu öder denilmiştir. Rüyada hayırlı şeyler ile ferahladığını ve rahatladığını gören kimse muradına kolay kavuşur denilmiştir.

Rüyada içinin Ferahlaması

Rüyada içinin ferahlaması, sevinç ve mutluluk rüyası veya içinin ferahlaması ile alakalı rüyalar hüzün, dünyaya meyil etmeyenler için müjde ve hayırlı bir sondur. Bazı rüya tabiri alimlerine göre: bu rüya istediğine kavuşmak anlamına gelir demişlerdir.

Rüyada Su içip Ferahlamak

Rüyada su içip ferahlamak, su içip rahatlayan kimse eğer temiz ve saf su ise, rüyayı gören hasta ise şifa bulur, pis su içip içinin sıkılması ve bunalması dert ve hastalıktır. Caferi Sâdık (r.a.) demiştir ki: Sebepsiz mutluluk rüyası rüya sahibinin ecelinin yaklaşmış olduğuna işarettir.

Rüyada Rahatlamak

Rüyada rahatlamak, bu rüyayı gören kimse eğer ehilse din ve ahiret rehberliğine yönelir ve kerem ve ihsanına tabir edilip, yorumlanır. Güzel ve mutlu bir aile geçimi olur denilmiştir.

Rüyada Ferahlık Hissetmek

Rüyada ferahlık hissetmek, İslami rüya tabirleri yorumu yapan alimlere göre, serinlediğini ve neşelendiğini rüyada gören kimse, belli veya belirsiz bir sebepten dolayı sıkıntıya düşer.

Rüyada Ferahlık ve Serinlik Hissetmek

Rüyada ferahlık ve serinlik hissetmek, kendini sevinçli ve mutlu gören kimse, üzüntü ve kedere düşer. Rüyada ferahlamak bazı tabircilere göre dert ve sıkıntı yaşayacağınızın habercisi olarak tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca