Rüyada “Fare Görmek” Görmek

Fare Görmek
Rüyada fare görmek, çirkin bir kadın ile tabir edilir. Rüyada küçük fare görmek maddi kayıptır. Rüyada siyah fare görmek, sinsi düşmana işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek görünür ve görünmez yönleriyle çirkin bir kadın ile tabir edilir. Eğer Rüyadaki farenin rengi, bilinen fare renginde değilse kadına değil, fiziki ve ruhi yapısı çirkin bir erkeğe işarettir. Rüyada büyük fare görmek, art niyetli bir adama bu kimseden göreceğiniz kötü söz ve çirkin davranışlara işaret eder. Rüyada küçük fare görmek, sinsi düşmana ve maddi manevi kayıplar yaşayacağınız anlamına gelir. Rüyada siyah fare görmek, sağlıklı olmaya, kendisine bakan kişilere ve uzun ömre tabir edilip, yorumlanır. Rüyada fare öldürmek, mükafat ve kar elde etmek anlamına gelir, kimilerine göre fare öldürmek boşanmak, ayrılmak veya birine galip geleceğiniz anlamına gelir.

Rüyada fare görmek, yatağında fare olduğunu görmek, erkek için ahlaksız kadınla birlikte olacağından korkulur , kadın için ise art niyetli kadınlar ile dostluk kurar denilmiştir. Rüyada yatakta fare görmek, alışık olmadığı işlere kalkışmak ve kendisi istemeden bir ilişkinin içine gireceğinin habercisi olarak rüyanız yorumlanır. Rüyada bir fareye süpürge veya sopayla vurduğunu gören kimse, bir kadına haber gönderip onunla ilişki kurmaya çalışır denilmiştir. Rüyada fare ısırması, erkek için bir kadından zarar göreceğine, rüyayı gören kadın ise kıskanç bir kimsenin oyununa düşeceğine ve kandırılmaya yorumlanır.

Rüyada beyaz fare görmek, sevineceğiniz bir sürpriz, mutlu olmak ve kuşkuya düşmekten emin olmak anlamına gelir. Rüyada fare kovalamak, zinayı terk eden adam veya tövbe eden kadın ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada fare ısırması, erkek için ahlaksız bir kadının tuzağına düşmektir, rüyayı gören kadın ise art niyetli ve hileci bir kadın ile tartışma yaşayacağınız anlamına gelir. Rüyada tarla faresi veya iri fare görmek, çok mal, mülk, para kazanmak ile tabir edilip, yorumlanır.

İslami Tabirleri: Rüyada fare görmek, İslami rüya tabiri yapan alimlere göre, kadın kişilere onlar ile birlikte dostluk kuran kişilere işaret eder. Rüyada fare öldürmek, sinsi bir kadına galip gelmek anlamına gelir.

Diyanet Yorumları: Rüyada yatağının  altında fare görmek, bu rüyayı gören kimse, erkek ise ahlaksız bir kadınla yakınlık kurar denilmiştir. Rüyada fare kovalamak, istediğinizi elde edeceğiniz bir döneme girmeye işarettir.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Rüyada fare görmek hakkında alim ve ulemanın tabirleri, Dişi fare yalancı ve itikadı bozuk yanında çalışan işçi, hizmetçi ve yardımcı; erkek fare dolandırıcı, hırsız bir kimseye, tarla faresi veya iri fare çok maldır.

Rüyada Yatağında Fare Görmek

Rüyada yatağında fare görmek, yatağında bir fare olduğunu gören kimse, ahlaksız bir kadınla yakınlaşma yaşar denilmiştir. Rüyada yatak altında fare görmek, kadın için sinsi ve kıskanç bir kadınla tartışma yaşamak anlamına gelir.

Rüyada Küçük Fare Görmek

Rüyada küçük fare görmek, sinsi ve ahlaksız bir düşmanın oyunlarına düşmekten korunmak için gayret göstermeniz gerektiğine işarettir. Rüyada ufak fare görmek, sinsi biri tarafından tuzağa düşmekten emin olmanıza işaret eder.

Rüyada Büyük Fare Görmek

Rüyada büyük fare görmek, rüya sahibinin hayatında iyi hadiseler gelişeceğine delalet eder. Rüyada büyük fare ısırması, eğitiminize devam ediyorsanız ve bazı maddi sıkıntılar içindeyseniz kısa süre içinde kurtulacağınız anlamına gelir. Rüyada fare görmek büyük ve iri olarak görülmüşse mal, mülk kazanmak anlamına gelir.

Rüyada Fare Isırması Görmek

Rüyada fare ısırması görmek, alacağınız bir haber ile sıkıntılarınızın çözümünde size yardımcı olacak sevinç yaşamaya yorumlanır. Rüyada büyük fare ısırması, ödül veya takdir edilmektir. Rüyada küçük fare ısırması, zarar ve kandırılmak anlamına gelir.

Rüyada Ölü Fare Görmek

Rüyada ölü fare görmek, yardım görmenize işarettir, bu kişi çok yakından tanıdığınız bir büyüğünüz ya da sevdiğiniz bir yakın akrabanız olabilir. Rüyada ölmüş fare görmek, bir kimsenin size olan sevgisinden dolayı yapacağınız yardıma işaret eder.

Rüyada Fare Yakalamak

Rüyada fare yakalamak maddi sıkıntılarınızın biteceğinin yanı sıra iyi dostluklar kuracağınızla alakalı şeylerin habercisidir. Kuracağınız bu dostluk ileride iyi işlere imza atmanızı sağlayacaktır. Arkadaşlarınızla olan diyaloglarınız bundan sonraki günlerde daha da dikkat göstermelisiniz.

Rüyada Ölmüş Fare Görmek

Rüyada ölmüş fare görmek iş hayatınızda da uzun süredir yaşanan maddiyatın, kazanacağınız bir iş ile düzene gireceğinin işaretidir. Rüyada fareyi öldürmek, her anınız iyi değerlendirmeli önünüze sunulan fırsatları ince eleyip sık dokumadan bir karara varmamalısınız anlamında yorumlanır.

Rüyada Farenin Eve Girdiğini Görmek

Rüyada farenin eve girdiğini görmek hırsız ve düzenbaz bir kadından zarar görmenin habercisidir. Rüyada eve fare girdiğini görmek, o haneye hırsız veya musibet uğraması ihtimalinden korkulur denilmiştir.

Rüyada Kuyruğu Kopmuş Fare Görmek

Rüyada kuyruğu kopmuş fare görmek, İsmail El Eş’as (r.a.) demiştir ki: Kuyruğu kopmuş veya kesilmiş fare görmek, aslı bozuk zevk ve eğlence düşkünü bir kadına işarettir. Rüyada fare görmek kötüye giden durumun iyiye doğru eğim alacağının habercisidir.

Rüyada Fare Kovalamak

Rüyada fare kovalamak, bir rivayete göre aileye işarettir. Rüyada fare kovalamak evinden farelerin çıkıp gittiğini gören kimsenin mal varlığı elinden gider. Rüyada evden fare kovalamak, mal ve para kaybına yorumlanır.

Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada fare öldürmek, var olan mevcut durumunuzun iyi mertebede olduğunu ve yakın zamanda da yakın zamanda dolup taşacağının belirtisidir. Rüyada fare öldürdüğünü görmek, başarı ve sevinç olarak yorumlanır.

Rüyada Fare Ezmek

Rüyada fare ezmek, bu rüya hem sizin hem de hanenizde yaşayan diğer bireyler için daha iyi olacaktır. Rüyada fareye basmak, mükafat ve kazançlı işlere yönelmeye işaret eder. Rüyada fare görmek ezme rüyasının tabirinden daha hayırlı olarak yorumlanır.

Rüyada Fare Tutmak

Rüyada fare tutmak, hırsızlık yapan birini görmek gibi yorumlanır. Rüyada fare tuttuğunu görmek gibi rüyaları bu sebepten ötürü dikkatinizin işinizden başka yerlerde dağılmasına izin vermemelisiniz.

Rüyada Fare Yavrusu Görmek

Rüyada fare yavrusu görmek, hizmetçi ve yardımcıların artmasına işarettir. Rüyada fare görmek rüya sahibi için her zaman iyi hadiselerin olacağını bildirir. Bu yüzden içiniz rahat gönlünüz ferah olsun.

Rüyada Fare Yakalamak

Rüyada fare yakalamak, bir kapan ile fare tuttuğunu gören kimse, düzen ve hile ile bir kadını kandırıp evlenir. Rüyada fare tutmak, evlilik ve istediği şeyi hileyle elde etmek anlamına gelir.

Rüyada Fare Yuvası Görmek

Rüyada fare yuvası görmek, Eğer kapana evinde veya iş yerinde fare yuvası görmüşse ve farelerin hepsi aynı renkteyse, kadınların bir yere toplanmalarına işarettir.

Rüyada Fare Pisliği Görmek

Rüyada fare pisliği görmek, tabirci bu rüyanın tabirinde rüya sahibinin haline, yaptığı işlere ve amellerine dikkat etmelidir. Rüyada fare pisliği temizlemek, sıkıntıdan kurtulmaktır.

Rüyada Fare Zehri Görmek

Rüyada fare zehiri görmek, önlem almak ve şüphelendiği birini ifşa etmek anlamına gelir. Rüyada fare görmek fareyi zehirlemek, sıkıntı duyduğunuz ve sorunlar yaşadığınız kişilerden kurtulmak olarak yorumlanır.

Rüyada Fare Deliği Görmek

Rüyada fare deliği görmek, korku ve şüpheye düşmeye işaret eder. Rüyada fare görmek tabircilere göre şöyle tabir edilir, Farelerin zararlı bir şeyler yaptıklarını gören kimsenin ömrüne ve malına zarar gelir denilmiştir.

Rüyada Farenin Bir şey Yediğini Görmek

Rüyada farenin bir şey yediğini görmek, maddi zarar veya istemeden mal kaybına uğramak anlamına gelir. Rüyada farenin bir şey kemirdiğini görmek, iş ve ticaret zayıflığına işaret eder.

Rüyada Fare Sesi Duymak

Rüyada fare sesi duymak, kimilerine göre tedbir alması gerektiği durumların habercisi olarak kabul edilir. Rüyada fare sesleri duymak, korku ve şüphe duyacağınız anlar yaşayacağınızın işaretidir.

Rüyada Fareyle Oynamak

Rüyada fareyle oynamak, boş işler ile uğraşmak, erkek için kötü ahlaklı kadınlara meyil etmesine, kadın için ahlakı bozuk kimseler ile dostluk kuracağının alametidir.

Rüyada Fareyle Konuşmak

Rüyada fareyle konuşmak, lütuf ve ihsanına kavuşmaya işarettir. Rüyada farenin konuştuğunu görmek asık suratlı ve dargın bir kadınla dost olmaya yorumlanır. Rüyada fare görmek fareyle konuşmaktan daha hayırlı bir rüya olarak kabul edilir.

Rüyada Fındık Faresi Görmek

Rüyada fındık faresi görmek, Eğer gördüğü farelerin renkleri değişik, toplandıkları yer değişik olursa uzun ömre, eğer eski ve köhne bir binaya fındık fareleri toplanıyorlarsa kısa zamanda ölüm haberi almaya işarettir.

Rüyada Fare Çiğnemek

Rüyada fare çiğnemek, bir kimse fare çiğnendiğini görse, o memlekette kargaşa çıkıp halkın mallarına zarar verileceğine işarettir. Rüyada fareyi çiğnemek, kavga ve tartışmaya yaşamaya işarettir.

Rüyada Dişi Fare Görmek

Rüyada dişi fare görmek, yalancı ve itikadı bozuk yanında çalışan işçi, hizmetçi ve yardımcı; Rüyada erkek fare görmek, dolandırıcı, hırsız bir kimseye, tarla faresi veya iri fare çok maldır.

Rüyada Tuvaletten Fare Çıktığını Görmek

Rüyada tuvaletten fare çıkması görmek, Cabir’ül Mağribi (r.a.) demiştir ki: Evinin tuvaletinden fare çıkması görmek, evine hırsız girip eşyalarını çalacağına, yada hırsızlık haberi alacağına işarettir.

Rüyada Ağzına Fare Girmesi

Rüyada ağzına fare girmesi, Bir farenin ağzına girdiğini gören kimse, bir kadını ahlaksızlıkla itham eder. Rüyada ağzına fare girdiğini gören kimse hastalanır ve hastalığı uzun süre sonra sonra iyileşir.

Rüyada Elini yada Ayağını Fare ısırması

Rüyada elini yada ayağını fare ısırması, farenin elini ısırdığını gören kimse, bir kadına haber gönderip onunla arkadaş olmaya çalışır veya rüya sahibi maddi zarara uğrar denilmiştir.

Rüyada Boğazından Fare Çıkması

Rüyada boğazından fare çıkması görmek, boğazından bir fare çıktığını gören kimsenin ahlaksız evladı olur. Bir rivayete göre rüyayı gören hasta ise şifa bulur denilmiştir.

Rüyada Vücudundan Fare Çıkması

Rüyada Vücudundan fare çıkması, Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Rüyada burnundan, cinsi organından veya vücudunun herhangi bir yerinden fare çıktığını gören kimsenin itikadı bozuk bir kızı olur, bir rivayete göre akrabasından bir fahişe kadın çıkar.

Rüyada Fare Eti Görmek

Rüyada fare eti görmek, fahişe kadının malıdır. Siyah ve beyaz çok sayıda rüyada fare görmek, uzun ömre tabir edilip, yorumlanır. Fare rüyasını gören kimse hakkında psikolojik olarak nelerden etkilenerek gördüğüne bakabilirsiniz.

Rüyada Fare Görmenin Psikolojik Anlamı

Fare rüyası kötü düşünceli ve hilekar kadına yorumlanır. Rüyada fare görmenin bir çok nedenleri olabilir bunlardan bazılarını bu sayfamızda sizler için ayrıntılı olarak paylaştık. Rüyada fare görmek ile alakalı gördüğünüz tüm rüyalarınızı bu sayfamızdan bize yorum yaparak ulaştırabilirsiniz gördüğünüz rüyalar aynı gün içinde yorumlanır. Yaşantımızda fare görmek ve farenin bizi uğraştırması bir kabusa veya sıkıntıya dönüşebilir olarak kabul edilir. Fareler eve girer ve evden çıkmazlar bu şekilde görülen rüyalar sıkıntılı ve dikkat edilmesi gereken düşler okarak yorumlanır. Fareyi evden çıkarmak zor olduğundan dolayı büyük sıkıntıların habercisi olarak işaret veren rüyaların alameti olarak tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Rana dedi ki:

    Ruyada tuvaletten gri kedi cikiyordu sonra ben kiz kardesim kuzenim kaçıyorduk hep daha sonra eve geldiğimde bu sefer yatak odasından erkek kardesim fare koyuyordu ve fare hep beni kovaladı hic pesimi bırakmadı bir tane muhabir elinde fotoğraf makinesi ile erkek kaedesim benim yanima gelip olayı çekmeye gelmislerdi ben ise bahçeye doğru kaçmaya başladım ama fare beni hala kovaliyor en sonunda erkek kardeşim ile muhabir sirtima fareyi koydular ben de uyandim böylece yardimci olursaniz sevinirim acaba ruya mi kabus mu onu bile bilmiyorum

1 5 6 7
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca