Rüyada “Falcı” Görmek

Falcı
Rüyada falcı görmek aldatan kimseye işarettir. Medyum hocaya fal baktırmak veya falcıya soru sormak hakkınızda olumsuz şeyler duymaya yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Falcı Görmek

Rüyada falcı görmek rüyayı gören kişinin istemediği halde zorla yaptırılmış gibi sevmediği biri ya da birilerine yapacağı yardıma delalet eder. Rüyada fal bakan birini görmek yardım etmeye niyet eder ve yardımı ailesinin ya da eşinin isteği üzerine yapacağına delalet eder. Rüyada kahin görmek çevrenizde kırgınlık veya olumsuz şeyler yaratmamak için bazı istekleri yerine getireceğinin göstergesidir. Rüyada falcıya soru sormak şöyle tasvir olunur birilerine yardım etmek istemek ve yardımlaşma erdemi gönülden gelen bir olay olduğu için kişi bu yardımı yaparken alacağı rıza da kabul olmayacağının farkında olduğu için yardımı isteyen kişilere de bir o kadar nefretle bakacaktır.

Rüyada falcı görmek, İslami rüya tabirlerine göre tabiri; falcı rüyası hilekar ve insanları kandıran ve aldatan kimselere ve bu tarz kimseler ile beraber olmaya yada dostluk kurmaya yorumlanır. Rüyada medyum görmek eğer medyuma fal bakıyorsa, bir mahkeme yada davanız varsa aleyhinize sonuçlanmasına işaret eder. Rüyada hocaya fal baktırmak birine kanmak ve aldanıp zarara girmek ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Fal Baktırmak

Rüyada fal baktırmak, belli bir süre büyük zahmet ve eziyetler yaşamanıza ve hemen ardından zaten siz bir şey yapmadan her şeyin yoluna girmesine rüyanız tasvir edilip, yorumlanır. Rüyada falcı görmek ve ona soru sormak su falı, tarot falı, iskambil falı, kahve falı, aşk falı baktırmak hüsrana uğramaya veya hayal kırıklığı yaşamaya işaret eder.

Rüyada Falcı Hoca Görmek

Rüyada falcı hoca görmek aşk hayatı yolunda gitmeyen ve farklı arayışlara giren kimseleri ifade eder. Rüyada falcı görmek ve fal bakan hocadan falına bakmasını istemek bir konuda zarar görmenize rüyanız delalet eder.

Rüyada Falcı Medyum Görmek

Rüyada falcı medyum görmek, hile ve maraz şeyler yapan kimselerin şerhine uğramaya ve kandırılıp paranızı kaybetmeye rüyanız tabir edilip, pek hayırlı yorumlanmaz denilmiştir.

Rüyada Erkek Falcı Görmek

Rüyada erkek falcı görmek kadın için bilmediği bir şeyi öğrenip çok şaşırmasına işaret eder. Rüyada erkek falcı gören kimse bir konu hakkında yanlış yönlendirilir ve bildiği şeylerde dahi yanılabilir denilmiştir.

Rüyada Falcı Kadın Görmek

Rüyada görülen falcı kadın ise eşinizle aranızda olmaz dediğiniz çok ufak sorunlardan kaynaklı küslük yaşayabilirsiniz. Ancak bu küslüğün büyüme olasılığı olabilir bu yüzden eşinize karşı takınacağınız tavırlarda daha dikkatli olmalı ve sıkıntı yaratacak konuları konuşmaktan kaçınmalısınız.

Rüyada Fal Baktırmak

Rüyada fal baktırmak kazandığınız başarıdan dolayı etraftaki kem gözlerden size nazar değeceğinden korktuğunuzun işaretidir. Ancak bu korkularınız yersizdir ve telaş etmemeniz gerekmektedir. Bu başarı yalnız sizin değil çocuğunuz başarısı da olabilir.

Rüyada Falcıya Gitmek

Rüyada falcıya gitmek ya da evinize falcı gelmesi sıkıntılı bir haftanın sizi beklediğinin göstergesidir. Bu sıkıntılı günlerin geçmesi için yapacağınız işler derdinizin azalmasına yardımcı olacaktır ve yakın çevrenizden gelecek olan yardımlara da açık olmanız gerekmektedir.

Rüyada Kahin görmek

Rüyada kahin görmek, bazı tabircilere göre bilmediğiniz bir şeyi öğrenirsiniz, bazılarına göre büyük sıkıntılar yaşarsınız önlemler almaya karar verirsiniz. Böylece sıkıntı büyümeden bu dertten kısa zaman içinde kurtulabilirsiniz.

Rüyada Falcıya Soru Sormak

Rüyada falcıya soru sormak, kısa zaman içinde yaşayacağız endişeyi çocuğunuza belli etmemelisiniz aksi takdirde bundan etkilenip bu başarının bir başarısızlıkla son bulmasına neden olabilirsiniz. Rüyada falcı görmek her haliyle hile, aldatma, aldanma ve kandırılmayı temsil eder ve hayırlı yorumlanmaz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca