Rüyada “Esir Kurtarmak” Görmek

Esir Kurtarmak
Rüyada esir kurtarmak istediğiniz bir şeyi kısa sürede elde etmektir. Rüyada esir birini kurtarmak başarı, sevinç, rahat geçim anlamına gelir.

Rüyada Esir Kurtarmak

Rüyada esir kurtarmak rüya sahibinin çektiği sıkıntılarının son bulması ile huzura kavuşmaya tasvir edilir. Rüyada esir kurtardığını görmek, kurtardığı kişiye faydasının ve hayrının dokunacak olmasına tabir edilir. Rüyada esir olan kişiyi kurtarmak, sevinip, mutlu olacağı müjdeli bir haber almaya işaret eder. Rüyada esir düşeni kurtarmak, içinde bulunduğu durumdan kurtularak rahat bir nefes almaya alamet eder. Rüyada esir anneyi kurtarmak, ailenin birliğini ve düzenini, huzuruna sağlayan kimse ile rivayet edilir. Rüya tabiri alimlerine göre rüyada esir kurtarmak, kendi emekleri, ile elde ettiği makama, kazandığı zafere ve güce tabir edilip, yorumlanır. Rüyada esir kurtarmak, alınan kararların doğru olması niteliğinde hedeflediği başarı ile tasvir edilir.

Rüyada esir kurtarmak, istikrarlı ve kararlı yapısı ile yaptığı her işte istediği kazancı elde etmeye alamet eder. Rüyada esir babayı kurtarmak, hane üzerinde dolaşan kara bulutların yok olması ile huzurlu ve mutlu olmaya işaret eder. Rüyada esir çocuk kurtarmak, içine kapanıp karamsarlığa düşmeye ve sıkıntılı bazı günler geçirme ile tasvie edilir. Rüyada esir kurtarmak, yardıma ihtiyacı olan bir kimsenin yardımına koşmaya ve destek olmaya yorumlanır.

Rüyada Esir Birini Kurtarmak

Rüyada esir birini kurtarmak, kazancını ve birikimini kendi işi için harcayarak başkasının himayesi altından kurtulmaya yorumlanır. Rüyada esir birini kurtardığını görmek, tüccar bir kimsenin işlerinin düzelmesine ve sıkıntılarının sona ermesine tabir edilir.

Rüyada Esir Asker Kurtarmak

Rüyada esir asker kurtarmak, keder ve üzüntüye maddi konuda büyük bir sıkıntı içinde olmaya işaret eder. Rüyada esir asker kurtardığını görmek, iş arkadaşları ile ilgili bir karar almaya ve bunun sonuçlarının büyük bir hüsran olması ile tabir edilir.

Rüyada Esir Düşmanı Kurtarmak

Rüyada esir düşmanı kurtarmak, içinde bulunduğu karmaşık durumdan kurtulmaya ve amaçları için çalışmaya yorumlanır. Rüyada esir düşmanı kurtardığını görmek, hane içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesine ve geçim sıkıntısından kurtulmaya tasvir edilir.

Rüyada Esir Kardeşi Kurtarmak

Rüyada esir kardeşi kurtarmak, borcu olan bir kimsenin borcundan kurtulmaya ve refaha kavuşmaya işaret eder. Rüyada esir kardeşi kurtardığını görmek, beraber ortak olarak yapılan bir projede yer almaya ve bundan elde edilecek başarı ile zafere ulaşamaya yorumlanır.

Rüyada Esir Arkadaşı Kurtarmak

Rüyada esir arkadaşı kurtarmak, darlıktan genişliğe, fakirlikten bolluğa geçme ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada esir arkadaşını kurtardığını görmek, üzüntülerinin son bulmasına ve sevinçli huzurlu olma ile rivayet edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca