Rüyada “Felç Geçirmek” Görmek

Felç Geçirmek
Rüyada felç geçirmek rüyayı gören, ilim ehli ve takvalı ise iman, müjde ve sevinçtir. Rüyada felç geçirdiğini görmek uyarı ve ıslah olmaya, felç gelmesi maddi kayıp demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Felç Geçirmek

İlmiyle amel eden âlim, dinine bağlı salih ve riyasız zikir ehlinin felce yakalanması af ve mağfiret, iman nimeti, cennet ve Rıdvan ile, fasık ve facirin bu hastalığa yakalandığını görmesi Allah tarafından uyarma ve azarlamaya, hallerini ıslah etmediği takdirde gazap ve azaba uğrayacaklarına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada felç geçirdiğini görmek, iyi huylu ve takva sahibi kimse için, maddi kazanç, manevi hastalıklardan korunmaya delalet eder. Rüyada felç geçirmek, kendisine isabet edecek hastalık veya hayra delalet eder. Felç hastalığına yakalanan bir kimse kendisine tekrar felç isabet ettiğini düşünde görse ya acil vefat veya şifa ile bu hastalıktan kurtulur. Hastalık uzun sürmez. Rüyada felç inmesi, üzüntü ve şiddetli ağrı ve sancı yaşamaya delalet eder. Rüyada ağzına felç inmesi yalandan sakınmaya ve birilerini yanlış yönlendirme girişiminden uzak olmasına yorumlanır.

Rüyada felç geçirmek, rüyayı gören eğer sonrasında kendini normal görürse pek hayırlıdır. Rüyada kendini felçli görmek ve düzelemeden uyanmak belaya uğramaya ve yanlış ellere kendisi hakkında bir bilgi sızmasına işaret eder. Rüyada tanıdığı veya aileden birine, anne, baba, kardeş, eş, koca, hanım, sevgili gibi kimselerin felç geçirmek ile alakalı vaziyette rüyalara girmesi, uyarı, ikaz ve tesadüf olarak gelecek belaya delalet eder.

Rüyada Yüz Felci Geçirmek

Rüyada yüz felci geçirmek, Hastanın şifa bulduğunu görmesi ve kalkıp evinden çık­ması vefâtına ve kabre gideceğine, bir rivâyete göre âfiyet bulacağına tâbir edilip, yorumlanır. Rüyada yüz felci geçirdiğini görmek, zorluk ve meşakkat çekmeye yorumlanır.

Rüyada Arkadaşının Felç Geçirmesi

Rüyada arkadaşının felç geçirmesi bir rivayete göre, dünyalık ve iş, kariyer makam ve mevki değişikliğine ve kendisine ait olan bir malın elden çıkmasına, bu rüya gören ve görülen kişi hakkında yorumlanabilir.

Rüyada Bacakların Felç Olması

Rüyada bacakların felç olması uzun zamandır gitmek istediğiniz bir yere gidemeyeceğiniz anlamına gelir. Bu rüyayı gören kimse hakkında bazı tabircilerin görüşleri, hasta olmalarına, geç şifa bulmaya tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Felç Gelmesi

Rüyada felç gelmesi bazı tabircilerin görüşlerine göre; Çekemeyenler ve fesat düşüncesi olan kimselerin kötü göz ve nazarına maruz kalmasına tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Felçli Olmak

Rüyada felçli olmak bazı tabircilere göre zor geçim ve geç şifa bulmaktır. Rüyada felç geçirmek bazı tabircilere göre, Câferi Sâdık (r.a.) şöyle buyuruyor: Kıskançların ve kadınların şerlerinden güvende olup rızkı ve malı çok olur.

Rüyada Ağzının Yamulması

Rüyada ağzının yamulması sihir veya nazar alameti ile yorumlanır. Rüyada ağzının yamulduğunu görmek, hata ve günahta ısrar etmeye, zor bir geçime ve zor kazanç anlamına gelir.

Rüyada Ağzının Kitlenmesi

Rüyada ağzının kitlenmesi, bildiği bir şeyi hiç haberi yokmuş gibi davranan ve adaletsiz bir duruma maruz kalan kimse ile tabir edilir. Rüyada ağzının tutulması umduğuna geç kavuşmaktır. Bazı tabircilere göre düşmanına gâlip gelir, insan ve şeytan şerrinden, çekemeyenlerin zara­rından emin

Rüyada Muhtelif Yerlerinin Felç Geçirmesi

Rüyada beyninin felce uğradığını gören kim­se, aklını, hâfızasıııı kaybeder, dilinin felce uğradığını gören kimse, ya­lan, iftira ve kötü söz gibi mübtelâ olduğu kötülüklerden kurtulur. Ko­lunun ve elinin felce uğraması Dünya’da yardım ve yardımcıdan mah­rum olacağını gösterir. Kalbinin felce uğraması ibâdet, itaat ve Allah’ı zikirden uzaklaşıp kötülüklere düşeceğine işarettir. Rüyada felç geçirmek pek hayır ile yorumlanmaz. Rüyada bacaklarda felç görmek, haramlarla yaşamanın huzur ve mutluluk vermeyeceğine, işlerinin bo­zularak çalışma ve gayretinden

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca