Rüyada “Far” Görmek

Far
Rüyada far görmek maddi sorunlardan kurtulmaya işarettir. Rüyada far sürmek zenginlik ve kazanç anlamına gelir. Rüyada far ışığı görmek kurtuluştur.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Far Görmek

Rüyada far görmek iş hayatı için yorumlanacak olursa geçmiş zaman içinde uzun vadede yapmış olduğunuz yatırımların kısa zaman içinde karşılık bulup size yüksek miktarda bir gelir getireceğine delalet eder. Rüyada far sürmek, kazançlı ve karlı mali kaynaklara ve bu mali kaynak sayesinde iş hayatınızda yaşadığınız sıkıtılar son bulacak ve rahat bir nefes alacaksınız.  Rüyada far ışığı görmek, gelecek saadet ve rahatlığa, bununla beraber aile içindeki maddi sıkıntı da bitecek ve aileye mutluluk gelecektir. Rüyada gözlerine far çekmek mutluluk ile beraber küslük yaşadığınız kişilerle yakın zaman içinde tekrar eskisi gibi olacak ve sıkıntı yaşadığınız kimse kalmayacaktır.

Rüyada far görmek, İslami rüya tabirleri tefsir yorumlarında, kadın için maddi kaynak, kazanç, kar ve huzur muhabbet anlamına gelir. Rüyada gözlerine sürme çekmek erkek için büyük mükafat ve kazançtır, kadın içinse kısmet ve güzel talih anlamına gelir.

Rüyada Göz Farı Görmek

Rüyada göz farı görmek, bazı hadiselerden sonra aldığınız ders, sizin bunlar karşısında sergileyeceğiniz tutumu da geliştirmiş olması nedeniyle böyle bir hataya tekrar düşmeyeceğinizi belirtir.

Rüyada Araba Farı Görmek

Rüyada araba farı görmek, yenilik ve büyük kısmet işaret eder. Hatta ileride bir evlilik de olabileceğinin göstergesidir. Bu evlilik neticesinde aile içinde de büyük bir mutluluk yaşayacaktır.

Rüyada Göz Makyajı Yapmak

Rüyada göz makyajı yapmak istemediğiniz biri ile bir araya geleceğinize ve onu görmemek yada bir araya gelmemek için çaba göstereceğinize delalet eder. Rüyada far görmek bazı tabircilere göre kadın için gözlere far çekmek farklılık ve yeniliklere açık olmasına iyi kararlar vermeye işaret eder.

Rüyada Far Sürmek

Rüyada far sürmek önceden yaşadığınız her şeyi bir çırpıda üzerini kapatıp yeni başarılar için yeni adımlar atacağınıza işarettir. Bu atacağınız adımlar kısa vadede başarı, uzun vadede ise sağlam ortaklılar ve dostluklar kazanmanıza sebep olacaktır.

Rüyada Far Almak

Rüyada far almak aşk ilişkilerinizin düzene gireceğinin ve çok zamandır beklediğiniz kısmetin en kısa zamanda hiç ummadığınız bir anda karşınıza çıkabileceğinin habercisidir. Bu haber sizi heyecanlandıracak ve güzel hadiselerin olmasına sebebiyet verecektir.

Rüyada Far ışığı Görmek

Rüyada far ışığı görmek iş, aşk, aile ve eğitim hayatınızda daha öncelerden yapmış olduğunuz hataları ilerleyen zamanlarda farkına varıp tekrar etmeyeceğinizin de göstergesidir. Bu hatalar zamanında size çok sıkıntılar yaşattığından dolayı tekrardan karşınıza çıkması canınızı sıkacaktır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca