Rüyada “Eşeğe Binmek” Görmek

Eşeğe Binmek
Rüyada eşeğe binmek mal sahibi olmaya ve istediğiniz bir şeyi elde etmeye yorumlanır. Rüyada eşeğe bindiğini görmek hayırlı bir kazanç anlamına gelir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Eşeğe Binmek

Rüyada eşeğe binmek memnun olacağınız bir döneme girmeyi ve maddi kazanç, iş, kariyer, huzur ve mutluluğu ifade eder. Rüyada eşeğe bindiğini görmek yaptığı işlerle servet, sermaye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber imkanları artar. Câbir’ül Mağribi (r.a.) demiştir ki: Rüyada eşeğe binmek ve eşeğin anırdığını görmek, rüyayı gören kimsenin hanımının ahlakı bozuk olup kendine ihanet ve kalleşlik etmesine yorumlanır.

Rüyada eşeğe binmek tabiri, makam, mevki ve iyi işlerde başarı elde etmek anlamına gelir. Rüyada eşeğe binip gezmek bol geçim ve maddi kazanç elde etmek anlamına gelir. Ebû Sâid’ül-Vaaz (r.a.) demiştir ki: Bir eşeği tutup evine götürdüğünü gören kimse, yaptığı işlerden hayırlı sonuçlar alır, huzura erer. Çok sayıda eşeği olduğunu gören kimsenin işlerinden çok iyilik, güzellik görür ve mutlu olur.

Rüyada Eşeğe Ters Binmek

Rüyada eşeğe ters binmek ticaretten çok mal kazanıp zengin olmaya tabir edilip, yorumlanır. Bazı tabircilere göre rüyada eşeğe ters binmek, malına gelen zarardan dolayı üzülür ve geçim darlığına düşer, bir rivayete göre haram mala tabir edilip, yorumlanır denilmiştir.

Rüyada Eşekten İnmek

Rüyada eşekten inmek iş değişikliği veya taşınma ile tabir edilir. Rüyada eşekten indiğini görmek, Bir iş için eşekten inmek ve sonra tekrar bindiğini gören kimsenin bozulan işleri sonunda düzelir.

Rüyada Eşekten Düşmek

Rüyada eşekten düşmek merkebin üstünden düştüğünü gören kimse, hastalanır veya bir yakını vefat eder. Rüyada eşeğe binmek hayırdır, ama eşekten düşmek pek hayırla tabir edilip, yorumlanmaz.

Rüyada Siyah Eşeğe Binmek

Rüyada siyah eşeğe binmek bu rüyayı gören kimse, hükumetin işlerini yaparak faydalanır, eşeğini bir vahşi hayvana çektiğini gören kimse, bir zalimin işlerini yaparak fayda sağlar.

Rüyada Beyaz Eşeğe Binmek

Rüyada beyaz eşeğe binmek devlet işlerinde çalışmaya, memuriyete ve yaptığı hükumet işlerinden bol kazanç sağlamaya delalet eder. Rüyada eşeğe binmek bazı tabircilerin görüşlerine göre eğer eşek beyaz renkteyse bu kimsenin çok istediği bir şey gerçekleşir denilmiştir.

Rüyada Eşeğe Binip Gezmek

Rüyada eşeğe binip gezmek merkebe ağır bir yük yükleyip üstüne binip gezmek, nihayetsiz servet ve zenginliğe, merkebin anırdığını görmek, kötü habere işarettir.

Rüyada Merkebe Binmek

Rüyada merkebe binmek, hırsızlık yapıp eline çok mal geçmesine, merkebinin çalındığını görmek, merkebe binip gezmek muhtelif ihtiyaç ve sorunların giderilmesine delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Düriye dedi ki:

    Rüyamda eşeğe bindim ve koştuk

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca