Rüyada “Etinden Et Kopması” Görmek

Etinden Et Kopması
Rüyada etinden et kopması malının azalması ve mülk satışı anlamına gelir. Rüyada etini kesmek koparmak ayrılmak ve terk edilmek ile yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Etinden Et Kopması

Rüyada etinden et kopması iyi değildir, ayrılık, terk edilmek ve sıkıntı ve musibetlerin başından eksik olmaması ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada ölü etinden et kopması, hakkında kötü söz duymaya ve işitmeye, belalardan kurtulmama ile tasvir edilir. Rüyada vücudundan et kopması, malında ve kazancında eksilme olmasına sıkıntıya düşmesi ile tabir edilir. Rüyada etinden et koparmak, sıkıntı ve zorluklara göğüs gererek istediğini elde etme ile yorumlanır. Rüyada birinin etinden et kopması, maddi olarak yaşadığı sıkıntılardan dolayı büyük hasarlar alması ile rivayet edilir. Rüyada çocuğunun etinden et kopması, tanıdık bir kimseden yardım ve destek görme ile esenliğe kavuşmaya işaret eder. Rüyada etinden et kopması, etinin yarılıp veya ayrılması kısa süreli bir ayrılık yaşanması ile tasvir edilir.

Rüyada etinden et kopması, çekilen sıkıntılardan sonra elde ettiği zafere ve başarıya rivayet edilir. Rüyada çürüyerek etinden et kopması, evli olan bir kimsenin hanesinin içinde büyük sıkıntılar yaşamasına tasvir edilir. Rüyada morararak etinden et kopması, büyük çaba ve uğraşların sonunda elde edilecek mutluluk ile tabir edilir. Rüyada etinden et kopması, zorlukların ardından elde edeceği ganimete ve nimetlere alamet eder.

Rüyada Kendi Etinin Kopması

Rüyada kendi etinin kopması, rüya sahibinin hayırlı olamayacak bir işte bulunması ile başına felaketler gelecek olmasına yorumlanır. Rüyada kendi etinin koptuğunu görmek, malından mal eksilmesine kazancının ise azalması ile her şeyini kaybetmeye tabir edilir.

Rüyada Vücudundan Et Koparmak

Rüyada vücudundan et koparmak, hayır ile tabir edilmez, aile içinden bir kimsenin hastalanması yada vefatı ile tabir edilir. Rüyada vücudundan et koptuğunu görmek, zorlukla mücadele ederek elde ettiği mevki ve makamı kaybetme ile yorumlanır.

Rüyada Bacağından Et Kopması

Rüyada bacağından et kopması, rüyayı gören kişinin istediği ve arzu ettiği her şeye zaman içinde kavuşması ile tasvir edilir. Rüyada bacağından et koptuğunu görmek, çekilen sıkıntı ve üzüntülerin üstüne yenilerinin eklenmesine işaret eder.

Rüyada Elinden Et Koparması

Rüyada elinden et koparması, yeni yapılan projelerin beklenen başarıyı elde edememesi ile üzülme anlamına gelir. Rüyada elinden et koptuğunu görmek, maddi ve manevi olarak büyük sıkıntı ve sorunlar yaşaması ile tasvir edilip, yorumlanır.

Rüyada Kolundan Et Kopması

Rüyada kolundan et kopması, dert,tasa ve sıkıntıların son bulması ile birazda olsa rahata kavuşma ile yorumlanır. Rüyada kolundan et koptuğunu görmek, bütün acı ve üzüntülerinin teker teker azalmasına rivayet edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Ünal dedi ki:

    S.a … Rüyamda hiç bilmediğim bir yer de çocukluk arkadaşım ile konuşuyordum… Tam ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum ama konuş manin sonunda ayağımın derisi kurumuş ve paylaşalim parça parça olmuş tu derim ama kurumuştu. .. ve en son bir parça koparararak arkadaşıma gösteriyor dum… Yardımcı olursanız sevinirim.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca