Rüyada “Fasulye” Görmek

Fasulye
Rüyada fasulye görmek; Rüya sahibininşansının ve bahtının açılacağına, girdiği her işte muvaffak olacağına ve iş hayatında büyük işler başarıp yükseleceğine delalet eder. Rüyada fasulye görmek ile ilgili; İmâm-ı Muhammed el-Mısîrî (ra); Rüyada görülen fasulye şansa bahtının açıklığına, bol ve helal rızka delalet eder.

Rüyada fasulye görmek; Rüyada görülen fasulye, Rüya alimleri tarafından, çok geniş tabirler ile yorumlanabilir. Rüyada fasulye görmek, fasulyenin cinsine rengine büyüklüğüne görüldüğü yere göre çeşitli anlamlar taşıyabilir ve farklı alimler bu konularda fikir ayrılıklarına düşmüşlerdir.
Bu rüya hakkında çeşitli alimler farklı yorumlar söyleyebilirler. İmâm-ı Muhammed el-Mısîrî (ra) Rüyada fasulye görmek; Rüya sahibinin şansının ve bahtının açılacağına, girdiği her işte başarılı olacağına ve iş hayatında büyük işler başarıp, yükseleceğine işaret edeceğini söylemiştir.

Rüyada Fasulye Görmek ne demek?

Rüyada fasulye görmek; Rüya sahibinin, aklında olan hayata sokmayı planladığı işlerinde başarısız olacağına ve bu durumdan dolayı kısa süreli sıkıntılar yaşayıp, bir süre kederden hastalanıp yataklara düşeceğine işaret eder. İmâm Gazâlî(ra) Bu rüya yorumu hakkında; Rüyada fasulye gören rüya sahibi, son zamanlarda gireceği işler ve atacağı adımlar için dikkatli olması konusunda uyarmıştır ve rüya sahibini, iş hayatındaki gelişmelerden dolayı, önlem almasını da söylemiştir. Ahmed bin Sâlih el-Mısrî: “Nâfi’ ; Rüyada fasulye görmek ile ilgili yorumu, Rüya sahibinin aklındaki planları gerçek hayata sürememesi durumunda hastalanıp yataklara düşeceğine de işaret etmiştir. İbn-i Sîrîn: Rüyada fasulye görmek; üzüntüye kedere işarettir. Tabiri açısından çiğ fasulye veya pişmiş fasulye arasında hiç bir fark yoktur. Diyanete göre rüyada fasulye görmek; Rüyada görülen fasulye şansa,bol rızka bahtının açık olmasına delalet eder. Rüya sahibi rüyasında kuru fasulye yediğini görmesi ise; o kişinin uzun zamandan beri beklediği bir haber alacağına ve bu haber karşısında çok sevineceğine delalet eder. Rüya tabiri alimlerinin; rüyada fasulye görmek ile ilgili bu hususta pek çok fikir ayrılıklarına düşselerde genel anlamda, Rüyada fasulye görmek; Pek hayır ile yorumlanmaz.

Rüyada Fasulye Toplamak

Rüyada fasulye görmek; Fasulye bahçesinden yeşil fasulye topladığını görmüş ise eğer bu rüya hayırlara yorumlanır. Çoğu zamanda rüyada tarladan fasulye toplamak, rüya sahibinin kısa zaman içinde yaşayacağı çok güzel şeylere işaret edilir. Rüyada yeşil fasulye toplamak; kişinin hayırlı bol bereketli kısmetler ile karşılaşacağına da delalet eder. Rüyada bahçe ve tarladan fasulye toplamak; Fasulyelerin adedi ne kadar çok ise; Rüya sahibinin de şansının bahtının rızkının o kadar çok olacağına işaret eder.

Rüyada Fasulye Yemek

Rüyada fasulye yemek; Bir kişi rüyasında yediği fasulye hayır ile yorumlanmaktadır. Rüyada yeşil fasulye yediğini gören kimse; başarmış olduğu işler sonrasında , başardığı işlere uygun beklediği hayırlı bir haberi alarak çok mutlu olacağınada işaret eder. Rüyada yenilen kuru fasulye ise; uzun zamandır beklenen bir haber ya da kişiyi mutlu edecek istediği şekilde gelişecek bir olay olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Fasulye Ekmek

Rüyada fasulye ekmek; Rüya sahibi çok çalışarak hak ve helal yollar ile kazanacağı rızkına işaret eder. Rüyada evinin bahçesine fasulye ektiğini görmek; Rüya sahibinin nasibindeki, rızkındaki bolluk ve berekete işaret eder. ne kadar çok fasulye ektiğini görür ise eğer gerçek yaşamında da hanesinde bolluk bereket o kadar artar.

Rüyada Ala Fasulye Görmek

Rüyada ala fasulye görmek; Rüyayı gören kişinin, değerli bir eşyasını yada ziynetini kaybetmesine işaret eder.

Rüyada Ak Fasulye Görmek

Rüyada ak fasulye görmek; Rüya sahibinin büyük bir nimete ve yakın zamanda, birinden alacağı kıymetli bir eşyaya nail olacağına delalet eder.

Rüyada Taze Fasulye Almak

Rüyada taze fasulye almak; Rüya sahibinin çok yakın bir zaman içersinde, mutlu olacağı bir haber alacağına ve süprizlerle karşılaşacağına delalet eder. Rüyada taze fasulye satın aldığını görmek ise bu rüya sahibinin hiç beklemediği bir iş teklifi almasınada vesile olabilir.

Rüyada Taze Fasulye Ayıklamak

Rüyada taze yeşil fasulye ayıklamak; Rüya sahibinin yeni bir iş hayatı kurmasına ve ortaklık yaptıkları kişiler ile ayrılıp, kendi yolunu çizerek emin adımlarla , başarılara imza atacağına delalet eder. Rüyada taze fasulye ayıklamak; Rüya sahibinin gelirini daha fazla yükseltmek için çabalayacağına ve girdiği bu işte yükseleceğine işarettir.

Rüyada Bahçeden Fasulye Toplamak

Rüyada bahçeden fasulye toplamak; Bu rüya sahibinin, herhangi bir bahçeden yeşil fasulye, ayşe fasulye, taze fasulye topladığınıı görmesi şansının bahtının açılacağına hanesine helal bol bereketli kazançlar girmesine vesile olacaktır.

Rüyada Fasulye Satın Almak

Rüyada fasulye satın almak; Rüya sahibi bir dükkandan veya pazar yerinden fasulye satın aldığını görür ise; Çevresindeki insanlar tarafından kıskanılan, çekilemeyen, her zaman parmakla gösterilen biri olmasına işaret eder.

Rüyada Pişmiş Taze Fasulye Görmek

Rüyada pişmiş taze fasulye görmek; Rüya sahibinin uzun uğraşlar sonrası elde edeceği bol kazanca delalet eder. Aynı zamanda rüyada pişmiş fasulye görmek; emek sarfettiği ilişki hayatı veya iş hayatında başarılara koşacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Ayşe Fasulye Görmek

Rüyada ayşe fasulye görmek; Rüya sahibinin, şansının bahtının açılacağına, ve ömrünün hayırlı bir şekilde uzayacağına delalet eder.

Rüyada Fasulye Ağacı Görmek

Rüyada fasulye ağacı görmek; Rüya sahibinin, Yeni bir kurma düşüncesi olacağına ve bu kafasında planladığı fikirleri , çevresindeki insanlar ile paylaşacağına işaret eder. Rüyada görülen yeşil fasulye ağacı, Rüya sahibinin gireceği bu yeni iş girişiminde; gelecek için para biriktirmek, bereketli bol helal kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Fasulye Tarlası Görmek

Rüyada fasulye tarlası görmek; Rüya sahibinin, çok ihtişamlı ve büyük  bir zenginliğe kavuşacağına işaret eder. Rüyada fasulye tarlasında yürüdüğünü koştuğunu görmek ise, Rüya sahibinin kurmuş olduğu hayallerinden daha fazlasına kavuşmasınada delalet eder. Rüyada fasulye tarlasında fasulye topladığını görmek; Rüya sahibinin, hayatta herşey gönlünce olacağına ve maddi manevi anlamda sözü ehli bir olan insan olmaya işaret eder.

Rüyada Fasulye Haşlamak Görmek

Rüyada fasulye haşlamak görmek; Rüyayı gören kişinin, bir yakını veya haneden birinden anne veya babadan kalacak olan yüklü bir mirasın habercisi olarak yorumlanmaktadır. Rüyada yeşil ve taze fasulye haşlamak; Kişinin yaşamış olduğu hayatını daha iyi konuma getirecek, çektiği zorluklardan kurtulmasını sağlayarak ferah bir hayata kavuşmasına delalet eder.

Rüyada Fasulye Hasadı Görmek

Rüyada fasulye hasadı yaptığını görmek; Kişinin üstün çabalar sarfettiği emeğinin karşılığında, çok hayırlı bolluk ve berekete kavuşacağına nail olur. Rüyada fasulye hasadı eğer mevsiminde görülür ise hayırlara yorumlanir. rüyada fasulye hasadı eğer mevsiminin disinda yapılırsa; İnançsiz bir kavmin ve o hane halkının baslarina gelecek bir felaket anlamınada gelmektedir.

Rüyada Zeytinyağlı Fasulye Görmek

Rüyada zeytinyağlı fasulye görmek; Zeytinyağı helal kazanç ve helal mal olarak ifade yorumlanmaktadır. Rüyasında zeytinyağlı fasulye yediğini görmek ise rüyayı gören kişinin kısa zamanda hak yolundan kazanç sağlamasına delalet eder. Aynı zamanda rüyada zeytinyağlı taze ayşe fasulye görmek; Büyük bir nimet ve kıymetli bir hedile ile tabir olunur. eski olan eşyaların değiştirilmesine yeni dostlukların kurulmasına ve hayırlı bir evladın geleceğine işaret olarak sayılmaktadır.

Rüyada Buruşuk ve Kurumuş Fasulye Görmek

Rüyada buruşuk ve kurumuş fasulye görmek; Rüyada görülen buruşmuş ve kuru fasulye, Rüya alimleri tarafından pek hayır ile yorumlanmaz. Çoğu zaman rüyada görülen kurumuş ve buruşuk fasulye, Rüya sahibinin yapmış olduğu büyük işler sebebi ile yakın zaman içinde hayal kırıklığına uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Kuru Fasulye Yemek Görmek

Rüyada kuru fasulye yemek görmek, bu görmüş olduğu rüya o için, hayırlı bir şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin rüyada kuru fasulye yediğini görmesi, kişinin yapmış olduğu işler sonrasında kendi emellerine uygun hayırlı bir haber alarak çok mutlu olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Fasulye Yemeği Yapmak

Rüyada fasulye yemeği yapmak görmek; Rüyayı gören kişi evli ise, yakın zamanda evladının mürüvvetini göreceğine delalet eder. Rüyada fasulye yemeğini yaptığını gören kimse; Hayatı dolu dolu yaşamak ve mutlu olmak için elinden gelen herşeyi yapar.

Rüyada Kurtlanmış Fasulye Görmek

Rüyada kurtlanmış fasulye görmek; Rüya sahibi ile yakın çevresindeki bir kişinin arasında yapılan bir anlaşmanın bozulacağına ve herşeyin alt üst olacağına işaret eder. Rüyada kurtlanmış fasulye görmek, çoğu zamanda evlilik, nişan, nikah gibi olaylarda fikir anlaşmazlığına düşüp olayların ters bir hal almasına delalet eder.

Rüyada Kuru Fasulye Islatmak

Rüyada kuru fasulye ıslatmak; Rüya sahibinin, Beklediği müjdeli haberi alacağına ve hazırlıklara başlayacağına delalet eder. Rüyada kuru fasulye ıslatmak görmek; Rüya sahibi çok ani bir karar ile hayırlı bir iş için yolculuğa çıkacağınında işaretidir.

Rüyada Fasulye Tohumu Görmek

Rüyada fasulye tohumu görmek; Rüya sahibi çevresindeki, her türlü dedikoducu dan  ve çevresindeki ona zarar vermek isteyen fesat insanlar dan kurtulmasına delalet eder. Rüyada fasulye tohumu görmek; Rüya sahibinin kimseye minnet etmeden, kendi çabaları ile kendi emekleri ile gururlu birşekilde yaşanacak bir hayatın olacağına delalet eder.

Rüyada Fasulye Fidesi Görmek

Rüyada fasulye fidesi görmek; Rüyayı gören kişinin, şansının ve bahtının açılmaya başladığını ve hayırlı kısmetlerinin de artmasına delalet eder. Rüyada fasulye fidesi diktiğini görmek ise;
Rüya sahibinin yaptığı ve yapacağı işlerle, insanların kıskançlığını körükleyecek ve çevresi tarafından her zaman dışlanacaktır ve nazara gelmesi söz konusudur.

Rüyada Kart Fasulye Görmek

Rüyada kart fasulye görmek; Rüya sahibinin zarara uğramasına ve beklentilerinin olumsuz yönde sonuç vermesine işarettir. Rüyada kartlaşmış fasulye görmek; Rüya sahibinin rüyada kart fasulye görmesi; Rüya sahibinin aşk hayatındaki üzüntülerin ve yanlış seçimlerinden dolayı hayal kırıklığı yaşamasına delalet eder.

Rüyada Fasulye Dikmek

Rüyada fasulye dikmek; Rüya sahibinin, Uzun ömürlü yaşam sürmesine, hastalık ve belalardan uzak kalacağına işaret eder. Rüyada fasulye diktiğini görmek; Bu rüya sahibi hayatında alacağı keskin kararlar ile ve yapması gereken seçimler ile hangi işe girerse girsin her daim başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Ekilen Fasulyenin Yeşerdiğini Görmek

Rüyada ekilen fasulyenin yeşerdiğini görmek; Rüya sahibinin, Çok ezimet çekilerek elde edilen bir işten, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine işarettir . Rüyada ekilen fasulyenin yeşerdiğini görmek; Rüya sahibinin, artık çok kazanç elde edeceği ve çektiği zorluklar karşısında, kolayca güzel imkanlara kavuşacağına delalet eder.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca