Rüyada “Fener” Görmek

Fener
Rüyada fener görmek iyi akıbet ve istikamete işarettir. Rüyada el feneri görmek doğru yolda olmaya, Rüyada yanan fener görmek güzel ahlak demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Fener Görmek

Rüyada fener görmek genellikle güzel ve hayırlı arkadaşlıklar edineceğimize ve artık bu güne kadar beklediğiniz mutluluğu yakalayacağınıza işarettir. Rüyada fener yakmak, hayatınızın düzeleceğine ve sıkıntılarınızın sona ereceğine ve bundan sonra yaşayacağınız her şeyin çok güzel olacağı şeklinde tabir edilir. Rüyada bozuk fener görmek, bu size sorunlarınızdan ve sıkıntılarınızdan kurtulmak için iyi bir fırsat ile karşılaşacağınıza delalet eder. Rüyada bozuk fener görmek, eğer rüyanızda elinizdeki bozuk fener ile etrafınızı aydınlattığınızı ve tıpkı gündüz gibi her yer parlak ve aydınlık yaptığınızı görüyorsanız bu sizin çok hayırlı ve güzel işler yapacağınıza yorumlanır.

Rüyada fener görmek, bazı tabircilere göre şöyle yorumlanır, aşk ve iş konularında yenilikleri bulacağınız anlamına gelir. Rüyada yanmayan fener görmek, kişinin elindeki fener yanmıyor ise bu sizin için bir bocalama dönemi anlamına gelebilir. Ama sonunda yine iyi sonuçlar sizi bekliyor olabilir. Fener rüyaları aydınlık ve ferah şeyleri ifade eder ve bol hayırlı kazançlar elde edeceğinize işarettir.

Rüyada El Feneri Görmek

Rüyada el feneri görmek, rüyasında elinde el feneri olduğunu gören kimsenin olumsuz işleri olumlu olur umduğuna kavuşur denilmiştir. Rüyada el feneri yakmak mükafat ve müjdeli bir haber ile tabir edilir.

Rüyada El Lambası Görmek

Rüyada el lambası görmek, İslami tabircilerin görüşlerine göre kişi ehil ise, ilim, irfan ve din eğitimlerinde ders almaya işarettir. Rüyada el lambası yaktığını görmek, bilmediği şeyleri öğrenen kişiye yorumlanır.

Rüyada Deniz Feneri Görmek

Rüyada deniz feneri görmek, denizin ortasında fener olduğunu görmek bir işi başaramayan kimseye işarettir. Rüyada deniz kenarında fener görmek, her işin üstesinden gelen kadına, istediğini elde eden erkeğe işarettir.

Rüyada Yanan Fener Görmek

Rüyada yanan fener görmek, müjdeli bir haber, sevineceğiniz bir yakınlaşma yada dostluk habercisidir. Rüyada fener görmek, İslami tabircilerin görüşlerine göre eğer fener yanıyorsa istediği bir şey varsa rüya sahibi kolayca elde eder denilmiştir.

Rüyada Fenerle Yürümek

Rüyada fenerle yürümek, tüm zorluk ve meşakkatlere rağmen azmeden ve gayret gösteren başarılı olan kimseye işarettir. Rüyada elinde fenerle yürümek veya yürüyen birini görmek, umut ettiğiniz şey veya çareye kavuşmak ile tabir edilir.

Rüyada Işığı Parlak Fener Görmek

Rüyada ışığı parlak fener görmek, bir rivayete göre eğer karanlık ve çaresiz biranda görülmüşse bu fener, rüya sahibinin hiç ummadığı biranda tüm sorunlarından kurtulacağının alameti olarak yorumlanır. Rüyada fener görmek bir rivayete göre ışığı çok parlaksa, ilim irfan sahibi biriyle güzel ve samimi bir dostluk kurmaya işarettir.

Rüyada Elinde Fener Tutmak

Rüyada elinde fener tutmak ile ilgili yapılan yorumlamalar iyiye, hayra ve sevince işaret edilir. Rüyanızda elinde fener olan birini görmek, o kişi sizi hayırlı işlere götürmek için bekliyor demektir. Size düşen bu güzel fırsatı değerlendirip feraha ermektir.

Rüyada Karanlıkta Fener Yakmak

Rüyada karanlıkta fener yakmak o kişi ile ilgili düşüncelerden dolayı yanılgıya düşeceğiniz anlamına geliyor demektir. Rüyada karanlıkta fener yakmak, ile ilgili yapılan bir başka tabir ise rüyada sürekli işaret veren bir deniz feneri görmek, bu sizin için yeni bir macera yaşayacaksınız demek anlamındadır.

Rüyada Bozuk Fener Görmek

Rüyada bozuk fener görmek rüya sahibi için aydınlık günlerin habercisi olarak tabir edilir. Rüyada elinde fener görmek, karanlık bir yerden geçtiğinizi ve o yeri aydınlattığınızı gördüyseniz bu sizin yeni bir iş aradığınıza ve hayırlı anlaşmalar yapacağınıza delalettir.

Rüyada Fener Yakmak

Rüyada fener yakmak, akıbetin güzel olacağı bir işte başarı elde etmeye yorumlanır. Rüyada fener yaktığını görmek, bazı tabircilerin görüşlerine göre karamsar kaldığınız şeylerde hayırlı kararlar almanıza işaret eder. Rüyada fener görmek rüya tabiri yapan alimlere göre, umutsuz bir kimsenin hiç beklemediği bir anda ümit ettiği şeye ermesine yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca