Rüyada “Esir Olmak” Görmek

Esir Olmak
Rüyada esir olmak kendini esaret altında hissetmeye yorumlanır. Rüyada düşmana esir olmak mağlubiyet ve maddi zarara uğramaya delalet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Esir Olmak

Rüyada esir olmak, dert, tasa, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtularak esenliğe kavuşmaya rivayet edilir. Rüyada esir olduğunu görmek, zorla ve istemeyerek mecburiyetten yapılacak olan iş ile tabir edilir. Rüyada esir edildiğini görmek, esir edildiği yerde iyilik gören kimse o kişiden destek görme ile yorumlanır. Rüyada esir asker görmek, bazı ailevi konulardan dolayı devlet dairesinde bir işinin olmasına tasvir edilir. Rüyada rehin alındığını görmek, yaşadığı olaylardan dolayı ailesine karşı mahcup ve zor durumda kalmaya işaret eder. İslami rüya tabiri alimlerine göre, esir alınan kişiye yardım etmek o kişinin zor zamanında yanında olmaya ve yardımına koşmaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada esir asker aldığını görmek, evli bir kimsenin eşi ile arasında bazı sorunlar yaşanmasına aralarının açılmasına işaret eder. Rüyada esir olmak, esir olup dinden dönmekte hayır yoktur, iman gücünün eksikliği ile yorumlanır.

Rüyada esir olmak, çekilen sıkıntı ve yaşanan şanssızlık, uğursuzlukların son bulması ile refaha ermeye tabir edilir. Rüyada esir kampına düşmek, aile ile kalabalık bir ortamda hayırlı olacak bir şey için bulunmaya alamet eder. Rüyada savaş esiri olmak, bir kimsenin himayesi ve emri altında olmaya alamet eder. Rüyada esir olmak, arzu edip hayalini kuruduğu güzelliklere ve muradına kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Savaşta Esir Olmak

Rüyada savaşta esir olmak, rüya sahibi için yaşanacak kötü günlerin habercisi olarak tabir edilip, yorumlanır. Rüyada savaşta esir olduğunu görmek, uğursuzluk ve şanssızlık olarak nitelendirilir, iş hayatında yaşanılan sorunlardan dolayı sıkıntıya düşmeye tasvir edilir.

Rüyada Askere Esir Olmak

Rüyada askere esir olmak, aile içinde maddi sorunların yaşanması ile tartışmalar olmasına işaret eder. Rüyada askere esir olduğunu görmek, bir miktar paranın elinden çıkmasına işlerinin ise bozularak kötüye gitmesi anlamına gelir.

Rüyada Düşmana Esir Olmak

Rüyada düşmana esir olmak, ticaret ile uğraşan bir kimsenin işlerinden eskisi kadar verim alamaması ile yorumlanır. Rüyada düşmana esir olduğunu görmek, umutsuzluktan sonra elde edilen güç ve zafere tabir edilir.

Rüyada Esir Alındığını Görmek

Rüyada esir alındığını görmek, büyük uğraş ve emekle elde ettiği malını, mülkünü kaybetme ile tasvir edilir. Rüyada esir alındığını görmek, ortak olarak yapacağı bir işin istediği gibi olmaması ile hayallerinin son bulmasına ve karamsarlığa kapılmaya yorumlanır.

Rüyada Esir Olup Kurtulmak

Rüyada esir olup kurtulmak, umudunu yitirdiği anda umutlarının yeniden yeşermesi ile esenliğe kavuşmaya yorumlanır. Rüyada esir olup kurtulduğunu görmek, yaşanan bazı sağlık sorunlarının son bulmasına, hayırlı iş kapılarının açılmasına alamet eder.

Rüyada Esir Tutulmak

Rüyada esir tutulmak, gücünü ve kuvveti toparlayarak kaybettiği her şeyini yavaş yavaş geri kazanmaya işaret eder. Rüyada esir tutulduğunu görmek, sıkıntı ve zorluğa göğüs gererek elde edilecek başarıya ve makama rivayet edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca