Rüyada “Esir Asker” Görmek

Esir Asker
Rüyada esir asker görmek rüyayı gören kimse sıkıntıya ve maddi kaybı yaşar.Türk askerini esir görmek aile içinde sıkıntı, hastalık ve belaya işaret eder.

Rüyada Esir Asker Görmek

Rüyada esir asker görmek hayırsız ve talihsizlik anlamına gelir. Hükumette veya başka bir yerde alacağı var ise onu alma ile yorumlanır. Rüyada esir asker olduğunu görmek, uzakta olan bir yakının veya akrabasının uzak yoldan gelmesi ile tabir edilir. Rüyada ormanda esir asker görmek, hayırlı ve güzel olacak bir sene olması ile tasvir edilir. Rüyada esir asker aldığını görmek, borcu olan bir kimsenin borcu bitmeden üzerine yenilerinin eklenmesi ile yorumlanır. Rüyada esir asker öpmek, bekar olan bir kimsenin hayırlı ve olacak birlikteliği imza atmasına tabir edilir. Rüyada esir asker sevdiği görmek, yaşadığı olumsuzluklara ve kötülüklere rağmen yılmadan ayakta kalma ile tasvir edilir. Rüyada esir asker tarafından rehin alındığını görmek, bir çıkmazın içinde olmaya elinden toplu olarak bir miktar toplu paranın çıkması ile yorumlanır. 

Rüyada esir asker görmek, verdiği sözün arkasında duran ve başarılı bir iş hayatına sahip olmaya alamet eder. Rüyada silahlı esir asker görmek, silahın patlaması veya ses çıkarması güzel bir haber almaya yorumlanır. Rüyada esir asker görmek, maddi durumunun iyi olması ile ihtiyaç sahibi kimseye yardımda bulunma ile tabir edilir. Rüyada esir asker görmek, rüya sahibi sözü geçen ve mevki sahibi bir kimse olması ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Düşman Esir Asker Görmek

Rüyada düşman esir asker görmek, iyilik, güzellik , maddi menfaat ve yardımlaşma ile tasvir edilip, yorumlanır. Rüyada düşman esir askeri aldığını görmek, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulması ile kafasının dinç olmasına tabir edilir.

Rüyada Esir Asker Kurtarmak

Rüyada esir asker kurtarmak, rüya sahibinin başında bulunan musibetlerden ve belalardan uzak durmasına rivayet edilir. Rüyada esir asker kurtardığını görmek, maddi ve manevi olarak rahatlamaya sıkıntılarının ise bitmesi ile yorumlanır.

Rüyada Esir Asker Tutmak

Rüyada esir asker tutmak, sevmediği bir kimseye karşı içinde tuttuğu nefret ve öfke olarak rivayet edilir. Rüyada esir asker tuttuğunu görmek, yüzü çirkin ve üstü harap bir şekilde olan esir nefret ve kin besleyen kimse ile tabir edilir.

Rüyada Esir Kadın Asker Görmek

Rüyada esir kadın asker görmek, yoksulluktan zenginliğe, üzüntülerinin ise son bulup mutlu olması ile yorumlanır. Rüyada esir kadın asker olduğunu görmek, menfaatleri için her şeyi yapan çıkarcı kimse ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Esir Asker Öldürmek

Rüyada esir asker öldürmek, yanlışlarından ders alarak aynı hataları tekrarlamamaya ve doğru yolda ilerleme ile yorumlanır. Rüyada esir asker öldürdüğünü görmek, başına gelecek olan felaketlerden ve belalardan uzak durmaya işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca