Rüyada “Eşine Tokat Atmak” Görmek

Eşine Tokat Atmak
Rüyada eşine tokat atmak, destek olmaya ve hayırlı menfaatlere işarettir. Rüyada eşinden tokat yemek, küs ve dargın olan eşler için barış demektir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Eşine Tokat Atmak

Rüyada eşine tokat atmak destek olmak ve onunla ilgilenmek, eşini, koruyup kollayan kimse anlamına gelir.  Eşine tokatla vurmak her yaptığı işe saygı duyup yanında bulunmaya en iyi şekilde destekçisi olmaya tabir edilir. Rüyada eşine tokat attığını görmek, güç, kuvvet ve iktidar sahibi olma anlamına gelir. Rüyada birinin eşine tokat attığını görmek, hane içinde huzur ve bereketin olmasına yorumlanır. Rüyada eşine tokat atmak, maddi destek dünyalık işlere çok meyil etmek ile tabir olunur. Rüyada birinin karısına tokat atmak, tanıdığı kimse ise eşine veya bir yakınına faydası dokunmasına tabir edilir.

Rüyada eşine tokat atmak, aile içinde mutlu, huzurlu ve hoş sohbet muhabbet etmeye birlik ve beraberlik içinde yaşamaya yorumlanır. Rüyada eşinden tokat yemek, birbirlerine olan bağılıdır. Rüyada eşini tokatladığını görmek, sıkıntı ve üzüntülerin bitmesine tabir edilir. Rüyada karısına tokat atmak maddi ve manevi destek olmaya, eşiyle alakalı sorunları olan kimse için barışmaya ve huzura işaret eder. Rüyada eşinden tokat yemek, büyük mükafat ve takdir edilmek, şansının ve kısmetinin açılması anlamına gelir.

Rüyada Eski Sevgiliye Tokat Atmak

Rüyada eski sevgiliye tokat atmak, karmaşık ikili ilişkilere ve çözülmesi güç sorunlara delalet eder. Rüyada sevgiliye tokat atmak ayrılmamaya ve ona her manada destek olmaya, destek görmeye erkek veya kadın fark etmez her ikisi içinde tokat atmak rüyası hayırdır.

Rüyada Başkasının Eşine Tokat Atmak

Rüyada başkasının eşine tokat atmak, güç, kuvvet ve ihsan olmaya, yeni yapılan her işte eşinin fikirlerini önemseyen kimseye tabir edilir. Rüyada başkasının eşine tokat attığını görmek, eşinin üzerine titreyen her istediğini yapan ve mutlu olması içinden gelinden yapma anlamına gelir.

Rüyada Eşinden Tokat Yemek

Rüyada eşinden tokat yemek, rüya sahibinin hayırlı ve kısmetli olacak bir iş yapması ile kazancının artmasına ve huzurlu olmasına rivayet edilir. Rüyada eşinden tokat yediğini görmek, mutlu bir yuvası olmaya, başarılı işler yaparak gücüne güç katıp muvaffak olmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Eşini Tokatlamak

Rüyada eşini tokatlamak, yaşanan bazı sorun ve sıkıntıların bitmesine, aile içinde eski huzuru sağlayacak olmasına tasvir edilir. Rüyada eşini tokatladığını görmek, yaşadığı korku ve endişelerinden kurtulup, huzura ve refaha kavuşmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Karısına Tokat Atmak

Rüyada karısına tokat atmak, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulmaya, borçlarından kurtulmaya ve ihya olmaya tabir edilir. Rüyada karısına tokat attığını görmek, kısmet sizliğin ve uğursuzluğun bitmesine ve aydınlığa kavuşmasına yorumlanmaktadır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Hakan dedi ki:

    Eşimin saçını boyattığını ve kestirdiğini gördüm ve bu duruma çok sinirlendim ve vurmaya başladım. Daha sonra çalıştığım işyerinde sürekli birileriyle kavga ettim.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca