Rüyada “Esir” Görmek

Esir
Rüyada esir görmek birini affetmek bağışlanmak ve tövbe etmek anlamına gelir. Rüyada esir olmak birini esir görmek ayrılık ve uzaklık yaşamaktır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Esir Görmek

Rüyada esir görmek, gerek beyaz, gerek siyah esarete düşen hür ve özgür kimse esir olarak sayılır ve yorumlanır. Rüyada esir olmak, birini affetmek veya azat etmeye ve bağışlamaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada esir olduğunu görmek, kazancının ve işlerin artması ile ihya olma ile tasvir edilir. Rüyada kadın esir görmek, üzüleceği ve sıkıntıya düşeceği bir haber almaya alamet eder. Rüyada arkadaşını esir görmek, maddi ve manevi olarak büyük kayıplar vermeye işaret eder. Rüyada annenin esir olduğunu görmek, umulmadık bir anda akrabalarından küçük bir miktar miras kalması ile yorumlanır. Rüyada esir görmek, özgürlüğüne düşkün ve bunun için  gerekli olan her şeyi yapma ile tabir edilir.

Rüyada esir görmek, hata ve yanlışlarından ders alarak aynı hataları tekrarlama ile rivayet edilir. Rüyada babanın esir olduğunu görmek, istediği başarıyı elde ederek mevki sahibi omaya yorumlanır. Rüyada esir düşüp kurtulduğunu görmek, çekilen sıkıntı ve cefadan sonra elde edilen huzura tasvir edilir. Rüyada esir görmek rüya sahibinin elinden bir miktar para çıkması ile dara düşmeye rivayet edilir.

Rüyada Esir Asker Görmek

Rüyada esir asker görmek, yeni bir iş için yeni ortaklıkta bulunmaya ve bazı sorunlar yaşamaya işaret eder. Rüyada esir olan asker görmek, iş hayatında yaşanan aksaklıklardan dolayı ortaklığa son vermeye rivayet edilir.

Rüyada Esir Düşman Görmek

Rüyada esir düşman görmek, geçim sıkıntısına düşmeye ve kazandığı her şeyi kaybetme ile rivayet edilir. Rüyada esir olan düşman görmek, var olan borçlarını ödeyememeye ve fakirliğe düşüp zahmet çekmeye yorumlanır.

Rüyada Esir Olduğunu Görmek

Rüyada esir olduğunu görmek, hayır ile tabir edilmez, sıkıntı ve dara düşmeye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada esir olan kadın görmek, çekilen sıkıntıların son bulması ile huzura ve refaha kavuşmaya bereketli bol rızk ile tasvir edilir.

Rüyada Esir Olup Kurtulduğunu Görmek

Rüyada esir olup kurtulduğunu görmek, güzel ve hayırlı geçime borçlarını ödemeye esenliğe kavuşmaya yorumlanır. Rüyada esir olup kurtulan asker görmek, ticaret ile uğraşan bir tüccarın işlerinde kısa süreli bir sıkıntı yaşamasına tabir edilir.

Rüyada Esir Düştüğünü Görmek

Rüyada esir düştüğünü görmek, çekilen sıkıntıların ve zorluğun bitmesine yokluktan varlığa geçerek rahat etme ile yorumlanır. Rüyada askere esir düştüğünü görmek, esaretten kurtulamaya mahkum olan bir kimsenin ise bulunduğu yerden kurtulması ile tabir edilir.

Rüyada Esir Alındığını Görmek

Rüyada esir alındığını görmek, rüya sahibi için sıkıntılı ve sancılı geçecek bir dönemde olmasına işaret eder. Rüyada kardeşinin esir alındığını görmek, büyük bir çıkmazında içinde olmaya ve yakın bir dostunun yardımı ile zamanla üstesinden gelmeye alamet eder.

Rüyada Esir Kampı Görmek

Rüyada esir kampı görmek, aile içinde bazı sıkıntılardan dolayı huzursuzluklar yaşanması ile yorumlanır. Rüyada esir kampına düştüğünü görmek, başkasının himayesi ve emri altında olmaya sıkıntılarının ise artmasına tasvir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca