Rüyada “Eskici” Görmek

Eskici
Rüyada eskici görmek ihtiyaçların giderilmesi demektir. Rüyada eskici arabası görmek kısmettir. Rüyada eskiciye eşya satmak, niyetin gerçek olmasıdır.

Rüyada Eskici Görmek

Rüyada eskici görmek yırtık, sökük elbiseyi satan veya eski eşyalar, demir satan eskici görmek; iyiliğe, sevaba veya hastalıktan kurtulup şifa ve niyet bulmaya delalet eder. Birinin avreti görünecek derecede yırtık olan elbisesini diktiğini gören bir kimseye fuhuş isnadında bulunup da yalanı dolayısıyla özür diler. Kendi elbisesini tamir ettiğini gören; kendi akrabasıyla bozuşup hayrı ve faydası olmayan yabancı kimseyle dost olacağına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada eskici diye bağıran birini görmek, ummadığı biri tarafından aldatılmaya ve bir yalana inanmaya işaret eder.

Rüyada eskici görmek ne demektir? Rüya alimlerine göre; hastalığı olan için şifa bulmasına, derdi olan kimse için çareye, borçlu biri için borçlarını ödeme kolaylığına rüyanız tabir edilip, hayır ile yorumlanır. Rüyada eski eşyalar satan birini görmek, zor bir işi başarmak için çok gayret eden kimseye delalet eder.

Rüyada Eskici Arabası Görmek

Rüyada eskici arabası görmek, mutlak bir işte başarıyı ve kazanç elde etmeyi ifade eder. Rüyada eskicinin arabasını görmek, zor ve aklı selim bir insan tarafından gelecek yardım ve kurulacak dostluğa delalet eder.

Rüyada Eskici Dükkanı Görmek

Rüyada eskici dükkanı görmek, eğer dükkanda eski ve demirden eşyalar varsa, nasip, güzel geçim ve kısmettir. Rüyada eskici dükkanından eşya almak veya eskiciye eşya satmak bekar biri için evlilik hazırlığına yorumlanır.

Rüyada Eskiciye Eşya Satmak

Rüyada eskiciye eşya satmak, borç ve sıkıntı içinde olan biri için bunlardan kurtulmasına ve dertlerine çare bulmasına rüyanız tabir olunur. Rüyada eskiciye satmak için eşya vermek geçim sıkıntısından kurtulmanıza tabir edilir.

Rüyada Eskici Olmak

Rüyada eskici olmak nasip ve şans bolluk ve genişlik yaşayacağınız hayırlı bir döneme girmenize delalet eder. Rüyada eskici olduğunu gören kimse muradına erer denilmiştir.

Rüyada Eskiciye Demir Satmak

Rüyada eskiciye demir satmak, güç, kuvvet ve helal kazanç anlamına gelir. Rüyada eşya satmak nasip ve güzel huylu bir arkadaş edinmek manasına gelir. Rüyada eskiciye demir sattığını gören kimse, arzu ettiği maksadına kolay erişir denilmiştir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca