Rüyada “Et Yemek” Görmek

Et Yemek
Rüyada et yemek dünya nimeti ve maişet genişliği demektir. Rüyada et yediğini görmek hasta için şifa, dertli için derdine derman bulmaya yorumlanır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Et Yemek

Rüyada et yemek dünya nimetine, kazanç, mal ve hasta için sıhhat bulmak ile tabir edilip, hayır ile yorumlanır. Rüyada pişmiş et yemeği yediğini görmek, kadın için nafaka ve ele geçecek az miktarda para ile tabir olunur. Erkek için et yemek nasip, kısmet ve şansın açılması istediğine kavuşmak ile tasvir edilir. Rüyada et yemeği pişirmek, kıymalı ve etli yemekler pişirmek marifetli, iyi huylu ve aklı selim bir kadınla yaşanacak güzelliklerin habercisidir. Rüyada et yemek bazı tabircilere göre ele geçecek mal ve bir miktar paraya, işlerin artmasına yorumlanır. Rüyada kıymalı yemek görmek, yemeğin kokusu ve tadı güzel ise bekar için evlilik hazırlığı, evli biri için kazancının artmasına delalet eder. Rüyada kuşbaşı etli yemek görmek ve yemek erkek ve kadın için sağlık ve afiyetin artmasına ve hasta için şifa bulmaya yorumlanır. Rüyada lezzetli et yemek büyük bir nasip, maddi gelir kapısı ve işlerde muvaffakıyet, kötü şans ve iyi olmayan hallerden muafiyet ile rüyanız tabir edilip, hayır ile yorumlanır.

Rüyada et yemek tabiri, Kirmâni (r.a.) demiştir ki: Tencerede pişmiş et Dünya nimetidir. Eti kor halindeki kömür üzerinde kebap olarak pişirdiğini gören kimse, haram para ile veya çalıntı mal alır. Rüyada et yediğini görmek, Rüyada çiğ et yemek, Rüyada et yemeği yemek

Rüyada Et Yemeği Yemek

Rüyada et yemeği yemek maddi ve manevi menfaat ve başarı sağlamaya delalet eder. Rüyada güzel bir yemek pişirip yemek, o yemek ne kadarsa o miktar şöhrete ulaşır.

Rüyada Et Yemeği Pişirmek

Rüyada et yemeği pişirmek fakir kimse için zengin olmaya işarettir. Eğer yemek etsiz pişmişse; ihtiyaca ve ibadete delalet eder. Rüyada pişmiş et veya et yemeği görmek, kadın için bol nafaka, erkek için bol kazanç sağlamaya delalet eder.

Rüyada Et Kavurma Yemek

Rüyada et kavurma yemek kasaptan aldığı eti evine götürmeyen hasta olur ve şifa bulur. Halk içinde et parçalayıp dağıttığını görmek, büyük bir kimsenin vefatına, malının dağıtılmasına tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Et Kızartmak

Rüyada et kızartmak rüya sahibinin hastalığına, koyun eti hanım veya kaynananın hasta olmasına, kuzu ve oğlak eti evladının veya işçi, hizmetçi ve yardımcılarının hastalığına işarettir.

Rüyada Et Lokantası Görmek

Rüyada et lokantası görmek bazı rüya tabiri alimlerine göre: Kebap halinde koç eti  görmek kısmet, lokantada et yemek başarı, et lokantasına girmek kısmet demektir. Kokmuş et yediğini gören kimse, haram edilmiş bir iş yapar.

Rüyada Et Haşlama Yemek

Rüyada ne eti olduğu belli olmayan bir parça et görmek, belaya, taze et ölüme ve bir rivayete göre dedikoduya, tuzlu et, yiyecek-içecek ve bereketli rızka, kıyılmış et üzüntü ve zarara, pastırma çok sıkıntı çekip üzülmeye tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Et Kokusu Duymak

Rüyada et kokusu duymak eğer kötü kokan bir et kokusu ise, maddi sıkıntı, hastalık, bela anlamına gelir. Pişmiş et kokusu duymak kısmet ve nafaka anlamına gelir. Rüyada et yemek başarı, hayır ve bilmediğiniz bir işi hayır ile öğrenmektir.

Rüyada Çiğ Et Yemek

Rüyada çiğ et yemek hastalık veya zor kazanç alametidir. Rüyada çiğ et yemeği yemek erkek için işsiz kalmak, kadın için eşinin uzun bir yolculuk yapmasına delalet eder.

Rüyada Çürümüş Et Yemek

Rüyada çürümüş et yemek nafaka ve hayırlı kazanç anlamında zorluk ve maişet sıkıntısı çekmek anlamına gelir. Rüyada çürümüş kokmuş ve pis et yemek dinde zayıflığa maddi kayba delalet eder.

Rüyada İnsan Eti Yemek

Rüyada insan eti yemek kısmetsizlik ve işsizlik anlamına gelir. Rüyada etini yediğiniz insanı tanıyorsanız o kimseden yardım veya mal alacağınıza rüyanız tasvir olunur.

Rüyada Domuz Eti Yemek

Rüyada domuz eti yemek sağlıklı biri için hastalık veya mide rahatsızlığına, kadın için kadın hastalıklarına, erkek için haram mal veya haram kazanç anlamına gelir. Rüyada et yemek bazı rüya yorumcularına göre maddi kazanç, rızk, kısmet, menfaat ve iyi şan demektir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda evin içinde oğlak gördüm. Rüyada oğlak görmek ne anlama gelir? ( Sabri ) dedi ki:

  babam 7 ay önce vefat eti cok acı yasadım aynı acıyı ruyamda cektigimi ve evimde 6 oglak görüp bu oglakları dısarıya cıkardıgımda evimin bir köşesimde kurtlu uzun bir dil ceke ceke bimiyodu kurtlarını dökmeden çekip atım oğlakları cıkması kurtlu dilin çıkakarılmasıyla evim kül ldu bu ne anlama geliyor sayglar

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Sabri, rüyanız hayırlara vesile olsun, rüyada oğlak görmek, hayır ile tabir edilir, arzu ettiği ve istediklerini elde ederek muradına kavuşmaya, rüyada kurtlu dil görmek, kötü söz söylemeye ve bazı kimselerin kalbini kırarak ah almaya, rüyada evin kül olduğunu görmek, maddi olarak sıkıntı yaşamaya ve elindeki her şeyi kaybetme ile yorumlanır.

 2. Özge dedi ki:

  Rüyamda eski okul arkadaşlarımla tabak tabak pişmiş et köfte ve salata mezeler falan vardı masa dopdolu hepsinden bende dahil herkez yiyip Mutlu Mutlu sohbet ediyordu rüyamda bu ne nedemek

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca