Rüyada “Felçli” Görmek

Felçli
Rüyada felçli görmek bu rüya Allah'ın gazabı ve azabıdır. Rüyada felçli birini görmek, hüzün, bela, musibet ile yorumlanır. Felç rüyası üzücü bir haberdir.

Rüyada Felçli Görmek

Rüyada felçli görmek felç hastalığı rüyası bela ve büyük bir felaket, Allah’ın gazap ve azabı, ölüm ve hastalık, şiddetli üzüntü ve keder, evlat ve akrabanın verdiği zarar ile tabir olunur. Bazıları felcin Allah’ın affı ve iman nimeti ile tabir edildiğini söylemişlerdir. Bir kimse Rüyada rüyada felç hastalığı görmek ile alakalı rüya görse, sıkıntı, hüzün ve keder dolu bir duruma maruz kalacağı anlamına gelir. Rüyada bütün vücudunun felç olduğunu görse ailesinin tamamı ve akrabaları bir belaya uğrar denilmiştir. Rüyada felçli görmek, bazı tabircilerin görüşlerine göre maddi ve manevi kayıplara ve üzüntüye delalet eder. Rüyada felç olmak veya felç geçirmek ile alakalı önemli açıklamalarda bulunan alimlerin görüşlerine göre, Hastalığın sol tarafını kapladığını görmek, kızının ve kız kardeşinin ölüm veya ağır hasta olmalarına tabir edilip, yorumlanır. Felç hastalığının başına indiğini görmek, aniden vefat etmeye, büyük bir belaya, aklın gitmesine, Allah’ın gazabına uğramaya, kalbe felç isabetini görmek, hayatının son demlerinde Allah’ı unutup ibadet ve itaatte dikkat etmeyerek kötü bir sona tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada felçli görmek; bir başkasını görmüşse bela ve musibete uğramaya delalet eder. Rüyada Felç hastalığının rüyayı görenin, yalnız sağ tarafına inerek sağ el ve ayağını sakat ettiğini görmek, erkek evladının, kardeşinin vefatına veya şiddetli hasta olup rüya sahibine yardım edemeyeceklerine tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Felç Olmuş Birini Görmek

Rüyada felç olmuş birini görmek, İbni Şirin (r.a.) demiştir ki: Bu rüya Allah’ın gazabı ve azabıdır. Tüm vücudu istila eden felç rüya sahibinin vefatına, evlat ve akrabasının ölümlerine veya ağır hastalıklarına veya bütün hepsinin şiddetli bela ve büyük bir felakete uğrayıp üzüntü ve kedere düşmelerine tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Felçli Hasta Görmek

Rüyada felçli hasta görmek, Felç hastalığının yalnız sağ tarafına inerek sağ el ve ayağını sakat ettiğini görmek, erkek evladının, kardeşinin vefatına veya şiddetli hasta olup rüya sahibine yardım edemeyeceklerine tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Felçlinin Yürümesi

Rüyada felçlinin yürümesi, olmayacak şeyin meydana gelmesi, umudunuzu kaybettiğiniz bir şeyin hasıl olmasına işaret eder. Rüyada felç geçirmiş veya yürüyemeyen birinin yürüdüğünü görmek, sürpriz, müjde, şifa ve sağlıklı yaşam anlamına gelir.

Rüyada Bir Yakınını Felçli Görmek

Rüyada bir yakınını felçli görmek, anne veya babayı felçli görmek, musibete uğramaya aile içinde kargaşaya delalet eder. Rüyada felçli görmek, maddi ve manevi dertlerin habercisi olabilir. Bu rüyayı gören kimse hal ve hareketlerine ve yaşantısına dikkat etmelidir, uyarıcı bir rüya olarak kabul edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca