Rüyada “Esir Tutulmak” Görmek

Esir Tutulmak
Rüyada esir tutulmak esaret ve ayrılık anlamına gelir. Rüyada esir olmak ve esir tutulmak maddi sıkıntı, meşakkat ve borca girmeye işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Esir Tutulmak

Rüyada esir tutulmak, rüya sahibi için güzel ve hayırlı olacak bir sene geçirmeye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada esir tutulduğunu görmek, yaşadığı kötü ve üzüntülü günleri geri bırakarak huzurlu ve mutlu olacağı bir hayata sahip olmaya tabir edilir. Rüyada anneye esir tutulduğunu görmek, güvendiği ve sevdiği bir kişiden nasihat alarak onları dinlemeye ve önemsemeye tabir edilir. Rüyada babaya esir tutulduğunu görmek, yeni yapılacak olan projede bir dostundan destek alarak büyük işlere imza atma ile tasvir edilir. İslami rüya tabiri alimlerine göre, rüyada esir tutulmak, mahkum hayatı süren bir kimsenin mahkumiyetinin son bulmasına ve özgürlüğüne kavuşması ile tabir edilir. Rüyada esir tutulmak, maddi olarak rahatlamaya ve elinin bollaşmasına tasvir edilir.

Rüyada esir tutulmak, alim bir kimsenin nasihatlerini ve öğütlerini önemseyerek doğru yolda olma ile yorumlanır. Rüyada esir tutulup bırakıldığını görmek, bereketli ve kazançlı olacak yeni bir işe sahip olarak mutlu olamaya tabir edilir. Rüyada eşinin esir tutulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin eşi ile arasında yaşanan sorunların son bulması ile esenliğe kavuşma ile yorumlanır. Rüyada esir tutulmak, hayatı ile önemli olan bir konuda karar vererek bütün hayatını değiştirme ile tabir edilir.

Rüyada Esir Tutulup Kurtulmak

Rüyada esir tutulup kurtulmak, üzüntü ve kederden kurtulmaya sıkıntılarının ise son bulmasına yorumlanır. Rüyada esir tutulup kurtulduğunu görmek, içinde bulunduğu kötü hal ve durumdan kurtulmaya esenliğe kavuşmaya rivayet edilir.

Rüyada Düşmanı Esir Tutmak

Rüyada düşmanı esir tutmak, iş ve aile hayatında istediği başarıyı ve mutluluğu elde etmeye tabir edilir. Rüyada düşmanın esir tuttuğunu görmek, maddi olarak yaşadığı sıkıntı ve sorunların son bulmasına geçim sıkıntısından kurtulma ile tasvir edilir.

Rüyada Askeri Esir Tutmak

Rüyada askeri esir tutmak, yaşanılan sağlık sorunlarının son bulması ile rahat bir nefes almaya ve mutlu olma ile yorumlanır. Rüyada askeri esir tuttuğunu görmek, merakla beklenen bir haberin olumlu gelmesi ile sevinç göz yaşları dökmesi ile tabir edilir.

Rüyada Evde Esir Tutulmak

Rüyada evde esir tutulmak, hane içinde yaşanan bazı sıkıntılardan dolayı zorluk çekme ile tasvir edilir. Rüyada evde esir tutulduğunu görmek, yeni ve farklı ortamlarda bulunmaya iş değişikliği yaparak huzurlu olacağı bir ortamda bulunma ile yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca