Rüyada “Ferace” Görmek

Ferace
Rüyada ferace görmek din ve maneviyatın güzelliğine işarettir. Rüyada ferace bakmak ve giymek hayırdır, beyaz ferace huzur, siyah ferace sır saklamaktır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Ferace Görmek

Rüyada ferace görmek, rüya sahibi için gam, keder ve üzüntüden kurtulmakla tabir edilip, yorumlanır. Rüyada beyaz ferace görmek, bu rüyayı gören kimse bela ve büyük bir felaketten kurtulur. Rüyada ferace bakmak, vücudun tamamına gelecek şifaya ve bütün günahlardan arınmaya delalet eder. Rüyada siyaha ferace almak, sıkıntı ve üzüntülerinin son bulacak olmasına ve refaha kavuşmasına yorumlanır. Rüyada beyaz ferace giymek, başına gelen her türlü musibet ve belalardan uzak duracak olmaya tasvir edilir. 

Rüyada birinin ferace giydiğini görmek, Allah’ın affı ve iman nimeti ile üzüntü ve kederi dağılır. Rüyada ferace görmek, hayırlı ve güzel bir yaşama sahip olmaya, stresten uzak durma ile rivayet edilir. Rüyada ferace giymek, bu rüyayı gören kimse iyi bir hal ve mizaç elde eder ve evli ise muradı gerçekleşir bekar ise kısmetleri artar denilmiştir.

Rüyada ferace görmek, kendisi için doğru olacak arkadaşlar ile beraber olmaya ve hayır ile tabir edilir. Rüyada ferace alıp giydiğini görmek, hayırlı olacak bir kazanç elde ederek geçim telaşından kurtulacak olma ile yorumlanır. Rüyada sarı ferace görmek, dert, tasa ve sıkıntılarınızın zamanla bitecek olması ile mutlu olacak olmanıza tasvir edilir.

Rüyada Siyah Ferace Görmek

Rüyada siyah ferace görmek, güzel bir sona ve hayırlı biri olarak vefat etmeye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada siyah ferace giydiğini görmek, mutlu olacağı hayırlı ve güzel bir ilişkiye adım atacak olmaya tabir edilir.

Rüyada Feraceli Kadın Görmek

Rüyada feraceli kadın görmek, dedikodu ve iftiraya maruz kalma ile tabir edilir, rüyada feraceli kadınlar görmek, sıkıntı ve sorunların zamanla düzeleceğine yorumlanır.

Rüyada Ferace Almak

Rüyada ferace almak, aile iş hayatında başarılı olup mutlu olacağına tasvir edilir, rüyada ferace aldığını görmek, uzun süredir görmediği sevdiklerini bir arada görme ile yorumlanır.

Rüyada Yeşil Ferace Görmek

Rüyada yeşil ferace görmek, hayır ile tabir edilmez, rüyada yeşil ferace giydiğini görmek, kötü ve art niyetli kimselerden zarar görecek olmaya yorumlanır.

Rüyada Ferace Giymek

Rüyada ferace giymek, hayır ve güzellik ile tabir edilir, rüyada ferace giydiğini görmek, büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Sevcan dedi ki:

    Ferace görmek ile alakalı rüyamı anlatayım yeşil renkliydi ve kız kardeşim giyiyordu bu rüya neye işaret eder yorumlarmısınız.

  2. Cahit dedi ki:

    Annemin rüyamda kırmızı ferace giydiğini gördüm bu neye delalet eder.

  3. güneş dedi ki:

    Rüyada sokulen siyah feracemi terziye diktirip ablam we yenqemle almaya qidecektim ruyamin yorumunu yaparmisiniz.?

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca