Rüyada “Esnemek” Görmek

Esnemek
Rüyada esnemek gaflet ve tembellik yaşamaya işaret eder. Rüyada birinin esnediğini görmek psikolojik sıkıntı ve maddi gelirde zayıflık alametidir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Esnemek

Rüyada esnemek mekruh bir işi iyi yaparak başarılı ve mevki sahibi olma ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada annenin esnemesi, elini ağzına götürmüş ise doğru olan hak yolunda çalışma ile tasvir edilir. Rüyada babanın esnemesi, rüya sahibinin namazı terk ederek şeytanı sevindirmesi ile yorumlanır. Rüyada kardeşinin esnemesi, ağlayıp sızlayan sürekli dert yanan kibirli bir kimse ile rivayet edilir. Rüya tabiri alimlerine göre rüyada esnemek, uyku ve gaflete düşmeye, tembel bir kimse ile tasvir edilir. Rüyada çocuğun esnediğini görmek, kendinden emin olarak doğru kararlar alma ile yorumlanır. Rüyada konuşurken esnediğini görmek, bazı konularda sessizliği korumaya ve bundan ise fayda görmeye tabir edilir. Rüyada uyurken esnediğini görmek, hayalini kurup gerçekleştirmek istediği şeyler için tembelliği bırakarak çalışmasına yorumlanır. Rüyada gülerken esnediğini görmek, mutlu olacağı keyfinin yerine geleceği bir haber alarak sevinme ile tabir edilir. Rüyada ağlarken esnediğini görmek, sıkıntılı ve zor bir dönemde olmaya bundan dolayı üzülme ile tasvir edilir. 

Rüyada esnemek, istediği elde etmek için çok çalışmaya ve belli bir yerde ise durma ile yorumlanır. Rüyada tanımadığı birinin esnediğini görmek, günah işlemeye ve hata yapmaya meyilli bir kimse olmaya tabir edilir. Rüyada arkadaşının esnediğini görmek, işlerinde bazı sıkıntılarından dolayı büyük sorunlar yaşamaya yorumlanır. Rüyada esnemek, kimse tarafından sevilmeyen bir kimseye ve dışlanmaya tabir edilir.

Rüyada Esneyen Birini Görmek

Rüyada esneyen birini görmek, çok fazla esneyen kimse keyfine düşkün ve miskin bir kimse olma ile yorumlanır. Rüyada esneyen birinin olduğunu görmek, sürekli şikayet edilen ve istenmeyen bir kimsenin varlığı ile rivayet edilir.

Rüyada Ölünün Esnemesi

Rüyada ölünün esnemesi, korku ve endişelerinden emin olmaya, hatalarından ders alma ile yorumlanır. Rüyada ölünün esnediğini görmek, günah işlemeye, ağlayıp sızlamaya, tembellik yaparak her şeyden uzak durarak vazgeçmeye tabir edilir.

Rüyada Bebeğin Esnemesi

Rüyada bebeğin esnemesi, rüyayı gören kişinin üşengeç ve tembel bir kişiliğe sahip olması ile yorumlanır. Rüyada bebeğin esnediğini görmek, sıkıntılarının ve sorunlarının artmasına özellikle parasal konularda büyük sıkıntı yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Esnediğini Görmek

Rüyada esnediğini görmek, rüya sahibinin çevresi tarafından sevilmeyen ve istenmeyen bir kişi olması ile yorumlanır. Rüyada tanıdığının esnediğini görmek, gaflete düşmeye ve yanlış kararlar alarak hatalı olacak işler yapma ile tabir edilir. Rüyada esnemek, başarılı olacağı ve severek yapacağı bir işe sahip olmaya işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca