Rüyada “Eşek Sıpası” Görmek

Eşek Sıpası
Rüyada eşek sıpası görmek asi birine, yardım görmeye işarettir. Rüyada eşek yavrusu görmek külfetli bir işe atılmaya ve umduğunuza kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Eşek Sıpası Görmek

Rüyada eşek sıpası görmek ticaret ve diğer işlerinizde size yardımcı olacak bir kimseye işaret eder. Rüyada eşek sıpası gören kimse erkek ise, bilmediği bir iş ile uğraşır ve zarar eder. Kadın kişi rüyada eşek sıpası görse o kimse ev ve diğer işleri için kendisine yardımcı alır denilmiştir. Eşek sıpası ve yavrusu aynı şekilde tabir edilir, İslami rüya tabirleri yorumcularının görüşlerine göre bu rüya genel olarak hayır, kısmet, şans ve bol nafaka olarak tabir edilip, yorumlanır. Eşek yavrusu, sürpriz bir haber veya sevineceğiniz bir şeyin habercisi olarak tasvir olunur. Rüyada beyaz eşek yavrusu görmek müjde ve sevinç anlamına gelir.

Rüyada eşek sıpası ve eşek yavrusu görmek, maddi sıkıntı çekmeden rahat bir dönemin geçeceğinin işaretidir. Rüyada eşek sıpası görmek maddi ve manevi sorunları olan biri ile tartışma yaşamaya delalet eder. Tüccar bir kimse eşek sıpası görse, muradına kavuşur, işleri artar umduğuna kavuşur denilmiştir. Rüyada siyah eşek yavrusu veya eşek sıpası görmek, gizli bir iş, sır saklamak, bilmediğiniz bir şeyi öğrenmek anlamına gelir.

Rüyada Eşek Yavrusu Görmek

Rüyada eşek yavrusu görmek, ev hanımı biri görse işe girer veya bir iş yapma kararı alır denilmiştir. Eşek yavruları gören kişi erkek veya kadın fark etmez her işte istediği sonucu almak için çok çaba harcamanıza delalet eder. Eşek yavrusu iki şekilde tabir edilir, kolay geçim ve hane içinde huzur ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Eşek Sıpası Sevmek

Rüyada eşek sıpası sevmek işlerinin artmasına ve istediği gibi bir kısmet ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada eşek sıpası görmek, bazı tabircilere göre endişe, şüphe ve maddi sorunlar yaşamanın alameti olarak yorumlanabilir. Bazı tabircilere göre eşek sıpası yaşanacak sorunların habercisi olabilir denilmiştir.

Rüyada Yeni Doğmuş Eşek Görmek

Rüyada yeni doğmuş eşek sıpası görmek, haram edilmiş yollardan kazanan, helal haramı karıştırdığı için bütün mal varlığı haram olan kimseyle yaşanacak sıkıntıyı temsil eder. Rüyada eşek yavrusu görmek, halkın zarar göreceği işler yapan bir kimse ile tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Htomakin dedi ki:

    Esek sipasîini omuzuna cikarip sevmek ney acaba?

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca