Rüyada “Eşini Dövmek” Görmek

Eşini Dövmek
Rüyada Eşini Dövmek, ümitsizlikten sonra murada kavuşmaktır. Rüyada Karısını dövdüğünü görmek, merhametli olmaktır. Rüyada eşini döverken görmek tabiri.

Rüyada Eşini Dövmek

Rüyada Eşini Dövmek; mutsuzluk ve yaşanacak olan sıkıntı olarak tabir edilir. Rüyada eşini dövdüğünü görmek, iş hayatında yaşayacağı sorunlardır. Rüyada karısını dövmek, maddi ve manevi sıkıntıdır. Rüyada eski karısını dövmek, huzursuzluk ve üzüntüdür. Rüyada eşini döverken görmek, zenginlik ve servet sahibi, rızkı bol ve geniş, çok yardım görmeye delalet etmektedir. Rüyada karısını dövmek, ona nasihat etmek ve uyarıda bulunmak anlamına gelir. Rüyada kocanın karısını dövmesi, gerek iyi gerek kötü, korkulara düşmeye ve bundan dolayı destek ve yardım görmek anlamına gelir. Rüyada kocanın karısını dövdüğünü görmek, eşini bir konuda uyarıp ona yapmasını istediği konu hakkında uyarıda bulunmaya ve her konuda destek olmasına yorumlanır.

Rüyada Eşini dövmek, verdiği söze Sadık ve halis kalpli iyi niyetli eşe ve çok çalışkan kimseye işaret eder. Rüyada Kocasını dövmek, ona destek olmak anlamına gelir. Yüksek mertebelere nail olup düşmanın şerrinden kurtulur denilmiştir. Rüyada kocasını dövmek, iş hayatında çok zor zamanlar geçiren eşine maddi ve manevi olarak yardım etmeye ve her konuda destek olmaya yorumlanır. Rüyada kocayı dövmek veya kocasını dövdüğünü görmek, yakın zamanda birlikte başaracakları güzel işlere ve sevinçli bir haber almaya delalet eder.

Rüyada Karısını Dövmek 

Rüyada Karısını Dövmek; başarısızlık, maddi ve manevi olarak kayıp yaşanacak olması anlamına gelir. Rüyada karısını dövmek, maddi, manevi bir destek maddi menfaat ve yardım kendi kendine gerçekleşir. Rüyada eşini dövmek, Hanımıyla arasında hafif bir çekişmeyle tabir etmişlerdir.

Rüyada Eski Eşini Dövmek 

Rüyada Eski Eşini Dövmek; eğer elleri bağlı ise, ona tanıdığı bir kimse konuşmalarıyla zarar verecek olması ile tabir edilir. Rüyada eski eşini dövmek, izlerinin üstünde kaldığını gören kimse, hayra mazhar olur, eğer üstünde darbe izi kalmamışsa, bir kötü söz işitir.

Rüyada Eşinin Sevgilisini Dövmek

Rüyada Eşinin Sevgilisini Dövmek; eşinin sevgilisini dövdüğünü görmesi onun işlerinde hüküm ve tasarrufa işarettir. Rüyada eşinin sevgilisini dövmek, elbise ve benzeri bir şey vermeye, eline tutarak dövmek, evlat ve ailesine iyilik, güzellik etmeye tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Birinin Eşini Dövmek

Rüyada Birinin Eşini Dövmek; yumuşak yerine vurur ve yararak oradan kan çıkar ise, döven dövülenin kızına göz dikmiştir. Rüyada birinin eşini dövmek, ona yiyecek cinsinden iyilik, güzellik ve ihsana ulaşacak olması ile rivayet edilir.

Rüyada Komşunun Karısını Dövmek

Rüyada Komşunun Karısını Dövmek; aile büyüğünün gidecek olmasına, yaşanacak olan sıkıntı ile tabir edilir. Rüyada komşunun karısını dövmek, eğer arkasından döver ise, borcunu öder, karnını döverse evlenir, değnek ile döverse rüya sahibine istemediği bir şey isabet eder diye tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Eşini Sopayla Dövmek

Rüyada Eşini Sopayla Dövmek; dinini kötülemeyi ve uydurma olan bazı hurafelere inanacak olma ile tabir edilir. Rüyada eşini sopayla dövmek, rüya sahibinin dininin kuvvetli olmasına, borcunu ödemesine tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Eşinin Dövüldüğünü görmek

Rüyada Eşinin Dövüldüğünü görmek; iş yaşamından yaşanacak olan sıkıntı yardım alarak toparlanacak olması ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada eşinin başkası tarafından dövüldüğünü görmek, uyarmaya, azarlamaya ve kötü söz duyup üzülecek olması ile yorumlanır.

Rüyada Bir Adamın Karısını Dövdüğünü görmek

Rüyada Bir Adamın Karısını Dövdüğünü görmek; dövmek veya dövülmek, dövülenin döven vasıtasıyla hayra ereceğine tabir edilip, yorumlanır. Rüyada kendi karısını dövdüğünü görmek, iyilik, güzellik ve paraya kavuşacak olması ile yorumlanır. Rüyada eşini dövmek, din ve mal sahibi güvenilir bir kimse ile tabir edilir, bir rivayete göre bu rüya eşler için birliktelik ve kuvvet anlamına gelir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca