Rüyada “Et Kesmek” Görmek

Et Kesmek
Rüyada et kesmek kısmet ve şans sıkıntısı yaşamaya işarettir. Rüyada kuş başı et kesmek mal taksimi, rüyada et doğramak az kazanç ve mal paylaşmaktır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Et Kesmek

Rüyada et kesmek, eti yenmeyen hayvanı kesmek rüyayı görenin aleyhinde sözler olur, veya malında eksiklik olması ile yorumlanır. Rüyada et kestiğini görmek, rüya sahibinin ciddi sağlık sorunları yaşaması ile tabir edilir. Rüyada kurban eti kesmek, hayırlı ve bereketli olacak bir kazanca olacağı iş ile tasvir edilir. Rüyada et doğramak, çevresinde bulunan herkesin arkasından konuşup iftira atması ile tabir edilir. Rüyada at eti kesmek, arzu edip hayalini kurduğu şeylerin olması ile muradına kavuşma ile tasvir edilir. Rüyada deve eti kesmek, talihinin, bahtının ve şansının açık olmasına sıkıntılarının ise bitmesi ile yorumlanır. Rüyada et kesmek, yanlış kararlar alarak hatalar yapmaya, kazancında ise eksilme olması ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada et kesmek, eğer var olan bir borcu var ise borcunun üstüne yenilerinin eklenmesi ile çıkmaza girmesi ile yorumlanır. Rüyada pişmiş et kesmek, sıkıntı ve üzüntülerinin sona ereceği hayırlı olacak, kendini iyi hissedeceği bir işe sahip olmasına işaret eder. Rüyada pişmemiş et kesmek, eti kesen kişinin maddi problemler yaşamasına ve bundan dolayı psikolojisinin bozulması ile yorumlanır. Rüyada et kesmek, malında ve mülkünde azalma olması ile yavaş yavaş her şeyi kaybetmesine tasvir edilir.

Rüyada Satırla Et Kesmek

Rüyada satırla et kesmek, rüya sahibinin yolunda giden işlerinin bir anda bıçak gibi kesilecek olması ile rivayet edilir. Rüyada satırla et kestiğini görmek, rızkının, kısmetinin ve kazancının eksilmesine sağlık sorunları yaşayarak üzülmesi ile tabir edilir.

Rüyada Çiğ Et Kesmek

Rüyada çiğ et kesmek, hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz, kişinin hastalanıp vefat etmesi ile tasvir edilir. Rüyada çiğ et kestiğini görmek, kötü bir haber almaya, dedikodu ve kötü söz işitmeye, zor bir dönem geçirecek olmasına yorumlanır.

Rüyada Kuşbaşı Et Kesmek

Rüyada kuşbaşı et kesmek, sıkıntı ve dertlerinden kurtulup, düşmanını ise alt etme ile rivayet edilip, yorumlanır. Rüyada kuşbaşı et kestiğini görmek, iş hayatında bazı sıkıntılar yaşayarak işinden ayrılmasına ve kısa süre maddi olarak sorun yaşamasına işaret eder.

Rüyada Kırmızı Et Kesmek

Rüyada kırmızı et kesmek, düşünmeden alınan kararlar ile elinde ve avucunda bulunan her şeyi kaybetme ile tabir edilir. Rüyada kırmızı et kestiğini görmek, zarar edeceği bir işe girerek kazandığı her şeyi yitirmeye ve sıkıntıya düşmeye yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca