Rüyada “Ev Yıkmak” Görmek

Ev Yıkmak
Rüyada ev yıkmak isteyerek hataya düşmeye ve günah işlemekte ısrar eden kimseye işarettir. Rüyada ev duvarı yıkmak zor geçim ve hastalık ile yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Ev Yıkmak

Rüyada ev yıkmak, dert, tasa, keder ve hane içinde yaşanacak olan vefat haberi ile üzülmeye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada ev yıktığını görmek, iftiraya ve dedikoduya maruz kalmaya ve bundan musibetlerin başından eksik olmamasına tasvir edilir. Rüyada dozerle ev yıkmak, hasta olmaya ve bundan dolayı bütün ailenin üzülmesine işaret eder. Rüyada başkasının ev yıktığını görmek, aksiliklerin ve bütün tersliklerin üst üste gelmesi ile rüya sahibinin kötü günler geçirmesine alamet eder. Rüyada ev yıkıp yeniden yapmak, çekilen sıkıntı ve zahmetten sonra elde edilen zafere işaret eder. Rüyada evin tavanını yıkmak, maddi olarak zor günler geçirmeye ve sıkıntılarının artmasına tabir edilir. Rüyada ev yıkmak, bela ve musibetlerin peşini bırakmaması ile kendini toplayamaması anlamına gelir.

Rüyada ev yıkmak, kısmetinin ve bahtının kapalı olmasına, şansızlıkların ise peşini bırakmaması ile tabir edilir. Rüyada ev kapısını yıkmak, üzüleceği bir haber almaya yada rüya sahibinin ölümü ile yorumlanır. Rüyada evin çatısını yıkmak, yardımda bulunan bir kimsenin elini üzerinden çekmesi ile zor günler yaşamaya alamet eder. Rüyada evin merdivenini yıkmak, kişinin büyük sıkıntı içinde olmaya ve uğursuzlukların peşini bırakmamasına yorumlanır. Rüyada ev yıkmak, yapılan yanlış ve hataların sonuçlarını çekmeye sıkıntıya düşmeye işaret eder.

Rüyada Tahta Ev Yıkmak

Rüyada tahta ev yıkmak, hayırlı bir rüya olarak tabir edilmez, hane içinde kaza, bela ve musibetlere maruz kalma ile yorumlanır. Rüyada tahta ev yıktığını görmek, iş hayatında elde ettiği başarıyı ve kazancı bir anda yitirmesi ile tabir edilir.

Rüyada Toprak Ev Yıkmak

Rüyada toprak ev yıkmak, rüya sahibi için kötü geçecek günlerin habercisi olmaya sıkıntılarının ise artacak olmasına tasvir edilir. Rüyada toprak ev yıktığını görmek, aile içinde yaşanılan bazı sorunlardan dolayı üzülüp strese girmeye rivayet edilir.

Rüyada Kepçeyle Ev Yıkmak

Rüyada kepçeyle ev yıkmak, aile içinden yada yakın çevrenizde sevilen bir kimsenin vefatı ile üzülmeye yorumlanır. Rüyada kepçeyle ey yıktığını görmek, sağlık sorunları yaşayarak üzülmeye ve kötü söz duyarak kederlenmeye tasvir edilir.

Rüyada Balyozla Ev Yıkmak

Rüyada balyozla ev yıkmak, şansızlık ve uğursuzluk yaşamaya başından belaların eksik olmamasına alamet eder. Rüyada balyozla ev yıktığını görmek, geçim telaşına düşmeye maddi ve manevi olarak yıpranmaya işaret eder.

Rüyada Depremden Dolayı Ev Yıkılması

Rüyada depremden dolayı ev yıkılması, çekilen sıkıntı ve üzüntülerin üzerine bir yenisinin daha eklenmesine tabir edilir. Rüyada depremden dolayı ev yıkıldığını görmek, hane üzerinde dolaşan kara bulutların aile içindeki kimselere üzüntü ve sıkıntı yaşatmasına yorumlanır.

Rüyada Ev Duvarı Yıkmak

Rüyada ev duvarı yıkmak, rüyayı gören kişinin ailesinin içinde fikir ve düşünce ayrılığı yaşayarak ters düşmeye tasvir edilir. Rüyada ev duvarı yıktığını görmek, sorunlarından kurtulmak için etrafındaki herkesi üzerek kalp kırmaya alamet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. fatma dedi ki:

    annemlerin evindeyiz ve birden evin arka kısmının tavanın çökmeye başaladığını evin yıkıldığını anne kaç ev yıkılıyor diyorum bağırıyorum annem yıkılan taraftaymıs

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca