Rüyada “Eyer” Görmek

Eyer
Rüyada eyer görmek iyi huylu ve güzel ahlaklı zengin soylu hanıma işarettir. Rüyada eğer görmek mal, mülk ve çok servet sahibi olacağınıza alamettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Eyer Görmek

Rüyada eyer görmek iyi huylu, aklı selim ve hayırlı bir hanım ile tabir olunur. Rüyada eğer gören kimse; devlet başkanına veya zengin ve soylu bir hanıma delâlet eder. Rüyada eğerli at görmek, üç kadınla evlenip boşanacağına, kadın için güçlü ve cengaver bir adam ile birlikteliğe işarettir. Rüyada eğersiz at görmek, eyer hayvan sırtında olmazsa, rüya sahibinin hanımına veya hanımından ayrılmasına işarettir. Bazı tabircilere göre eğer bu mal olarak yorumlanır. Rüyada eğerli at, eşek veya binek hayvanlarından birini görse rüyada bir eğere bindiğini ve rahatça oturduğunu görse, rüyayı gören kişinin bütün işlerinde başarıya ulaşacağına işarettir.

Rüyada eyer görmek, İslami tabircilere göre eğer rüyası mal, mülk ve ganimettir. Rüyada at, kısrak, katır, eşek, beygir gibi hayvanları eğerli görmek mükafat ve hayırlı geçime, eyersiz görmek zorluk ve sıkıntı yaşamaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada eğer görmek iyi huylu bir hanımla birliktelik kurar eğer evliyse bir mal veya ganimet elde eder denilmiştir. Rüyada at eğeri görmek erkek için güzel bir kısmet ile tabir edilip, yorumlanır, kadın için ise güçlü ve kuvvetli bir kimseden destek görmesine tasvir olunur.

Rüyada Eğer Görmek

Rüyada eğer görmek, bereket, kuvvet, bol kazanç ve müjdeli bir haber yada sevineceğiniz bir hayırlı birliktelik kurmaya tabir edilir. Rüyada eğer iyi bir geçim ve bol rızık ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Eğersiz At Görmek

Rüyada eğersiz at görmek, bazı tabirlere göre eğersiz at gören kimse murat ettiği şeye geç kavuşur demişlerdir. Rüyada eğersiz binek hayvanı görmek zorluk ve meşakkat yaşamak anlamına gelmektedir.

Rüyada Eğerli At Görmek

Rüyada eğerli at görmek, iyi huylu ve güzel ahlaklı zengin soylu hanıma işarettir. Rüyada eyerli at görmek mal, mülk ve çok servet sahibi olmaya ve her işinizde başarılı olacağınıza alamettir.

Rüyada Eğersiz Ata Binmek

Rüyada eğersiz ata binmek, zor olan tüm işlerin üstesinden gelmeye ve istediği gibi mal, mülk elde edeceğinize ve her işinizde başarılı olacağınıza rüyanız tabir edilir. Rüyada eyer görmek her manada hayırlı ve bol kısmetli şeylerin habercisi olarak kabul edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca