Rüyada “Felç Olmak” Görmek

Felç Olmak
Rüyada felç olmak, felç olduğunu gören kimse belaya uğrar, tüm vücudu felçli görmek tüm aile ve akrabasına musibet, kaza, dert denk gelir denilmiştir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Felç olmak

Rüyada felç olmak hakkında, Bazı tabirciler şöyle demişlerdir. Felcin Allah’ın affı ve iman nimeti ile tabir edildiğini söylemişlerdir. Bir kimse Rüyada bütün vücudunun felç olduğunu görse ailesinin tamamı ve akrabaları bir belaya uğrar. Rüyada belden aşağısının felç olması gideceği kesin olan bir yere gitme durumunun ortadan kalkmasına, büyük bir sıkıntıya düşmeye delalet eder. Rüyada felç geçirmek ve felçli biri görmek aynı şekilde tabir edilir. Rüyada felç olmak, Allah’ın gazabına uğramaya, kalbe felç isabetini görmek, hayatının son demlerinde Allah’ı unutup ibadet ve itaatte dikkat etmeyerek kötü bir sona tabir edilip, yorumlanır.

Felç hastalığının yalnız sağ tarafına inerek sağ el ve ayağını sakat ettiğini görmek, erkek evladının, kardeşinin vefatına veya şiddetli hasta olup rüya sahibine yardım edemeyeceklerine tabir edilip, yorumlanır. Hastalığın sol tarafını kapladığını görmek, kızının ve kız kardeşinin ölüm veya ağır hasta olmalarına tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada felç olmak; bu rüyayı gören kimse hakkında, rüya tabirleri yapan alimlerin yorumlarında hilaf oluşmuştur, kimileri uyarı kimileri ise bela ve musibet yaşayacağını ifade etmişlerdir. Rüyada bir azasını felç görmek, mani ve sorunlar yaşamaya derde düşmeye ve ummadığı bir yerden gelecek maddi zarara alamettir.

Rüyada Kolun Felç Olması

Rüyada kolun felç olması görmek, Bu rüya Allah’ın gazabı ve azabıdır. Tüm vücudu istila eden felç rüya sahibinin vefatına veya kedere düşmelerine tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Felçli Birini Görmek

Rüyada felçli görmek, Dünya ve Ahirette huzurlu olmaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada beyninin felç olduğunu görmek; aklını ve hafızasını kaybedeceğine işarettir.

Rüyada Bacakların Felç Olması

Rüyada bacaklarının felç olduğunu görmek, ayağının veya belden aşağısının tutmadığını felç olduğunu görmek; Dünyada insanların yardımından mahrum kalacağının işaretidir.

Rüyada Felç olduğunu görmek

Rüyada felç olduğunu görmek, vücudunun tamamına yayılan felç bütün günahlardan arınmaya, güzel bir sona ve şehit olarak vefat etmeye tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Felçli görmek

Rüyada felçli görmek, felç hastalığının yalnız sağ tarafına inerek sağ el ve ayağını sakat ettiğini görmek, erkek evladının, kardeşinin vefatına veya şiddetli hasta olup rüya sahibine yardım edemeyeceklerine tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Felç birini görmek

Rüyada felç birini görmek, felç hastalığın sol tarafını kapladığını görmek, kızının ve kız kardeşinin ölüm veya ağır hasta olmalarına tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. ilgi dedi ki:

    rüyada sol kolumun felç oldugunu gördüm neye delalettir

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca