Rüyada “Esrar” Görmek

Esrar
Rüyada esrar görmek gözü doymayan para delisi birine işaret eder. Rüyada esrar görmek sosyal hayatına düşkün lüks takıntısı olan kişiye delalet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada esrar görmek, gözü doymayan para delisi birine işaret eder. Rüyada esrar görmek sosyal hayatına düşkün lüks takıntısı olan kişiye delalet eder. Rüyada esrar görmek İslami yorumu, rüyayı gören kişinin hak yoldan ayrılmasına, şeytani işler ile uğraşmasına, yolunu kaybetmesine ve seyri sefaya dalıp, ahiret hayatını unutmasına yorumlanır. Rüyada kenevir tohumu görmek, gözü hep yükseklerde, aza kanaat etmeyen, tez canlı kişiye işaret etmektedir. Rüyada esrarlı sigara içmek, manevi anlamda zayıflık ve açlık hissine kapılan, kendini sürekli şeytani işlere veren ve hak yoldan uzaklaşan kişiye delalet etmektedir.

Rüyada Esrar Görmek ne demek?

Rüyada esrar görmek kolay yoldan ve emek harcamadan zahmetsiz elde edilen kazanca işaret eder. Rüyada esrar içmek, sinirli ve gergin bir kimse olmasından dolayı, sürekli zor durumda kalıp sıkıntı yaşayacağına işaret etmektedir. Rüyada esrar içenleri görmek o kişiler tarafından başına gelecek olan maddi ve manevi zarara delalet eder. Rüyada esrar içerken polise yakalanmak rüya sahibinin üzüleceği, huzursuzluklar yaşayacağı ve başına gelecek olan tatsız olaylara yorumlanır. Rüyada esrarkeş görmek, servet delisi parasını harcadıkça bitmesini istemeyen birine yorumlanır. Rüyada esrar kullanmak, kıyamet gününde Allah Teala hazretlerinin huzuruna kötü ve çok çirkin bir halde varacağına delalet eder.

Rüyada Esrar İçtiğini Görmek

Rüyada esrar içtiğini görmek, rüya sahibi kendisine değer veren ve seven kişileri menfaati uğruna feda edebilmeyi göze alacağına işaret edilir. Rüyada esrar içtiğini öğrenmek kötü kalpli, vefasız, merhametsiz kimselerin varlığına delalet eder.

Rüyada Esrar İçen Birini Görmek

Rüyada esrar içen birini görmek, yakın bir arkadaşından göreceği zarara işaret eder. Rüyada esrar içen insanlar görmek çok güvendiği arkadaş ortamında, hakarete uğramaya, iftiraya maruz kalmaya ve bir suça ortak edileceğine delalet eder. Rüyada eşinin esrar içtiğini görmek, haneye girecek olan paranın haksız yoldan elde edilmesine ve haram mal sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Esrar Almak

Rüyada esrar almak, menfaat ve çıkarları doğrultusunda yanındaki insanı gözünü kırpmadan tehlikeye atabilecek kişiye delalet eder. Rüyada esrar almaya gitmek, doğru yoldan sapmış dini vecibelerini terk etmiş kişiye işaret eder.

Rüyada Esrar Satın Almak

Rüyada esrar satın almak, rüyayı gören kişiye zarar veren alışkanlıklarını yenmeye, o kötü alışkanlıklarını terk etmeye, çevresindeki art niyetli insanlardan kurtulmak için çaba göstermesi gerekirken, tam tersine bu kötü davranışlarını sık, sık devam ettirerek kendi, kendine zarar vereceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Esrar Satmak

Rüyada esrar satmak, rüya sahibinin yanında işlenecek bir suça göz yumması anlamına gelir. Rüyada esrar satıcısı görmek, karşısındaki insandan olan menfaat ve çıkarı için o kişinin hatalarına göz yumacağına ve işlerini o kişi sayesinde çözüme ulaştıracağına işaret eder.

Rüyada Esrar Sarmak

Rüyada esrar sarmak, rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı durgunluklara ve manevi hal değişikliğine işaret eder. Rüyada esrar sarıp içmek, içinde bulunduğu sıkıntılı günlerin etkisinden kurtulamamaya delalet eder.

Rüyada Esrar Ekmek

Rüyada esrar ekmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresinden bir arkadaşını adeta kukla gibi parmağında oynatmasına yorumlanır. Rüyada ekili esrar görmek rüya sahibinin yapacağı bir hata sonucu dillere düşeceğine ve art niyetli kişiler tarafından, bu hatanın koz olarak kullanılacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Bonzai Görmek

Rüyada bonzai görmek, rüya sahibinin büyük bir servete konacağına fakat bu paranın hayır getirmeyeceğine işaret eder. Rüyada bonzai içmek, çabuk gelecek olan maddi kazanca ferahlık ve rahatlığa delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca