Rüyada “Felak Suresi” Görmek

Felak Suresi
Rüyada felak suresi görmek korkulardan emin olmak korunmak demektir. Rüyada felak suresi okumak dinlemek ve duymak güvende olmaya emin olmaya işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Felak Suresi Görmek

Rüyada felak suresi görmek, rüya sahibi için hayırlı ve güzel bir rüya olarak tabir edilip, yorumlanır. Rüyada felak suresi okumak, günahlarından arınmaya ve hayır işlerinde bulunma ile tabir edilir. Rüyada felak suresi okuduğunu duymak, bilgi, birikim sahibi bir kimseden öğüt almaya işaret eder. Rüyada felak suresi okunduğunu görmek, dert, tasa ve sıkıntıların sonunda esenliğe kavuşma ile yorumlanır.

Rüyada felak suresi görmek veya bir yerde yazılı görmek, hata ve yanlış yapmış bir kimsenin tövbe edip günahlarından arınmasına rivayet edilir. Rüyada felak suresi görmek, bekar bir kimse için hak yolunda giden bir kimse ile evlenmeye ve mutlu olmaya tasvir edilip, yorumlanır.

Rüyada felak suresi görmek, toplumda itibar ve saygı gören bir kimse olma ile yorumlanır. Rüyada felak suresini dinleyip okumak, günahlarından kurtulmaya tövbekar olmaya alamet eder. Rüyada namazda felak suresi okumak, kısmetli ve bol kazançlı bir iş yapmaya ve esenliğe kavuşmaya tabir edilir. Rüyada felak suresi görmek, itibar, saygınlık ve mevki sahibi olmaya helal kazanç ve bol rızk ile rivayet edilir.

Rüyada Felak Suresi Okumak

Rüyada felak suresi okumak, hastalık ve afetlerden korunma ile tabir edilir. Rüyada felak suresini okuduğunu görmek, kaza, bela ve musibetlerden uzak durma ile yorumlanır.

Rüyada Felak Suresini Dinlemek

Rüyada felak suresini dinlemek, halli güzel, duası kabul edilir olup düşmanına galip gelmesi ile tasvir edilir.Rüyada felak suresi dinlediğini görmek, insan ve şeytan şerrinden, çekemeyenlerin zara­rından emin olma ile yorumlanır.

Rüyada Felak Nas Suresi Görmek

Rüyada felak nas suresi görmek, kıskançların ve kadınların şerlerinden güvende olup rızkı ve malı çok olması ile yorumlanır. Rüyada felak nas suresi okuduğunu görmek, çekemeyenler ve fesat ehlinin gayretleri sarssa da zarar verememesine delalet eder.

Rüyada Felak Suresi Duymak

Rüyada felak suresi duymak, insanların çekememezlik etmelerine sebep olacak kadar zengin olmaya alamet eder. Rüyada felak suresi duyduğunu görmek, alınacak doğru kararlar ile aile ve iş hayatında mutlu olmaya yorumlanır.

Rüyada Felak Görmek

Rüyada felak görmek, sıkıntı ve üzüntülerinizin sona erecek olması ile yorumlanır. Rüyada felak duası okuduğunu görmek, maddi ve manevi olarak yaşanan sıkıntıları son bulması ile tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. büşra dedi ki:

    rüyamda hoca bana nas ve felak suresi yanımda taşımamı eşiminde kenzül arş ve felak nas taşımasını söyledi bu arada ben evli değilim ama rüyamda eşiminde bunları taşımasını söyledi

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca