Rüyada “Evi Su Basması” Görmek

Evi Su Basması
Rüyada evi su basması Allah'ın rahmet ve bereketinin bu kişi üzerine olacağına rivayet edilir. Rüyada evi su bastığını görmek bolluk ve berekete delalet eder.

Rüyada evi su basması, Allah’ın hikmeti ve bereketi rüya sahibinin üzerine olacağına işaret edilir. Evini su bastığını gören rüya sahibi hasta ise, şifa bulacağına, dertli ise dertlerine derman bulacağına,ve hidayete ereceğine yorumlanır. İslami tabirde rüyada evi su basması rüya sahibine, Yüce Allah’ın Er-Rahim ismi hürmetine, ahiret ve dünya hayatında sonsuz ikram,  ihsan ve lütuf da bulunacağına yorumlanır. Rüyada evi su basmasının diyanete göre yorumu helal rızk ve kısmete, bolluk ve bereketin ömrü boyunca rüya sahibinin hayatında, daima hüküm sürmesine delalet eder.

Rüyada Evi Su Basması Görmek ne demek?

Rüyada evi su basması rüya sahibinin ve hanesinde yaşayan kişilerin, her girdikleri işte başarı elde edeceklerine ve istedikleri dünya nimetlerine kavuşacaklarına delalet eder. Rüyada evini su basması hakkında İmam Nablusi yorumu, sıkıntılarının sona ermesine, iş ve eğitim hayatında istediği gelişmeleri elde etmeye delalet eder. , bütün işlerde başarıyla adını duyuracağına yorumlamıştır. Rüyada evi su bastığını gören kişi, yapılan işlerden elde edilecek olan hayırlı kazanç ile tabir olunur. Rüyada evi su basması ve temizlemek kısa süre içinde, gerçekleşecek olan kalıcı gelişmelerin rüya sahibinin hayatında, dönüm noktası olacağına işaret eder. Rüyada evi su basması ve evin yıkılması, hane içindeki soğuk ve sert rüzgarların esmeye devam edeceğine, bu durumun rüya sahibinin hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine alamet eder.

Seyyid Süleyman El-Hüseyni (r.a) Rüyada evini su bastığını görmek hakkındaki yorumları: Rüyada evin altını su basması hane içindeki aile bağların güçlü, kuvvetli olması sebebiyle, hane halkına zarar vermek isteyen insanların geri püskürtülmesine delalet eder. Rüyada arkadaşının evini su basması, o kişi ile yaşayacağınız bir tartışma sonucunda, pişmanlık duygusuyla kendini suçlayacak anlamına gelmektedir. Rüyada evin önünü su basması sağlık sorunları var ise şifa bulacağına ve güzel bir ahlaka sahip olacağına işaret edilir.

Ebu Said El-Vaiz (r.a) Evini su basmasını görmek rüyasıyla ilgili yorumları: Rüyada evi bulanık kirli su basması geçim darlığına, huzursuzluğa ve tatsız zor günler yaşamaya, bir yerde çalışıyorsa eğer işten ayrılmasına, manevi anlamda çöküş yaşamasına işaret eder. Rüyada evi boklu su basması emeksiz elde edilen, haksız kazanç ile tabir olunur. Başkasının evini su basması bu kişi tanınan bir kimse ise, maneviyatının yüksek derecede iyi olacağına ve dileklerinin kabul olacağına işaret eder.

Rüyada Evi Su Basması ve Temizlemek

Rüyada evi su basması ve temizlemek, kısa zamanda uzun vadeli işler yapacak olan rüya sahibinin, bu işlerden elde edeceği yüksek kazançlara işaret eder. Rüyada evini su bastığını ve temizlediğini görmek, musibet, negatif enerjilerin hanesini terk etmesine ve huzurlu aydınlık günlere kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Evi Yağmur Suyu Basması

Rüyada evi yağmur suyu basması günahlarından arınmaya, kötü işlerden uzak durmaya tövbe niyetli edeceği dualarının kabul olacağına rivayet edilir. Başka bir rivayete göre rüyada evi yağmur suyunun basması, rüya sahibinin hayatındaki şartların kolaylaşacağına, istek ve arzularının dilediği anda kabul olacağına yorumlanır.

Rüyada Evi Kirli Su Basması

Rüyada evi kirli su basması ağız tadının kaçmasına, hanede cereyan eden tatsız olaylara, bir yakını ile sert bir tartışmaya gireceğine ve hayatındaki huzursuzluklara işaret eder. Rüyada evi kirli su bastığını görmek manevi yönden ağırlıklı olmak üzere, zorlu günler geçirmesine, hastalanıp yataklara düşeceğine, üzüntü ve keder dolu günler yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Eve Su Akması

Rüyada eve su akması akan su eğer temiz ise, rüya sahibinin bol rızk, sağlıklı, huzurlu, mutlu bir hayat yaşamasına, akan su bulanık ve kirli ise, tam tersine yorumlanır. Rüyada evden su aktığını görmek, şifa bulmaya, hidayete ermeye, Allah’ın sonsuz bereketine nail olacağına rivayet edilir.

Rüyada Evin Su Alması

Rüyada evin su alması rüya sahibinin, hanesine doğacak olan ferah günlere, bolluk ve bereketin hanede hüküm sürmesine yorumlanır. Rüyada evin su altında kaldığını görmek ise, yaşadığı zorlu günlerin ardından, düşmanlarına karşı verdiği çetin mücadelede, zafer ilan edeceğine işaret eder.

Rüyada Eve Su Dolması

Rüyada eve su dolması, aile ve çalışma hayatındaki başarılarına hız kesmeden devam edeceğine ve bir yakını sayesinde gireceği bir işte muvaffak olacağına yorumlanır. Rüyada eve su dolduğunu görmek, meşakkatli günlerin ardından gelecek olan, ferah ve esenlik dolu günlere işaret eder.

Rüyada Başkasının Evini Su Bastığını Görmek

Rüyada başkasının evini su bastığını görmek rüya sahibi, tanıdığı ise eğer makam ve mertebesinin yüksek olacağına ve manevi anlamda bu kişiden destek alacağına tanımıyor ise eğer, gireceği bir ortamda tanışacağı hayırlı bir kısmet ile, yorumlanır. Rüyada başkasının evini su bastığını gören kimse hayatında almış olduğu kararların, arkasında durduğu takdirde hayırlı ameller ile karşılaşacağına yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca