Rüyada “Ezan Sesi Duymak” Görmek

Ezan Sesi Duymak
Rüyada ezan sesi duymak rüya sahibi için şifa, derdine deva, mükafat, izzet ve şeref anlamına gelir. Rüyada ezan dinlemek müjde, sevinç, kısmet ve isteğinin gerçek olmasıdır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Ezan Sesi Duymak

Rüyada ezan sesi duymak, din ve dünyasının güzelleşmesine ve hayırlı arkadaşlıklara, hayra davet eden kimselere icabet etmeye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada ezan sesi duyduğunu görmek, rüyayı gören kişinin yalan ve günahtan arınması tabir edilip, yorumlanır. Rüyada kadının ezan sesi duyması, anne ve babasının sağlığına duacı olmaya, iyi olmayan bir habere çok üzülmeyip sabır gösterme ile yorumlanır. Rüyada evde ezan sesi duymak, sesini yükselterek ezan okuması veya zikir çekmesi ile tabir edilir. Rüyada camide ezan sesi duymak, her şeyin yolda gidecek olmasına ve işlerinde ise kısmetinin açılarak kazancının artması ile rivayet edilir .Rüyada kilisede ezan sesi duymak, ilim sahibi bir kimseden nasihat almaya ve bunları uygulamaya hak yolunda ise ilerleme ile tasvir edilir. Rüyada Türkçe ezan sesi duymak, bela ve musibetlerden uzak durmaya sakin bir hayatının olması ile tabir edilip, yorumlanır. İslami rüya tabiri alimleri rüyada ezan sesi duymak, hayır ve güzellik ile tabir edilir, sıkıntı ve üzüntülerinin ise son bulmasına yorumlanır. Rüyada uzaktan ezan sesi duymak, aile içinden yada uzakta bulunan akrabalarınızın sorunları ile uğraşmaya işaret eder. Rüyada ezan sesi duymak, halkın da ona icabet ediyorsa, insanları hayra davete ve bu davete icabet edilmesi ile yorumlanır.

Rüyada ezan sesi duymak, rüyayı gören kişinin kendini bilen bir kimse olması ve saygın bir kimse olması ile yorumlanır. Rüyada gece ezan sesi duymak, hayır ile tabir edilir, çevresinde sevilen ve saygı duyulan bir kimse olma ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada vakitsiz ezan sesi duymak, kötü huylu ahlakı bozuk bir kimse ile münakaşa yaparak sıkıntı içinde olması ile tasvir edilir. Rüyada mezarlıkta ezan sesi duymak, hane içinde sevilen bir kimsenin vefatı ile üzüntü yaşamaya rivayet edilir. Rüyada ezan sesi duymak, hasta bir kimsenin şifa bulmasına iş sıkıntısı çeken kimsenin kısmetinin açılmasına ve rızkının çoğalması ile tasvir edilir.

Rüyada Ezan Dinlemek

Rüyada ezan dinlemek, sakin, huzurlu ve rahat bir hayat sahip olan bir kimseye, çevresinde gıpta ile bakılmasına yorumlanır. Rüyada ezan sesi dinlemek, sıkıntı ve üzüntüden uzak durmaya her türlü beladan ve musibetlerden uzak durma ile tabir edilir.

Rüyada Kabede Ezan Duymak

Rüyada kabede ezan duymak, vaadini yerine getirecek olmaya ve muradına kavuşma ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada kabede ezan sesi duymak, sıkıntı ve üzüntülerin kurtulmaya dünya hayatından vazgeçip ahiret hayatına yönelmeye alamet eder.

Rüyada Camide Ezan Duymak

Rüyada camide ezan duymak, ticaret ile uğraşan bir kimsenin işinde başarılı olmasına ve kazancının ise artmasına işaret eder. Rüyada camide ezan sesi duymak, iş ve aile hayatında başarılı bir erkeğe ve iyi huylu el becerisi olan bir hanımla evlenmeye delalet eder.

Rüyada Sabah Ezanı Duymak

Rüyada sabah ezanı duymak, rüya sahibinin din işlerine ve ilme yönelmesine hak yolunda ilerlemesine yorumlanır. Rüyada sabah ezanı sesi duymak, hane içinde yaşanan bazı sıkıntıların zamanla aşılacak olmasına ve esenliğe kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Öğle Ezanı Duymak

Rüyada öğle ezanı duymak, rüyayı gören kişinin günahlarından arınmasına ve tövbe etmesi ile rivayet edilir. Rüyada ezan sesi duymak ne vakit olursa olsun şer yorumlanmaz hep hayırla anılır. Rüyada öğle ezanı sesi duymak, sağlık sorunu yaşayan bir kimsenin sağlığına kavuşarak şifa bulmasına sıkıntılarının bitmesi ile tasvir edilir.

Rüyada İkindi Ezanı Duymak

Rüyada ikindi ezanı duymak, şansının, kısmet ve talihinin açık olmasına bekar kimsenin evlenmesi ile tasvir edilir. Rüyada ikindi ezanı sesi duymak, rüya sahibinin uzun zamandır beklediği haberin olumlu gelmesi ile sevinmeye mevkisinin değişmesine yorumlanır.

Rüyada Akşam Ezanı Duymak

Rüyada akşam ezanı duymak, hayır ile tabir edilir, ticaret ile uğraşana bir kimsenin işlerinin artmasına ve kazancının bereketlenmesi ile yorumlanır. Rüyada akşam ezanı sesi duymak, hane gizli kalan bazı şeylerin ortaya çıkması ile biraz sıkıntı yaşama ile tabir edilir.

Rüyada Yatsı Ezanı Duymak

Rüyada yatsı ezanı duymak, haksız yere günahı olmadığı halde iftiraya ve kötü söze maruz kalmaya işaret eder. Rüyada ezan sesi duymak mükafat, başarı, kazanç ve dine yönelmek anlamına gelir. Rüyada yatsı ezanı sesi duymak, çekilen sıkıntı ve üzüntülerin sona ermesine yanlışların düzelmesine ve hak ettiği hayatı yaşama ile yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. merve dedi ki:

    Merhabalar ,
    2 sabahtır sabah ezanı okunmadan, ezan sesi ile uyanıyorum uyandığımda ezanın okunmasına yarım saat olduğunu görüyorum.İki gün üste üste böyle bir olay yaşayınca size sormak istedim.Kendimce dini vecibelerini yerine getirmeye çalışıyorum.Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca