Rüyada “Eşini Öpmek” Görmek

Eşini Öpmek
Rüyada eşini öpmek, Rüya sahibinin çekemeyenlere diş geçirmesine ve savaşmasına işarettir. Rüyada eşini öpmek düşmanlarına karşı galip geleceğine işaret eder.

Rüyada eşini öpmek, Rüya sahibinin çekemeyenlere diş geçirmesine ve savaşmasına işarettir. Rüyada eşini boynundan öpmek, düşmanlarına karşı galip geleceğine işaret eder. Rüyada eşini saçlarından öptüğünü görmek, sevinçli bir haber alacağına, tartıştığı bir arkadaşından özür dileyeceğine işaret eder. Rüyada eşini yanağından öpmek, sevgi ve şefkat ihtiyacı duyan duygusal, merhametli temiz kalpli insana işaret eder. Rüyada eşini dudağından öpmek, Rüya sahibinin yakın zaman içinde beklediği güzel haberleri alacağına delalet eder. Rüyada eşini öpmek İslami tabiri, ticaret hayatında bol şansa, istediği güce, hasret ve özlem kaldığı mutluluğa kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Eşini Öpmek ne demek

Rüyada eşini öptüğünü gören kadın ise, Aile yaşantısında huzur ve mutluluğa işaret eder. Rüyada eşini öptüğünü gören erkek ise, maddi sıkıntılardan kurtulmaya ve sevince delalet eder. Rüyada kadının kocasını öpmesi, aile yaşantısında gerçek mutluluğu yakalamasına ve ağız tatları’ nın hiç bozulmamasına yorumlanır. Rüyada eşini öpmek İslami tabiri, gönül ilişkisinden yana eşinde her aradığını bulmaya işaret eder. Rüyada eşinizin sizi öpmesi, beklentilerinin gerçekleşeceğine ve insanlık adına faydalı uğraşlar yapacağına delalet eder. Rüyada eşini öpmek diyanet, İmam Nablusi yorumu, Rüyada eşini öpmek diyanet tabiri, rüya sahibinin erken yaşta çocuk sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Eşin Elini Öpmek

Rüyada eşinin elini öptüğünü görmek, bekar kadınlar için bu rüya, kendisinden yaş olarak büyük iyi niyetli, merhametli biriyle evlenmeye işaret eder. Rüyada eşinin elini öpmek, huzur ve mutluluk içinde bir ömür geçirmeye delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca