Rüyada “Eski Perde” Görmek

Eski Perde
Rüyada eski perde görmek, Kişinin çevresinde onun sahip olduğu değerlerini ve yeteneklerini aynı zamanda hayata bakış açısını çekemeyen birinin olduğuna işaret eder.

Rüyada eski perde görmek; Kişinin çevresinde onun sahip olduğu değerleri ve yeteneklerini ve hayata bakış açısını çekemeyen birinin olduğuna işaret eder. rüyada eski perde takmak, Rüya sahibinin yakın çevresindeki bir kişi, mazide kalan sırları gün yüzüne çıkartarak, rüya sahibinin çok zor günler yaşamasına sebep olur. rüyada eskimiş perde almak, rüyayı gören kişinin yakın çevresinde bulunan çok güvendiği insanlar tarafından hiç beklenmediği bir anda sıkıntıya düşeceğine ve zor günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Eski Perde Görmek ne demek?

Rüyada eski tül perde görmek, Rüya sahibinin geçmişte bedelini ağır ödediği, zor günlerin tekrar gündeme gelmesine delalet eder. rüyada eskimiş perde görmek, aile ve akrabalarla kaynaklı özel hayatına dair bazı gizli bilgilerin açıklanacağına ve bu durumdan dolayı rüya sahibinin sıkıntılı günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Eski Perde Almak

Rüyada eski perde aldığını görmek, evlilikte yaşanan sorunların habercisi olarak da tabir edilir. rüyada eski perde alıp duvara taktığını görmek, rüyayı gören kişinin gaflet ve pişmanlık dolu önceki hayatını sürekli günden konusu olmasına işaret eder. rüyada eski perde aldığını görmek; Rüya sahibi kişiye,  söylenmiş yalanların gün yüzüne çıkacağına işaret eder.

Rüyada Eski Perde Atmak

Rüyada eski perdelerini attığını görmek, Rüya sahibinin pişmanlık dolu geçmişinden bir an önce kurtulmak, iftira ve dedikodulardan sıyrılarak rahatlık ve esenliğe ereceğine işaret eder. rüyada eski perdeyi atmak, hanede geçmişten gelen ve sürekli sorun edilen bir konuyu konuşmak, ve o meselenin bir daha açılmamak üzere kapanmasına delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca