Rüyada “Ezan” Görmek

Ezan
Rüyada ezan görmek değerinin yükselmesine delalet eder. Rüyada ezan sesi duymak doğru haberdir. Ezan okumak veya okuyanı görmek, hayırlı iş demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Ezan Görmek

Rüyada ezan görmek, dini vecibelerini yerine getiren maneviyatı yüksek bir ve hoş muhabbetli kimse ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada ezan dinlediğini görmek, verdiği sözü tutan ve yüksek mevki sahibi olma ile zafere elde etmeye tasvir edilir. Rüyada evde ezan okuduğunu görmek, hane içinde yaşanan huzursuzlukların ve üzüntülerin son bulması ile rivayet edilir. Rüyada eşinin ezan okuduğunu görmek, eşi işe arasında yaşanan sorunların son bulması eski mutlu ve huzurlu günlerine geri dönme tabir edilir. Rüyada ezanı türkçe okuduğunu görmek, her türlü yaşanan sıkıntı ve sorunların üstesinden gelerek istediğini elde etme ile yorumlanır. Rüyada ezan okunurken uyandığını görmek, işlerinde başarı elde etmeye bereketli ve bol kazanç sağlama ile yüzünün gülmesine işaret eder.  Rüyada ezan okuyan birini görmek, ilim, irfan sahibi makbul olan bir mübin olmaya delalet eder. Rüyada ikinde ezanı okunduğunu görmek, ikindi ezanı ile aynı yorumlanır, yanlış bilgi ile kafasını karıştırmak isteme ile yorumlanır. Rüyada arkadaşının ezan okuduğunu görmek, bilgi ve birikimlerini paylaşarak başkalarını’da bilgilendirmeye alamet eder. Rüyada ezan görmek, manevi değerlere önem veren ve maneviyatı yüksek ve inançlı bir kimse ile yorumlanır.

Rüyada ezan görmek, hayır ile tabir edilir, istediği ve arzuladığı her şeyi elde etmeye ve muradına kavuşma ile tasvir edilir. Rüyada sabah ezanı dinlediğini görmek, hayır ile tabir edilir, sözü dinlenen bir kimse olmaya ve sıkıntılarının bitmesi ile yorumlanır. Rüyada ağlayarak ezan okunduğunu görmek, aile içinde üzüleceği bir konu yaşamaya ve uzun süre etkisinden kurtulamayacak olma ile yorumlanır. Rüyada askerin ezan okuduğunu görmek, kadri çok yüksek ve metin bir kimse hakkında doğru laf söyleme ile tasvir edilir. Rüyada ezan görmek, hasta bir kimsenin şifa bulmasına ve sağlığına kavuşması ile mutlu olmaya yorumlanır.

Rüyada Kabe’de Ezan Okumak

Rüyada Kabe’de ezan okumak, rüya sahibine Allah’u Teala Hazretleri ona Kabeye gitmeyi nasip eder diye tabir edilmiştir. Rüyada Kabe’de ezan okuduğunu görmek, harama göz dikmeyen helal ve bereketli kazanç sağlamaya sıkıntılarının ise sone ermesi ile yorumlanır.

Rüyada Ezan Sesi

Rüyada ezan sesi, sakin ve durgun bir hayatının olmasına ilim, irfan sahibi olma ile hayırlı bir mümin kişi ile yorumlanır. Rüyada ezan sesi dinlediğini görmek, sağlık sorunlarının son bulmasına, şifa bulup eski sağlıklı günlerine kavuşarak mutlu olma ile tasvir edilir.

Rüyada Ezan Okumak

Rüyada ezan okumak, güzel huylu ve ahlaklı bir kimse olmaya bununla beraber iş hayatında başarılı olarak zafer elde etmeye işaret eder. Rüyada ezan okuduğunu görmek, iş hayatında çok başarılı olacağı yatırımlar yaparak büyük kazançlar elde etmeye ve aile içinde ise huzurlu olma ile tabir edilir.

Rüyada Ezan Sesiyle Uyanmak

Rüyada ezan sesiyle uyanmak, rüyayı gören kişinin muvaffak olmasına ve maddi olarak hiç bir zorluk ve sıkıntı yaşamamaya delalet eder. Rüyada ezan sesiyle uyandığını görmek, iyi geçimli bir kimseye ve verilen her nasihat ve öğüdü kulak ardı yapmadan yerine getirmeye ve uygulama ile yorumlanır.

Rüyada Kadının Ezan Okuması

Rüyada kadının ezan okuması,  olumsuz olarak sonuçlanacağını düşündüğü işinin umduğu gibi sonuçlanmaması ile yorumlanır. Rüyada ezan görmek alimlerin görüşlerine göre hayırlıdır, rüyada kadının ezan okuduğunu görmek, sıkıntı ve üzüntü yaşamaya stres içinde geçecek günlerin habercisi olarak tabir edilir.

Rüyada Ezanı Eksik Okumak

Rüyada ezanı eksik okumak, ticaret ile uğraşan bir kimsenin işlerinde maddi olarak sıkıntı yaşama ile rivayet edilir. Rüyada ezanı eksik okuduğunu görmek, hane içinde sıkıntı günler yaşamaya bunların gelip geçici olacak olması ile rivayet edilir.

Rüyada Ezanı Yanlış Okumak

Rüyada ezanı yanlış okumak, rüya sahibinin doğru olduğunu düşündüğü bir şeyin yanlış olması ile üzülmeye işaret eder. Rüyada ezan görmek hayırlıdır ama rüyada ezanı yanlış okuduğunu görmek, maddi ve manevi olarak büyük sıkıntıya düşmeye zorluk içinde geçecek olan bir dönem ile tasvir edilir.

Rüyada Ezanı Yarım Okumak

Rüyada ezanı yarım okumak, geçimsiz huyu kötü bir kimseye sıkıntı içinde geçecek bir hayatı olmaya alamet eder. Rüyada ezan yarım okuduğunu görmek, aile içinde yaşanan huzursuzlukların iş hayatını olumsuz olarak yansımasına ve etkilemesi ile tabir edilir.

Rüyada Uzaktan Ezan Sesi Duymak

Rüyada uzaktan ezan sesi duymak, bekar olan bir kimsenin hayırlı ve mutlu olacağı bir yuva kurması ile yorumlanır. Rüyada ezan görmek eğer uzaktan ezan sesi duyduğunu görmek, parasal açıdan yaşanan sorunların bitmesi ile sıkıntılarından kurtulup esenliğe kavuşmaya işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Ersan dedi ki:

    2 gun once ruyamda ezn okuyordum 4 kisiydik ve o 3 kisiyi de tanimiyorum ezani okudugumuzyer balkon gibi biryerdi daha once hic gormedigim bir yerdi ve ezani kisim kisim okuyordum lutfen yorum larmisiniz

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca