Rüyada “Eşini” Görmek

Eşini
Rüyada eşini görmek, Rüya sahibinin işin içinden çıkamayacağı sıkıntılı günler yaşadığına bundan dolayı hayatında hep başarısızlıklar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada eşini görmek, Rüya sahibinin işin içinden çıkamayacağı zor  sıkıntılı günler yaşadığına ve bundan dolayı hayatında hep başarısızlıklar yaşayacağına delalet eder. Rüyada eşini görmek, bazı zaman sıkıntı, stres, bunalım hali olarak da yorumlanmaktadır. Rüyada eşini görmek, yaşadığı zorlukların ardından gelecek olan ferah ve esenlik dolu günlere işaret eder. Rüyada eşini görmek, Rüya sahibinin ağız tadının kaçacağına ve iyi yönde ilerleyen hayatında başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşacağına işaret eder. Rüyada eşini görmek, sağlığının kötüye gideceğine, korktuğu şeylerden emin olacağına, iş hayatında zarar edeceğine, sefalete ve zora sürükleneceğine de delalet eder.

Rüyada Eşini Görmek ne demek?

Rüyada Eşini görmek diyanete göre, mal, mülk, güç,kuvvet kısa zamanda alınacak hayırlı bir haber, olarak yorumlanmaktadır. Imam-ı Nablusi(ra) Rüyada eşini görmek ile ilgili yorumu, Rüya sahibinin hayalini kurduğu isteklerine kavuşacağına, ticari getirisi çok yüksek olan yatırımlara girişeceğine huzurlu bir hayat süreceğine delalet eder. Rüyada eşini görmek, rüya sahibinin verdiği söze sadık olacağına, huzurlu sağlıklı bol bereketli günler göreceğine ve külfetsiz şekilde elde edilen mala, mülke delalet eder. Cafer-i Sadık(ra) Rüyada eşini görmek ile ilgili yorumu, Rüyada eşini görmek zahmet çekerek beklediği şan,şeref ve şöhrete, zorlu günlerin ardından hak ettiği ferah günlere, sıkıntılı günlerin ardından beklediği hünere, zorluklarla birlikte kavuştuğu az olan maddi kazancının artacağına, geçmişte yaşamış olduğu zor günlerin meyvelerini yakın zamanda toplayacağına, temiz helal bol rızka delalet eder.

Rüyada Eşini Aramak

Rüyada eşini aramak, Rüya sahibi gerçek hayatta eşinden uzakta ise, çok yakın bir zaman içinde bir araya geleceğine işaret eder. Rüyada eşini arayan bir kimse, hanede uzun zamandır çözülemeyen problemlerin, yakın kişilerin aracılığıyla konuşarak çözüme kavuşturacaklarına işaret eder. Rüyada eşini aramak bulamamak, Bu kişi hanede yaşadığı sıkıntılı günlerden dolayı, eşi ile arasının açılacağına ve yakınları tarafından tekrardan bir araya gelinip, orta yolun bulunacağına işaret eder. Rüyada eşini aramak ve bulmak, Rüya sahibi iş ve özel hayatında yaşadığı sıkıntılı günleri ardında bırakacağına, hanesine bolluk ve bereket, huzur gireceğine işaret eder.

Rüyada Eşini Öpmek

Rüyada eşini öpmek, Rüya sahibinin çevresinde onu çekemeyen insanlara, düşmanlarına diş geçireceğine ve onlara karşı galip geleceğine işaret eder. Rüyada eşini öptüğünü görmek, sevinçli bir haber alacağına, tartıştığı bir arkadaşından özür dileyeceğine işaret eder. Rüyada eşini öptüğünü gören bir kimse, sevgi ve şefkat ihtiyacı duyan duygusal, merhametli temiz kalpli insana işaret eder. Rüyada eşini öpmek, Rüya sahibinin yakın zaman içinde beklediği güzel haberleri alacağına, beklentilerinin gerçekleşeceğine ve insanlık adına faydalı uğraşlar yapacağına delalet eder. Rüyada eşini öpmek diyanet, Imam-ı Nablusi(ra) yorumu Rüyada eşini öpmek, ticaret hayatında yüksek şansa, istediği güce, hasret ve özlem kaldığı mutluluğa kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Eşini Sakallı Görmek

Rüyada eşini sakallı görmek, Rüya sahibinin eşiyle daha güzel unutulmaz birliktelikler yaşayacağına ve keyifli güzel vakit geçireceğine işaret eder. Rüyada eşini sakallı görmek eşinizden beklediğiniz hayırlı bir haberin olumlu sonuçlanacağına da işaret eder.

Rüyada Eşini Aldattığını Görmek

Rüyasında eşini aldattığını görmek, Rüya sahibi için hayırlara yorumlanamaz, Allah yolundan ayrılmış, gaflete düşmüş, güzelden ve helalden kopmuş insana işaret eder. Rüyada eşini aldattığını gören kimse, İş sahibi ise işlerinin kötüye gideceğine, helal kazançlarına haram karışacağına ve yüksek miktarda maddi zararlar yaşayacağına delalet eder. Rüyada eşini aldattığını görmek diyanete göre, kazancının azalacağına, sağlık sorunlarının artacağına, hanede huzur ve bereketin kalmayacağına işaret eder.

Rüyada Eşini Gülerken Görmek

Rüyada eşini gülerken görmek, Rüya sahibinin yüksek mertebelere ulaşacağına, getirisi çok fazla olan bir iş yada bir taşınmaz mala yatırım yapacağına, insanlara karşı verdiği sözleri yerine getireceğine işaret eder. Rüyada eşini gülerken görmek, alın teriyle kazanılan bol helal nimete, kısa zaman içinde alacağı müjdeli haberlere delalet eder. Rüyada eşini gülerken görmek, çok zahmetler çekip hayal ettiği bol kazanca, sıkıntıyla elde edeceği müjdeli haberlere işaret eder. Rüyada eşinin güldüğünü görmek, meşakkatli geçen zor günlerin ardından hak ettiği güç kuvvete, zahmet ve emekle birlikte hasret özlem duyduğu helal kazanca, çektiği sıkıntıların sonunda gözlediği şan ve şerefe delalet eder.

Rüyada Eşini Başka Kadınlarla Görmek

Rüyada eşini başka kadınlarla görmek, Rüya sahibi için bu rüya şans olarak yorumlanmaktadır. Rüyada eşini başka kadınlarla birlikte olduğunu görmek, Rüya sahibinin kalpten çok isteyerek, ettiği duaların kabul olacağına, karşısına hayırlı temiz kısmet kapılarının çıkacağına delalet eder.

Rüyada Eşini Sarhoş Görmek

Rüyada eşini sarhoş görmek, Rüya sahibinin yakın çevresinden biri tarafından, saygısız bir tavır sergileneceğine işaret eder. Rüyada eşinin eve sarhoş geldiğini görmek, haneden veya yakın akrabalarından biri tarafından, ağır bir tartışma yaşayacağına, ağız tadının kaçacağına ve huzurunun kaçacağına işaret eder. Rüyada eşini alkollü görmek, Hanede yaşanacak yanlış anlaşılmalardan dolayı rüya sahibine gurur kırıcı, haksız yere söylenen hakaret içeren sözler söyleneceğine işaret eder. Rüyada eşinin içki içtiğini görmek, Haneden birinin yapacağı bir yanlıştan dolayı ailedeki tüm bireylerin, bu hatadan olumsuz yönde etkileneceğine ve çok mahcup olacaklarına delalet eder.

Rüyada Eşini Kuran Okurken Görmek

Rüyada eşini Kuran-ı Kerim okurken görmek, Rüyada Eşinin Kuran-ı Kerim den bir sure okuduğunu görmek , Rüya sahibi hasta ise şifa bulacağına, üzgün ise üzüntüsünün geçeceğine kısıtlıysa eğer hür olacağına delalet eder. Rüyada eşini kuran okurken görmek, Rüya sahibinin hak ve doğruyu söyleyeceğine hak yoldan şaşmayacağına delalet eder. Rüyada eşinin kuran okuduğunu görmek diyanete göre, İbn i Sirine göre; Rüyada eşinin kuran okuduğunu görmek, yüksek mertebe ve mevkiye işaret eder. Rüyada eşinin kuran okuduğunu görmek, Eğer kişi ayet okuduysa ve o ayeti hatırlar ise, o ayetin mealine hayrına ve sevabına nail olunur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca