Rüyada “Evleneceğin Kişiyi” Görmek

Evleneceğin Kişiyi
Rüyada evleneceğin kişiyi görmek muradının gerçek olması ile yorumlanır. Rüyada evleneceğin kişinin resmini görmek ve ismini duymak müjde ve sevinçtir.

Rüyada Evleneceğin Kişiyi Görmek

Rüyada evleneceğin kişiyi görmek, kısmet, nasip, büyük bir kazanç veya umduğuna kavuşmak anlamına gelir ve hayırla yorumlanır. Rüyada evleneceğin kişinin ismini duymak, hayırlı olacak sevinip mutlu olacağı bir haber alma ile tabir edilir. Rüyada evleneceği kişinin babasını görmek, zor olacak bir yolda ilerlemeye ve bundan alnının akı ile çıkacak olmaya yorumlanır. Rüyada evleneceği kişiyi falda görmek, bazı sıkıntıların baş gösterecek olmasına ve bunun çözümünü farklı yollarda arayacak olmaya tabir edilir. Rüyada evleneceği kişiyi başkasıyla görmek, aile içinde bazı sorunlar yaşamaya ve bunun tatsızlık yaşanmasına anlaşmazlıklar çıkmasına tasvir edilir. Rüyada evleneceği kişinin baş harfini görmek, birlikte olduğunuz kişi ile aranızda olan bağlılığı ve mutluluğu çekemeyen kimselerin sizi mutsuz etmesi ile yorumlanır. Rüyada evleneceğin kişiyi görmek, hayalini kurduğu mutlu olacağı kişi ile hayırlı olacak bir evliliğe imza atmaya ile tabir edilir.

Rüyada evleneceğin kişiyi görmek, hiç evlilik yapmamış bekar bir kimse için kısmetinin ve şansının açık olması ile yorumlanır. Rüyada kızının evleneceği kişiyi görmek, güzel ve hoş sohbetli bir kimse ile birlikte olmaya istediği her şeyi elde etmeye rivayet edilir. Rüyada evleneceğin kişiyi görmek için dua, sevdiği kişiye karşı sevgisini ve aşkını gösteren bir kimseye ve evlenecek olmaya yorumlanır. Rüyada evleneceğin kişiyi görmek, önüne çıkan her türlü zorluğu aşarak sevdiği ve istediği kişi mutlu olacağı bir yuva kurmaya tabir edilir.

Rüyada Evleneceğin Kişinin Ailesini görmek

Rüyada evleneceğin kişinin ailesini görmek, rüya sahibinin hayırlı bir yuva kurarak hayırlı olacak evlat sahibi olma ile yorumlanır. Rüyada evleneceği kişinin ailesini istediğini görmek, yakın bir zamanda kalabalık bir topluluğa ve evlilik içim atılacak olan adım ile tabir edilir.

Rüyada Evleneceğin Kişinin Ailesiyle Tanışmak

Rüyada evleneceğin kişinin ailesiyle tanışmak, aile büyüklerinin onaylayıp istediği bir evlilik olması ile hane için mutlu olma anlamına gelir. Rüyada evleneceği kişinin ailesi ile tanıştığını görmek, sevip mutlu olacağına inandığı kişi ile doğru olacak yolda ilerlemeye ve ailelerin ise istemesine tasvir edilir.

Rüyada Evleneceğin Kişinin Adını Duymak

Rüyada evleneceğin kişinin adını duymak, uzun zamandır yalnız olan bir kimsenin gönlünü bir kaptırarak mutluluğa adım atması ile yorumlanır. Rüyada evleneceği kişinin adını duyduğunu görmek, bekar bir kimsenin evlenmeyi arzu ve hayal edip gerçekleştirmesine mutlu olacağı kimse ile evlenmeye yorumlanır.

Rüyada Evleneceği Kişiye Sarılmak

Rüyada evleneceği kişiye sarılmak, bazı sıkıntılı ve zor günler geçirecek olmaya ama sonunda aydınlığa kavuşarak sevdiği kişiyle mutlu olmaya yorumlanır. Rüyada evleneceği kişiye sarıldığını görmek, özlem ve hasret duyduğu sevgiye, mutluluğa kavuşarak sonunda mutlu olacağı biriyle evlenmeye rivayet edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Rukiye dedi ki:

    Selamun aleyküm rüyamda evlenmek istediğim kişinin başkasıyla cima ettiğini duyuyorum. Yanı zina olarak yaptığını. Fakat konuşurken daha önce bana öyle birşey olmadığını söyleyip, o yaptığını öğrendikten sonra da ben sana yalan söyledim daha önce çok kişiyle zina ettim diyor, ve beni çok sevmesine rağmen. Bu yüzden ayrılıyoruz. Evlenmeden.
    Yorumlar misiniz lütfen sevdiğim kişi için daha ince istihareye de yazmıştım ve hayırlı gormustum çok şükür. Sürekli dua ediyorum hakkımda hayırlısı ise nasip et diye. Bu gordugum rüyaya bi anlam veremedim ben ama

  2. Nurcan dedi ki:

    Rüyamda yaşlı bir teyzeyle konuşuyorum bana seni istiyen yokmu diye soruyor bende var ama ben başkasını istiyorum diyorum bana istediğim kişiyi soruyor bende söylüyorum başından geçen olayları anlatıyorum teyzeye önce özlüdü sonra yalan söylemıs dedi ve sonra onu gösterdi sevdiğin adamı bak tir tir titriyor kısmetim ayağıma gelmiş diye sevdigim adamda beyaz bir elbise vardı boydan aşağı teyze onu güsterirkende bölüm dedi

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca