Rüyada “Evlilik Teklifi Almak” Görmek

Evlilik Teklifi Almak
Rüyada evlilik teklifi yapmak erkek için başarılı olacağı bir dönemi temsil eder, rüyada evlilik teklifi duymak kadın için müjdeli güzel haber demektir.

Rüyada Evlilik Teklifi Almak

Rüyada evlilik teklifi almak, müjdeli bir haber almaya bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir yaşama tabir edilir. Rüyada evlilik teklifi aldığını görmek, talihinin, bahtının ve şansının açık olması ile güzel bir geleceğe sahip olmaya yorumlanır. Rüyada tanımadığı birinden evlilik teklifi almak, rüya sahibi için süpriz olacak bazı olaylar yaşanması ile mutlu olmaya tabir edilir. Rüyada evliyken evlilik teklifi almak, bazı bazı sorunlar aşılarak huzurlu ve mutlu olmaya, esenliğe kavuşmaya tasvir edilir. Rüyada kadından evlilik teklifi almak, rüyayı gören kişinin muradına kavuşmasına ve hayalini kuruduğu evliliği yapmaya alamet eder. Rüyada evlilik teklifi almak, ummadığı ve beklemediği bir anda servet sahibi olarak hayatının değişmesine tasvir edilir.

Rüyada evlilik teklifi almak, bekar bir kimse alıyorsa mutlu olacağı bir evlilik ile tasvir edilip, yorumlanır. Rüyada arkadaşından evlilik teklifi almak, bol kazançlı ve rızklı bir sene geçirecek olmaya ve huzurunun ise yerinde olmasına tabir edilir. Rüyada tanıdık birinden evlilik teklifi almak, yeni yapılacak olan bir işte yeni kimseler ile tanışmaya yorumlanır. Rüyada evlilik teklifi almak, hayırlı ve güzel olacak gelişmeler yaşanması ile mutlu olacağı bir beraberlik ile tabir edilir. Rüyada Evlilik Teklifi Reddetmek, zor bir anı ve meşakkat demektir, Rüyada Evlenme Teklifi Duymak müjde ve sevinçli bir haberi duymanıza işaret eder.

Rüyada Telefonda Evlilik Teklifi Almak

Rüyada telefonda evlilik teklifi almak, arzu edip hayalini kurduğu her şeyin zaman içinde olması ile muradına ermeye işaret eder. Rüyada telefonda evlilik teklifi aldığını görmek, alacağı haber ile çok mutlu olmaya ve hayatında köklü bir değişim yapma ile yorumlanır.

Rüyada Sevgiliden Evlilik Teklifi Almak

Rüyada sevgiliden evlilik teklifi almak, yaşadığı kötü ve mutsuz günleri geride bırakarak yeni bir hayata başlama ile tabir edilir. Rüyada sevgiliden evlilik teklifi aldığı görmek, iş hayatında emin adımlarla ilerleyerek başarılı olmaya ve adından söz ettirecek olmaya işaret eder.

Rüyada Ünlü Birinden Evlilik Teklifi Almak

Rüyada ünlü birinden evlilik teklifi almak, bilgi ve birikimlerini güçlü, güç sahibi bir kimse ile paylaşarak zafer elde etmeye işaret eder. Rüyada ünlü birinden evlilik teklifi aldığını görmek, istediği ve hayalini kurduğu her şeye sahip olmaya geçim sıkıntısı yaşamayacak olması ile yorumlanır.

Rüyada Erkekten Evlilik Teklifi Almak

Rüyada erkekten evlilik teklifi almak, şansının ve kısmetinin açık olması ile başarılı olup mevki sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada erkekten evlilik teklifi aldığını görmek, kararlı, hırslı ve azimli olması ile istediği her şeye sahip olarak zafer elde etme ile tasvir edilir.

Rüyada Eski Sevgiliden Evlilik Teklifi Almak

Rüyada eski sevgiliden evlilik teklifi almak, rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan ve doğru yolu gösteren kimseler ile tabir edilir. Rüyada eski sevgiliden evlilik teklifi aldığını görmek, maddi olarak her türlü yardımı ve desteği sağlayan kimselerden fayda görmeye yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda evlenmek üzere olduğumu ve cami avlusunda olduğumu gördüm . Rüyada evlenmek üzere olduğunu görmek ne anlama gelir? ( IŞIK TÜRK ) dedi ki:

  Rüyamda son bir aydır 13 sene önce tanıdığım bir adamı görüyorum evlenmeye niyet etmiştim olmadı başkasıyla evlendi son olarak kişiyi fatih camisinde avluda otururken gördüm evlenecekmiş cami avlusunda kına gecesi yapmak istiyor mesleğim gereği cami avlusunda inşaat yaptırıyorum ustaların ellerinde temelde kullanılan demir çubuklar vardı bu inşaattan dolayı bana sitem ediyor

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Işık, rüyada evlenmek üzere odluğunu görmek, istediği kişi ile huzurlu ve mutlu olacağı bir yuvaya sahip olacak biri ile evlenmeye ve refaha kavuşmaya, rüyada cami avlusu görmek, malının mülkünün artacak olmasına ve bunun zekatını vermeye bekar olan bir kimsenin evlenmesi ile yorumlanır.

   1. Gamze dedi ki:

    Rüyamda sevdiğim bir adam tarafından yaptirilan ama baskasinjn yaptigi bir evlilik teklifi aldim evlilik teklifinde kapimim önünde benimle evlenirmisin diye ateşler ve güller vardi ayrıca yüzük vardi tektaş ve tektim onu dedikleri şey o burada olmadigi icin bize yaptirdi dediler

 2. Ayse dedi ki:

  Rüyamda bana sevdigim biri deniz de evlenmeteklifi yapmaya calisiyordu, ama aramiza insanlar giriyordu ve lafini bölüyorlardi. Bu da onlara kiziyordu “görmüyormusunuz! Evlenme teklifi yapmaya calisiyorum!” Diye. Ondan sonra teklif yapmadan beni dudagimdan öpüyordu. Yani tam olarak teklif almadim, niyeti oldugu halde. Bu nedemek olur?

 3. Sevda dedi ki:

  Selamun aleyküm kardeş rüyamda eski ilkokulumdan çıkarken siyah bir köpek takılıyor ve peşimi bırakmıyor evlilik teklifi ediyor kabul etmeyince can acıtmıcak şekilde kolumu ve elimi ısırıyor ammemle birlikte gidiyoruz hızlı hızlı ve başkasıyla evlenmek için hazırlıkları başlatıcaktı o köpekten kurtulmak için böyle saçma bir rüya gördüm yorumu nedir acaba ?

 4. Safiye dedi ki:

  Merhabalar… rüyamda tanıdığım birlikte iş yaptığım arkadaş olarak sevdiğim birinden yüzükle evlenme teklifi alıyorum.açar misiniz acaba neye yorumlayabilirim.

 5. lili dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimden beklenmedik bir anda parkın ortasında evlenme teklifi aldım ve sevinçten boynuna sarılıp evet dedim,herkes bize bakıyodu ben de çok mutluydum. tektaş almıştı onu taktı parmağıma fiyatı gramı filan uzerindeydi fiyatı 3500 lira civarıydı,kuzenlerime daha sonra anneme gösteriyordum ve babama gostericekken uyandım neye yorumlanır bu rüya?

 6. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda bir erkekten evlenme teklifi aldım. Yeter ki benimle evlen her dedigini yapacağım dedi.birde çok güzel bir anahtarlık hediye etti.çok güzeldi çok beğendim. Sonra yüzümü okşadı. Gerçekte hayatında birisi var .Ama rüyamda başka bir erkekti teklif eden.

 7. Ebru dedi ki:

  Aslnda soyle baslamak isterim annemin teyze beni ogluna istedi bizde yok dedik onlar ısrarla gelmek istediler bende bugn ruyamda gordum annemin teyzesinin oglu cok guzel bi yuzukle bana evlenme teklifi etti bende şaşırdm ruyam bu bakalm gercekte ne olacak hayrlsı 🙂

 8. Emel dedi ki:

  Merhaba rüyamda atamam çıkmış oluyor doğuya ve orda genç bir komutan bana evlenme teklifi ediyor esimde o sırada beni Ziyarete gelmiş oluyor üzgünüm kabul edemem eşim var diyorum ve eşim yanıma geliyor gülüp geçiyoruz bu ne anlama geliyor

 9. Kübra dedi ki:

  Rüyamda sevgilimin evlenme teklifi ettiğini gördüm , etrafımda insanlar vardı ben gelince alkışladılar sonra önümde diz çöktü evlenme teklifi etti yüzüğü uzattı takarken uyandim acaba ne olabilir ?

 10. Dilan dedi ki:

  Mrb.ruyamda araba kulaniyordum arabdaan arkadaşla inip cafe giriyorduk hiç tanimadim bi adam uzaktan bize bakiodu hiç gormedim biri ama ruyada hep karşılaştım düşünüyordum masamıza geliodu arkadastan murad istiodu onla.konusacak sandim bana döndü bisey sorsam dedi siz çöktü evlenme teklifi etti ben şokla yere oturdum sonra kalktim o hala düz çökmüş cevap beklio bes yaş yuzuktu ortadaki taşı parluiodu yanimda bi çocuk vardı ağladım ama cevap veremedim.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca