Rüyada “Fare ısırması” Görmek

Fare ısırması
Rüyada fare ısırması, maddi zarar, hırsızlık ve yaşanacak olumsuzluk anlamına gelir. Rüyada fare ısırdığını görmek, korku ve endişelenmek demektir.

Rüyada Fare ısırması

Rüyada fare ısırması iş yaşantınızda eğitim hayatınızda yakalayacağınız önemli başarıların yapacağınız yanlış tercihler yüzünden ters gideceğine ve bu tersliklerden kaynaklı yardım beklediğiniz bir yerden o yardımın bir türlü gelmeyeceğine delalet eder. Rüyada fare ısırdığını görmek, yaşayacağınız bazı zorluklar neticesinde canınız sıkılacak ve her şeyi bir kenara bırakıp uzaklaşmak isteyecek olmanıza işaret eder. Rüyada fare ısırığı görmek bazı tabircilere göre, hırsızlık yada mağdur olacağınız bir mal, mülk, para kaybına işaret eder. Rüyada farenin ayak ısırması, borç ve engeldir. Rüyada farenin ayağı ısırması, iptal olacak seyahat anlamına gelir.

Rüyada fare ısırması, İslami tabirlere göre iş hayatınızda yaşayacağınız sıkıntılar nedeniyle borca girebilir ve elinizdeki bir çok şeyi kaybedebilirsiniz demektir. Bu sebeple kısa vadede zararın neresinden dönersem kardır mantığıyla ilerleyip en kısa yoldan bu dertler bitene kadar kurtulmanın bir yolunu bulacağınıza işaret eder. Rüyada fare ısırığı görmek, ev halkından birinin rahatsızlanmasına veya rüya görenin hastalanmasına işaret eder. Rüyada kulağını fare kemirmesi, kötü söz duymaya ve ibretlik bir olayın kulağınıza küpe olmasından kendinize pay biçmeniz gerektiğinin anlamına gelir.

Rüyada Fare ısırdığını Görmek

Rüyada fare ısırdığını görmek, açmak istediğiniz bir iş yeri ile ilgili mali sıkıntılar çektiğiniz habercisidir. Rüyada siyah fare ısırması görmek, zayi olacak mal veya bir iş yerini kapatabilmek için kimi tanıdıklarınızdan borç isteğinde bulunmaya işaret eder.

Rüyada Ayağını Fare ısırması 

Rüyada ayağını fare ısırması, aldığınız borcu zamanında geri iade etmediğiniz takdirde bu kişiler arasında sıkıntı yaşayabilir ve hatta size sıkıntı yaratabilme yollarına gidebilirler. Rüyada ayak parmaklarını fare ısırması, sıkıntılardan kurtulmak için ve hiç yaşamamak için doğru kararlar vermeye özen göstermelisiniz.

Rüyada Siyah Fare ısırması Görmek

Rüyada siyah fare ısırması görmek, aşk hayatınızda artık çekingenlikten uzaklaşıp adım atmanız gerekecektir. Rüyada fare kemirmesi görmek, para kaybına, iş değişikliğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Fare ısırması

Rüyada beyaz renkli fare ısırması işlerinizdeki karmaşıklıklar aniden bulacağınız bir çözüm sayesinde kurtulacağınızın göstergesidir. Eğitim ve aşk hayatınızda da aynı durum geçerli olacaktır. Rüyada farenin kemirdiğini görmek, eğitiminizde yapmak istediğiniz başvuruları en kısa zamanda yapıp başarıya kavuşabilirsiniz.

Rüyada Parmağı Fare ısırması

Rüyada parmağı fare ısırması yaşantınızın herhangi bir yerinde, bu iş hayatı da olabilir aile hayatı da, karşılaşacağınız çok büyük bir fırsatı yapacağınız ufak aksilikler yüzünden kaçırabileceğinize işarettir. Rüyada fare ısırması vücudunuzun neresini olursa olsun, borç, maddi kayıp anlamındadır, farenin elini ısırması bir miktar paranın elinizden boşa çıkmasına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca