Rüyada “Fabrika” Görmek

Fabrika
Rüyada fabrika görmek, büyük işler ile meşgul olmaya ve bu işe hakkıyla gayret göstermenin karşılığını almaya delalet eder. Rüyada görülen fabrika kalabalık ile yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Fabrika Görmek

Rüyada fabrika görmek, Toplum kalabalık ve birliktelik ile tabir edilir. Rüyada görülen fabrika bazen kişinin iç alemini ve iç dünyasını da yansıtmaktadır. Rüyada büyük yada küçük  fabrika görmek aslında genel olarak düşünülmemeli çünkü fabrika rüyası aynı zamanda rüya sahibiyle, yani rüya sahibine özel olarak da tabir edilir. Bu rüyanın kişisel yorumuna göre, rüyayı gören kişinin kazançlı işler yapacağı ve önemli miktarlarda sermaye elde edeceği şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Fabrika gezmek

Rüyada fabrika gören kimse görmüş olduğu fabrikanın içinde kendisini gezinirken görmesi veya rüyada fabrika gezmek yeni bir işe girişmeye bu işte yükselmeye delalet eder. Rüyada Fabrika gezmek bazende iş için bir seyahate çıkmaya da işaret eder.

Rüyada Fabrika Sahibi Olmak

Rüyada fabrika gören kişi görmüş olduğu fabrikaya malik olursa yani rüyada fabrika sahibi olduğunu görürse,  gerçek anlamına yakın şekilde tabir edilir. Meslek ve Ticaret hayatında yükselmeye ve bildiği bir işte kendi zenginliğine göre fabrika sahibi olmak adına nitelendirilir.

Rüyada Fabrika Sahibi Görmek

Rüyada bir fabrikanın sahibini görmek ender rastlanacak bir kazanca delalet eder. Kimi zaman rüyada fabrika sahibi görmek ünlü rüya tabircileri tarafından şu şekilde tabir edilir. Bir kimsenin Fabrikanın sahibini görmesi yüksek mevki sahibi kişiler ile dost olmaya ve işlerinde yüksek mertebelere nail olmaya delalet etmektedir

Rüyada Fabrika Müdürünü Görmek

Rüyada bir fabrikanın müdürünü görmek, rüyayı gören kişinin baskın huy ve karakterinin aksiliğine ve ummadığı bir kişi ile yaşayacağı anlaşmazlığa delalet eder. Bazı rüya tabirlerine göre; Rüyada fabrika müdürü görmek, işlerindeki ciddiyete ve işlerine verdiği öneme işaret eder.

Rüyada Fabrika Bacası Görmek

Rüyasında bir kişinin fabrikanın bacasında duman tüttüğünü görmesi kişinin ailevi hayatına düzenine işaret eder kişi bekarsa evlenir. Bir yuva kurar ve geçimini sağlayacak iyi bir işte çalışmasını devam ettirir. Rüyada fabrika bacası görmek, kişinin tam istediği gibi bir işe sahip olacağına da delalet etmektedir.

Rüyada Fabrika inşaatı görmek

Bir kimsenin rüyasında bir fabrika arazisi görmesi ve bu arazi üzerine yeni bir fabrika inşaatı kurulmasını görmesi hayır ile tabir edilir, rüya sahibi için hayırlı kolay geçime delalet eder. Aynı zamanda rüyada fabrika inşaatı görmek ve inşaatında gezdiğini görmesi yeni bir işe başlamasına ve bu işte başarılı olmasına gayretinin ve ümidinin yitirilmemesine delalet eder.

Rüyada Fabrika kurmak

Rüyada bir fabrika kurmak için çaba gösterdiğini görmek bazen rüyanın görüldüğü şekilde tabir edilir. Çünkü bazen görülen rüyalar olması gerekeni anlatmaktadır bunun hakkında ön bilgiyi insana taşımaktadır. Rüyada fabrika kurduğunu görmek şan ve şöhrete işlerindeki gayretin karşılığını görmeye delalet eder.

Rüyada Fabrika yangını görmek

Rüyada çalıştığı fabrikanın yandığını görmek işlerinin iyi gitmeyeceğini ve işinden ayrılacağına delalet eder. Rüyada fabrika sahibi olan bir kimsenin fabrikasının yandığı görmesi iflasa ve haram para ile karışmış bir işten doğacak zarara işaret etmektedir. Rüyada fabrikanın yandığını ve Fabrika yangını görmek de aynı şekilde yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. harun dedi ki:

    rüyada evimizin yanında un fabrikasının depremle yıkılması sevmediğim komşunun silahla beni vurması

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca