Rüyada “Esir Düşmek” Görmek

Esir Düşmek
Rüyada esir düşmek emir altında olmaya ve biri tarafından adaletsizce idare edilmeye yorumlanır. Rüyada esir olduğunu görmek zorluk, sıkıntı çekmektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Esir Düşmek

Rüyada esir düşmek, hayır ile tabir edilen bir rüya değildir, sıkıntı, dert ve kederlenmek anlamına gelir, bazı rüya tabircilere göre birinin hakkına adaletsizce girmesine tabir edilir. Rüyada esir olduğunu görmek, iş ve ticaret hayatında istediği başarıyı elde edememeye ve başarısız olmaya yorumlanır. Rüyada esir olup kurtulmak, yolunda giden her şeyin bir anda bozulacağına ve sıkıntılar yaşayacağına delalet eder. Rüyada esirlikten kurtulmak, Rüya tabiri alimleri şöyle yorumlar, esir düştüğünü gören kimsenin bütün işlerinin bozulmasına ve yoksulluk yaşamasına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada esir olmak ve esir düşmek, İslami tabircilerin görüşlerine göre arkadaşları ve ailesi ile tartışmalar yaşamaya huzursuzluk çıkaramaya tabir edilir.

Rüyada esir düşmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı sorunlardan dolayı mutsuz bir kişi olması ile tabir edilir. Rüyada esir olmak, başarısızlıktan sonra elde edilen başarıya ve güce tabir edilir. Rüyada esir düşmek, sıkıntılarının günden güne artarak içinden çıkılmaz bir hal alması ile rivayet edilip, yorumlanır.

Rüyada Esir Düştüğünü Görmek

Rüyada esir düştüğünü görmek, hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz, mutsuzluk, ümitsizlik ve hayal kırıklığı olarak yorumlanır. Rüyada esir düşmek, yaşanan olaylardan sonra hayal kırıklığı yaşamaya ve karamsar bir kişi olma ile tabir edilir.

Rüyada Esir Düşüp Kurtulmak

Rüyada esir düşüp kurtulmak, çekilen sıkıntı ve zorluklardan sonra rahat edeceği bir işe sahip olmaya tabir edilir. Rüyada esir düşüp kurtulduğunu görmek, iş için kısa süreli bir seyahat yapmaya ve sevdiklerinden ayrı kalma ile yorumlanır.

Rüyada Savaşta Esir Düşmek

Rüyada savaşta esir düşmek, ticaret hayatında  başarısız olmaya ve rakiplerine karşı yenilgiye düşmüş olmaya tabir edilir. Rüyada savaşta esir düştüğünü görmek, işlerinde kayıplar yaşamaya ve elindeki her şeyini kaybetme ile yoklukluğa düşmeye alamet eder.

Rüyada Teröriste Esir Düşmek

Rüyada teröriste esir düşmek, zorlu ve meşakkatli bir iş ile meşgul olmaya musibetlerden uzak durmaya tabir edilir. Rüyada teröriste esir düştüğünü görmek, hane içinde huzursuzluk ve geçimsizlik yaşamaya sıkıntılarla yüzleşmeye yorumlanır.

Rüyada Askerde Esir Düşmek

Rüyada askerde esir düşmek, çekilen sıkıntı ve yaşanan zorluklardan sonra sonra hak ettiği ganimete ve mutluluğa rivayet edilir. Rüyada askerde esir düştüğünü görmek, iyi ve güzel bir hayata geçim sıkıntısı yaşamayacak rahat bir hayata yorumlanır.

Rüyada Esir Alınmak

Rüyada esir alınmak, rüya sahibinin hayallerinin yarıda kalmasına ve umut ettiklerinin olmamasına tabir edilir. Rüyada esir alındığını görmek, eşi ile arasındaki sorunun giderek büyümesine ve planladığı hiç bir şeyin olmamasına yorumlanır.

Rüyada Esir Olmak

Rüyada esir olmak, musibet ve belaların getireceği felaketlerden dolayı başarılı olamayacağını ve zor günler yaşaması anlamına gelir. Rüyada esir düşmek veya esir bir halde olduğunu görmek, şanssızlıkların peşini bırakmaması ile talihinin ve bahtının kapanmasına tabir edilir.

Rüyada Esir Görmek

Rüyada esir görmek, görülen rüyanın tam tersi olayların gerçekleşmesine ve hayatının yolunda giderek başarılı olması ile yorumlanır. Rüyada esir birini görmek, kapalı olan iş kısmetinin açılmasına ve başarılı işlere imza atmaya tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. TUĞÇENUR KAYA dedi ki:

    rüyamda kadın atcirleri tarafından esir düşüyorum benim gibi bi kaç kişiyi daha kaçırdıklarını görüyorum. daha sonra ellerinden kaçıyorum gizli bi aydınlığa gittiğimi görüyorum . çok etkiledi bu rüya anlamı ne acaba?

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca