Rüyada “Erkek” Görmek

Erkek
Rüyada erkek görmek izzet ve takva sahibi bir kimseye işarettir. Rüyada genç erkek görmek düşmana, rüyada erkek yüzü görmek sevinmeye işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Erkek Görmek

Rüyada erkek görmek,  fazilet, genişlik, güçlü, kuvvetli, kudretli olmak ve takva ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada tanıdık erkek görmek, yaşlı yada çirkin olması sıkıntılarının ve sorunlarının bitmesine tabir edilir. Rüyada yakışıklı erkek görmek, bahtının ve kısmetinin güzel olması ile hayırlı bir işe sahip olmaya işaret eder. Rüyada erkek resmi görmek, hakkında hayırlı olacak bazı gelişmeler yaşanmasına ile tasvir edilir. Rüyada çirkin erkek görmek, işlerinin bozulmasına maddi konularda dara düşmeye rivayet edilir. Rüyada erkek yüzü görmek, bereket ve bolluk anlamına gelir, neslinin ise devam etmesine tabir edilir. Rüyada erkekle konuşmak, maddi ve manevi konularda sıkıntı yaşamaya hane içinde ise huzursuzluk yaşanmasına tasvir edilir. Rüyada erkek görmek, işlerinde yakaladığı başarının devamının gelmesi ile mevki sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada güzel yüzlü ve yakışıklı erkek görmek, kısmet ve güzel talih, baht açılmasına ve zor bir işi başarmaktır. Rüyada esmer erkek görmek, zor bir işi başaran kimseye, hakkında iyi haberler duyacağı bir dost ile görüşmeye delalet eder. Rüyada uzun boylu erkek görmek, rüyayı gören kadın ise sevineceği bir habere, Rüyada kısa boylu erkek görmek çok konuşan ve bazen yalan konuşan kimseden zarar görmeye yorumlanır.

Rüyada erkek görmek iki şekilde tasvir olunur, rüyayı gören kişinin güvendiği bir kimseden yardım almasına, güzel yüzlü erkek görmek, nasip ve kısmet ile tasvir edilir. Rüyada erkek öpmek veya öptüğünü görmek, nefsine hakim olmayıp harama göz dikmeye ve gözünün yükseklerde olmasına yorumlanır.  Rüyada erkek dövmek, işlerini teker teker kaybetmeye, maddi konularda sıkıntı yaşamaya tabir edilir. Rüyada erkek görmek veya erkeğe sarılmak, aile içinde yaşanan sorunların bitmesine yeni gelişen olaylar ile mutlu olup esenliğe kavuşmaya yorumlanır. Rüyada yabancı erkek görmek, maddi sorun ve stres yaşayacağınız bir dönemin işaretidir. Rüyada Hristiyan veya yabancı uyruklu erkek görmek, nasip ve kısmet anlamına gelir. Rüyada sarışın erkek görmek, güzel geçim ve maddi sorunlardan kurtulmaktır. 

Rüyada Erkek Çocuk Görmek

Rüyada erkek çocuk görmek, rüya sahibinin çevresinde sayılan ve saygı duyulan bir kimse olması ile yorumlanır. Rüyada erkek çocuğu olduğunu görmek, sevinip mutlu olacağı bir haber almaya sıkıntılarının ise son bulmasına işaret eder.

Rüyada Küçük Erkek Çocuk Görmek

Rüyada küçük erkek çocuk görmek, hayırlı bir rüya olarak tabir edilmez, sıkıntı ve dert anlamına gelir. Rüyada erkek görmek, zor bir işi başarmak veya ayrıldığınız biriyle bir araya gelmektir. Rüyada küçük erkek çocuğu olduğunu görmek, iş konusunda bazı sıkıntılı günler yaşamaya ve bundan dolayı zorluk çekmeye yorumlanır.

Rüyada Genç Erkek Görmek

Rüyada genç erkek görmek, yakışıklı bir erkek ise güzel ve mutlu haber almaya, çirkin ise sıkıntı ile tabir edilir. Rüyada genç erkek birini görmek, canını sıkan bazı konuların son bulması ile bol kazançlı bir işe sahip olmaya rivayet edilir.

Rüyada Erkek Evlat Görmek

Rüyada erkek evlat görmek, hayırlı ve bol rızk kazanca haram olan her şeyden uzak durmaya yorumlanır. Rüyada erkek evlat sahibi olduğunu görmek, sıkıntılarının son bulması ile refaha kavuşmaya ve mutlu olacağı bir haber almaya rivayet edilir.

Rüyada Erkek Eli Görmek

Rüyada erkek eli görmek, sahip olduklarının artmasına ve gücüne güç katması ile itibar sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada tanıdık erkek eli görmek, o kişiden yardım ve destek görmeye maddi olarak sıkıntılarının bitmesine tabir edilir.

Rüyada Erkek Torun Görmek

Rüyada erkek torun görmek, bekar olan bir kimsenin mutlu olacağı ve huzur bulacağı bir evlilik yapmasına yorumlanır. Rüyada erkek görmek, aile saadetinin ve mutluluğunun daim olmasına sıkıntılarının ise son bulmasına tabir edilir.

Rüyada Erkek Terliği Görmek

Rüyada erkek terliği görmek, çekilen sıkıntı ve üzüntüden sonra elde edilen zafere ve mutluluğa yorumlanır. Rüyada erkek terliği aldığını görmek, bazı yapılan yanlışların telafisinin olamayacağına ve uyarı niteliğinde bir rüya olması ile tabir edilir.

Rüyada Erkek Yüzü Görmek

Rüyada erkek yüzü görmek, hayırlı ve güzel olacak bir haber alarak mutlu olmaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada tanıdık erkek yüzü görmek, ailesinin geçimini sağlamak için elinden gelen her şeyin fazlasını yaparak rahat bir yaşam ile tabir edilir.

Rüyada Erkek Yüzüğü Görmek

Rüyada erkek yüzüğü görmek, bahtının, talihinin ve kısmetinin açık olması ile başarılı olmaya işaret eder. Rüyada erkek yüzüğü taktığını görmek, kısmetlerinin açık olması ile evlilik yolunda ilk adımı atacak olmasına tabir edilir.

Rüyada Erkek Arkadaş Görmek

Rüyada erkek arkadaş görmek, arzu ettiği hayalini kurduğu her şeye sahip olmaya ve muradına kavuşmaya yorumlanır. Rüyada erkek görmek veya erkek arkadaşı olduğunu görmek, yeni bir ilişkiye başlamaya ve kısa süre içinde söz yada nişan yapılmasına işaret eder.

Rüyada Erkek Ayakkabısı Görmek

Rüyada erkek ayakkabısı görmek, iş hayatına yeni projelerle girerek başarılı olma ile tabir edilir. Rüyada erkek ayakkabısı aldığını görmek, aile saadetinin ve huzurunun kıskanılmasına bundan dolayı huzursuzluk ve sorun yaşama ile yorumlanır.

Rüyada Erkek Kardeş Görmek

Rüyada erkek kardeş görmek, karlı olacak bir ortaklık yaparak mal, mülk sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada erkek kardeşini görmek, sıkıntılarının bitmesi ile maddi olarak rahatlamaya ve feraha kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek

Rüyada erkek bebek emzirmek, güzel ve müjdeli olacak bir haberin gelmesi ile aile içinde büyük mutluluk yaşanmasına yorumlanır. Rüyada erkek görmek veya erkek kardeşi olduğunu görmek, ummadığı bir anda mal, mülk ve servet sahibi olma ile rivayet edilir.

Rüyada Erkek Bebeğe Hamile Olmak

Rüyada erkek bebeğe hamile olmak, iş değişikliği yapma ile daha başarılı ve kariyer sahibi bir kimse olma ile yorumlanır. Rüyada erkek bebeğe hamile olduğunu görmek, düzenli bir aile ve iş hayatına sahip olarak üzüntülerinin son bulmasına tasvir edilir.

Rüyada Erkek Erkeğe Öpüşmek

Rüyada erkek erkeğe öpüşmek, verilen sözlerin tutulmayacağına aile içinde huzursuzluk yaşanmasına yorumlanır. Rüyada erkek erkeğe öpüştüğünü görmek, sağlık sorunları yaşamaya bundan dolayı canının sıkılmasına tabir edilir.

Rüyada Esmer Erkek Görmek

Rüyada esmer erkek görmek, beklenmedik anda gelişen olaylardan dolayı elindeki her şeyi kaybetmeye yorumlanır. Rüyada erkek çocuğa para verdiğini görmek, yeni işlere imza atılacağına ve ummadığı bir anda işlerinin kaybına tabir edilir.

Rüyada Sarışın Erkek Görmek

Rüyada sarışın erkek görmek, aile içinde bazı nedenlerden dolayı sıkıntı yaşamaya işaret eder. Rüyada erkek kardeşiyle kavga ettiğini görmek, fitne ve fesat kimselerin hane içine nifak tohumları atması ile tabir edilir.

Rüyada Erkek Dövmek

Rüyada erkek dövmek, başarılı olacağı bir işe sahip olarak istediği her şeyi elde etmeye yorumlanır. Rüyada erkek görmek onu dövdüğünü görmek, o kimseyi tanıyorsanız ona güç vermeye veya yardıma ihtiyacı olan bir yakınınıza maddi olarak destek olmaya ve ondan fayda görmek ile tasvir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Gulnoza dedi ki:

    @Ruyade eski zamamani kapisini tanimadigim kisa boylu erkeylerle acmeye calisirken uzun boylu poslu tarihi giyimde sarisin bi erkey gelip kapi katlayarek acdi

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca