Rüyada “Ezan Okumak” Görmek

Ezan Okumak
Rüyada ezan okumak hayırlı iş ve muradının gerçek olmasına işarettir. Rüyada ezan okunması şeytan şerrinden emin olup kurtuluş anlamına gelir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Ezan Okumak

Rüyada ezan okumak, dua, takva, itaat, hayırlı iş, şeytan şerrinden emin olup kurtuluş ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada ezan okuduğunu görmek, hayırlı ve güzel olacak işler ile meşgul olarak mevkisinin yükselmesine işaret edilir. Rüyada evde ezan okumak, hane içinde herkesin birbirine karşı saygılı ve sevgili olması ile tabir edilir. Rüyada Türkçe ezan okumak, kendilerine haksızlık eden bir topluluk içinde boşu boşuna uğraşma ile yorumlanır. Rüyada yatarak ezan okumak, hanımının çok konuşup herkesi aciz ve bizar etmesine, bekar bir kimse ise evlenmesine tasvir edilir. Rüyada yanlış ezan okumak, rüya sahibinin bazı bilgi ve takvalı olmaktan eksik olmasına delalet eder. Rüyada yarım ezan okumak, iş hayatında başarıyı elde edecek iken bazı sorunlar yüzünden yarım kalmaya yorumlanır. Rüyada uyurken ezan okumak, rüya sahibinin çevresine karşı olan tutumu ve davranışları ile herkes tarafından dışlanmaya tabir edilir. Rüyada uçarak ezan okumak, arzu ve emellerine kavuşmaya istediği her şeyi elde ederek muradına ermeye alamet eder. Rüyada ezan okumak, rüyayı gören kişinin bazı sağlık sorunları yaşamasına ve bundan dolayı üzülecek olma ile yorumlanır.

Rüyada ezan okumak, hayırlı olacak bir iş için yeni ortaklar ile yeni projelere imza atma ile tasvir edilir. Rüyada ağlayarak ezan okumak, maneviyatı az olan bir kimseye ve bunun eksikliğini hissetme ile boşluğa düşmeye yorumlanır. Rüyada bahçede ezan okumak, imanı kuvvetli olan bir kimseden nasihat ve öğüt almaya bunları uygulama ile rivayet edilir.Rüyada bebeğe ezan okumak, hanımıyla gayrı meşru ilişkiye ve sıkıntılarının artmasına hane içinde tatsızlıklar yaşanması ile yorumlanır. Rüyada kadının ezan okuması, dert, tasa, sıkıntı ve üzüntülü günlerin yaşanacak olmasının habercisi olarak tasvir edilir. Rüyada ezan okumak, her türlü kaza, bela ve üzüntüden uzak durmaya ve kendini koruma ile tabir edilir.

Rüyada Sabah Ezanı Okumak

Rüyada sabah ezanı okumak, yüksek derece ve makama yükselmeye, sözünün dinlenip itibar görmesi ile tabir edilir. Rüyada sabah ezanı okuduğunu görmek, bekar bir kimse için Salih bir hanıma ve gelecek olan güzel müjdeli haberlerin habercisi olmaya yorumlanır.

Rüyada Öğle Ezanı Okumak

Rüyada öğle ezanı okumak, rüya sahibinin hac ayından rüyayı görüyorsa muradına kavuşmaya ve hacca gitmeye alamet eder. Rüyada öğle ezanı okuduğunu görmek, kıble yönünden başka bir yere dönerek okuyorsa yalan habere, dedikoduya  ve iftira ile tabir edilir.

Rüyada İkindi Ezanı Okumak

Rüyada ikindi ezanı okumak, hayır ile tabir edilmez, din ile ilgili yanlış ve uydurma bilgilerin yayılacak olması ile tabir edilir. Rüyada ikindi ezanı okuduğunu görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde din ile ilgili yanlış bilgilerin kişinin kafasını karıştıracak olması ile yorumlanır.

Rüyada Akşam Ezanı Okumak

Rüyada akşam ezanı okumak, işinde başarılı ve kendini ispatlamış bir kimse olmaya ve devlet idaresinde görev alma ile yorumlanır. Rüyada akşam ezanı okuduğunu görmek, düşmanının çok olmasına ticaret ile uğraşana bir tüccarın işlerinin açılmasına ve bol kazanç ile tabir edilir.

Rüyada Yatsı Ezanı Okumak

Rüyada yatsı ezanı okumak, rüyayı gören kişinin iş dünyasındaki başarısı onun mevkisinin yükselmesine söz sahibi olması ile yorumlanır. Rüyada yatsı ezanı okuduğunu görmek, bazen her şeyin ters gitmesi ile her şeyini kaybetmeye ve maddi olarak sıkıntıya düşmeye tasvir edilir.

Rüyada Ezanı Eksik Okumak

Rüyada ezanı eksik okumak, aile içinde sonradan ortaya çıkan şeylerden dolayı sıkıntı çekip üzülme ile yorumlanır. Rüyada ezani eksik okuduğunu görmek, yarım bıraktığı işlerini tamamlayarak üzerindeki sorumluluktan kurtulmaya ve refaha kavuşma ile tabir edilir.

Rüyada Camide Ezan Okumak

Rüyada camide ezan okumak, ilim, irfan ve takva sahibi kimse olmaya haram olan hiç bir şeye göz dikmeyen kimse ile tabir edilir. Rüyada ezan okumak hayırlı bir amel işlemeye, rüyada camide ezan okuduğunu görmek, etrafındaki kişilere karşı olan tutumu ve davranışı ile herkesin gönlünü kazanmış kimseye işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Anonim dedi ki:

    Rüyamda ezan okuyorum.Kelimei şahadet kısmını atlayarak okuyor ve fark ediyorum.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca