Rüyada “Erkek Çocuk” Görmek

Erkek Çocuk
Sevil Naz yaş 35 Kahramanmaraş / Afşin'den rüya yazıyorum. Rüyamda erkek çocuk emziriyordum gördüm. Rüyada erkek çocuk görmek ne anlama gelir?

Rüyada Erkek Çocuk görmek

Rüyada erkek çocuk görmek, iyilik, güzellik ve İslam üzere hizmet etmeye, müjde ve sevinç ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada erkek çocuğu görmek, sevinmek ve iyilik ve güzellik alametidir. Rüyada Erkek çocuğu doğurmak, bazı tabircilere göre şansın ve kısmetin açıklığına delalet eder. Rüyada Erkek Çocuk görmek, rızkın ve kısmetin genişliği ile tabir edilir. Rüyada Erkek çocuğa hamile olmak, rüyayı gören kimsenin şansının ve bahtının açıklığına delalet eder. Rüyada erkek çocuğu emzirmek, bu rüya kadın için yuvasının bereketinin artmasına ve evinde huzur muhabbet alametidir. Rüyada Erkek Çocuk görmek, diyanet rüya tabirlerinde, her zaman güzellik ve hayır ile tabir edilip yorumlanır.

Rüyada Erkek çocuk ağlaması görmek, bu rüya sıkıntı ve keder ile tabir edilmez aksine evin ve neslin genişleyip nüfusun artmasına delalet eder. Rüyada erkek çocuk sevmek, hayır, ferahlık ve himaye altında olmaya, müjdeli habere işarettir. Rüyada erkek çocuk görmek kız çocuğu görmek rüyasına göre daha hayırlı şeylere tabir edilip, yorumlanır. Rüyada erkek çocuğu emzirmek, Rüya sahibinin eğer evladı yoksa Cenabı Hak ona bir Salih çocuk ihsan eder. Rüyada Erkek Çocuk görmek, İslami kaynaklarda tabirler ile bu sayfamızda sizler için detaylı bir şekilde tabir edilmiştir.

Rüyada Erkek Çocuğu sevdiğini görmek

Rüyada erkek çocuğu sevmek, rüyayı gören kadın ve erkek içinde hayır sevinç ve selamet, esenlik içinde güzel bir hayat habercisidir. Rüyada Erkek Çocuk görmek, sevmek ve severken görmek, evlilik ve güzel bir nasip demektir.

Rüyada Erkek Çocuğun Ağlamasını görmek

Rüyada erkek çocuğun ağlaması, Rüyada mavi gözlü çocuk görmek, rüya sahibi için pek hayırlı yorumlanmaz, sıkıntı ve üzüntü alametidir. Rüyada yeşil gözlü erkek çocuk görmek, bekar için evlilik, evli için ev hanesinde huzur ve muhabbet demektir.

Rüyada Erkek Çocuğun Güldüğünü görmek

Rüyada erkek çocuğun güldüğünü görmek, sevinç, huzur, hoş muhabbet ve hastalıktan halas olmak ile rüyanız tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Erkek Çocuğu Kucakladığını görmek

Rüyada Erkek Çocuğu Kucakladığını görmek; emellerine kavuşmak ve isteğinin olacak olması demektir. Rüyada hamileyken erkek çocuk görmek, bu rüya olduğu gibi tabir edilir, bazı tabircilere göre hamile olan kimsenin erkek çocuğu olur, yada çok mutlu olacağı bir haber öğrenir denilmiştir.

Rüyada Erkek Çocuk Öptüğünü görmek

Rüyada Erkek Çocuk Öptüğünü görmek; mutluluk ve huzurdur. Rüyayı gören kişinin huzurlu olmasıdır. Rüyada sarışın erkek çocuk öptüğünü görmek, iyilik ve esenliktir. Rüyada esmer erkek çocuk öptüğünü görmek, aile içinde huzuru sağlayan kişi olması ve yaptığı işlerde başarılı olmasına yorumlanır.

Rüyada Erkek Çocuk Oyuncağı görmek

Rüyada Erkek Çocuk Oyuncağı görmek; sıkıntılarının bitecek olmasın a ve rahat bir nefes almasına, hayatında yeni gelişmeler mutlu olması ile rivayet edilir. Rüyada erkek çocuk oyuncağını aldığını görmek, umutsuzluğa kapılıp mutsuz olmasına işarettir.

Rüyada Erkek Çocuk Fotoğrafı görmek

Rüyada Erkek Çocuk Fotoğrafı görmek; hayırlı güzel kıymetlerdir. Bekar kimse için mutlu bir evlilik il yorumlanır. Rüyada erkek çocuk resmi görmek, kız evlat sahibi olacağına tabir edilir.

Rüyada Erkek Çocuk Pisliği görmek

Rüyada Erkek Çocuk Pisliği görmek; yaşanacak, çekilecek sıkıntıların olduğu ve bunların büyük sorunlar haline gelerek kişiyi umutsuzluğa düşürmesine yorumlanır. Rüyada erkek çocuk pisliği temizlediğini görmek, sıkıntılarının bitmesine ve rahata kavuşmasına tabir edilir.

Rüyada Erkek Çocuk Doğurduğunu görmek

Rüyada Erkek Çocuk Doğurduğunu görmek; rüyanız iki şekilde tabir edilir. Rüya sahibi kız çocuk sahibi olmasına yorumlanır. bir başka rivayete göre ise hane içinde bazı huzursuzluklar yaşanmasına ve sorunların olmasına tabir edilir.

Rüyada Erkek Çocuk Kıyafeti görmek

Rüyada Erkek Çocuk Kıyafeti görmek; uzun süredir olmasını beklediği bir işinin olacak olması mutlu olmasına tabir edilir. Rüyada erkek çocuk kıyafeti kaybolduğunu görmek, işlerindeki sorunların biterek refaha kavuşacak olması anlamına gelir.

Rüyada Erkek Çocuk Yıkadığını görmek

Rüyada Erkek Çocuk Yıkadığını görmek; rüya sahibi için hayırlı bir rüya olmakla beraber hayırlı olacak bir işin başlangıcı olacak olmasına tabir edilir. Rüyada birinin erkek çocuk yıkadığını görmek, bekar bir kimse için hayırlı olacak bir yuva anlamına gelir. Rüyada temiz çocuk yıkadığını görmek, işlerinde başarıyı yakalamaya rivayet edilir.

Rüyada Kıvırcık Saçlı Erkek Çocuk görmek

Rüyada Kıvırcık Saçlı Erkek Çocuk görmek; iş hayatından inişli çıkışlı bir dönemde olduğu ve bu durumdan kurtulmak için çalışması gerektiğine yorumlanır. Aile hayatında ise geçici bir sorun yaşayacak olmasına tabir edilir.

Rüyada Konuşan Çocuk Bebek görmek

Rüyada Konuşan Erkek Çocuk görmek; kişinin kararlı vede inatçı olması onun başarılı olacak olması anlamına gelir. Aldığı kararları uygulaması, gözünün kara olması sayesinde işlerinin yolunda giderek kazancının artmasına tabir edilir.

Rüyada Erkek Çocuk Odası görmek

Rüyada Erkek Çocuk Odası görmek; geçiminde kolaylık olması ve kazancının hayırlı yoldan olacak olması anlamına gelir. Rüyada erkek çocuk odası verdiğini görmek, rüya sahibine gelen bir haber onun çok mutlu olacak olmasına işarettir.

Rüyada İkiz Erkek Çocuk görmek

Rüyada İkiz Erkek Çocuk görmek; şansının ve kısmetinin açık olmasına yorumlanır. Akıllı, zeki olması ile hayatta hep başarılı olacağına ve adından söz ettirecek bir kişi olmasına tabir edilir. Rüyada Erkek Çocuk görmek, ikiz erkek çocukları iki ayrı kısmet ve sevinecek haber demektir.

Rüyada Çıplak Erkek Çocuk görmek

Rüyada Çıplak Erkek Çocuk görmek; maddi ve manevi açıdan çekilen sıkıntıların son bulacak olması anlamına gelir. Rüyada çıplak erkek çocuk öptüğünü görmek, kendine olan güveni ile başarılı işler yapmasına yorumlanır.

Rüyada Şişman Erkek Çocuk görmek

Rüyada Şişman Erkek Çocuk görmek; dert, tasa bunlardan bunalmış olması ve sorunlarının artmasına vesile olacak işlerin olması anlamına gelir. Rüyada zayıf erkek çocuk görmek, kendine çok güvenmesi ve gösterişi, lükse olan düşkünlüğü ile rivayet edilir. Rüyada Erkek Çocuk görmek, şişman veya zayıf olması fark etmez tabirini değiştirmez.

Rüyada Erkek Çocuk Patiği görmek

Rüyada Erkek Çocuk Patiği görmek; paraya olan düşkünlüğü ve parayı çok seviyor olmasına yorumlanır. Rüya sahibinin maddiyata olan düşkünlüğü yüzünden dışlanmasına neden olmasına tabir edilir. Rüyada Erkek Çocuk görmek, iyilik ve güzelliktir, herhangi bir eşyasını görmekte aynı şekilde tabir edilir.

Rüyada Yürüyen Erkek Çocuk görmek

Rüyada Yürüyen Erkek Çocuk görmek; hayatını yolunu koyacak işler yapmasına ve bunlarının karşılığını alarak rahata kavuşacak olması ile tabir edilir. Rüyada Erkek Çocuk görmek, yürüdüğünü ve emeklediğini görmek ile aynı şekilde tabir edilir.

Rüyada Yeşil Gözlü Erkek Çocuk görmek

Rüyada Yeşil Gözlü Erkek Çocuk görmek; güç ve iktidar sahibi olmasına her işinin başarılı ile sonuçlanması anlamına gelir. Rüyada yeşil gözlü çocuk sevdiğini görmek, çok uzun zamandır beklediği haberin gelmesi mutlu olmasına işarettir.

Rüyada Mavi Gözlü Erkek Çocuk görmek

Rüyada Mavi Gözlü Erkek Çocuk görmek; erkek çocuk rüyası hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişi için sıkıntısız sorunsuz yaşayacağı bir hayatı olmasına yorumlanır. Rüyada mavi gözlü erkek çocuğunun güldüğünü görmek, başarı ve güçtür.

Rüyada Erkek Çocuğun Kustuğunu görmek

Rüyada Erkek Çocuğun Kustuğunu görmek; yapılan bir dedikodunun konusu olacağına ve sıkıntılı zor bir dönem geçirdiği sırasında yakın bir arkadaşının ihanete uğrayacak olması anlamına gelir. Rüyada erkek çocuğun kustuğu yeri temizlediğini görmek, uzun zamandır bir kişi tarafından düşmanlık beslediğine ve sıkıntıya düşecek olmasına tabir edilir.

Rüyada Erkek Çocuk Uyuttuğunu görmek

Rüyada Erkek Çocuk Uyuttuğunu görmek; kapanmış olan bir konunun uzun süre sonra gün yüzüne çıkarak netlik kazanmasına rivayet edilir. Rüyada Erkek Çocuk görmek, kucağına alıp uyutmak, çocuk sahibi olmaya veya evlat müjdesine delalet eder.

Rüyada Erkek Çocuğa Yemek Yedirdiğini görmek

Rüyada Erkek Çocuğa Yemek Yedirdiğini görmek; yaptığı işi büyük bir özveri ve titizlikle yapması başarılı ve bereketli kazanç sağlamasına tabir edilir.

Rüyada Erkek Çocuğa Emzirdiğini görmek

Rüyada Erkek Çocuğa Emzirdiğini görmek; rüya sahibi hamile ise hamile kalacağına ve bir kız çocuğu olacağına yorumlanır. Rüyada tanımadığı bir erkek çocuk emzirdiğini görmek, fesat olunmaya ve düşman ile tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. sumeyye dedi ki:

  Bekarim ben ruyada evli oldugumu ve rkek cocugumun ve kiz cocugumun oldugunu gordum denizde oldugumuzu gordum ve kizim suya dogru kosuyor onu tutuyorum ve yanimizi getiriyorum sonra ogrencimin erkek kendisi suyun icinde bi kayanin ustunde bacaklarinin iki yana ayrildigini dalgalarinin ona carptugini goruyorum yanina gidiyorum tam kaldiracam bi kadin kolumu tutuyor elleme cocugu zarar vereceksin diyr bende sus diyorum ve cocugu kaldiriyorum cocugun bacagi te r s donuyor ve kendisi duzeltiyor sonra cocugu sirtima alip kiyiya goturuyorum anneai bana hayir dualari ediyor sonra bana is yerindeyken tatli getiriyor bunu kabul etmemi istiyor tekrar hayir dualari ediyor ve bi arkadasimda cay getiriyor bana. Ve uyaniyorum

 2. tutu dedi ki:

  Sa. Ben ruyamda evime gelmis birçok insan gordum ve 3 4 yaslarinda bir erkek cocugumun oldugunu gordum yalniz nedense cocugun ismini bilmiyor ve etrafimdakilere (anneme babama ve diger akrabalarima) oglumun ismi neydi diye soruyorum ama kimse cevap vermiyordu.

 3. baran dedi ki:

  ruyamda cokta kucuk olmıyan bir erkek cocuk gordum benden onu bir yere goturmemi ona yardım etmemi istiyordu ve bunu cok istekli hatta bazen aglıyarak istiyordu bende onunla ılgilendim kimsin seni nereye göturuyum dıye konustum onunlar ona cok yardım etmek ıstıyordum ama bir an ne oldu bilmiyorum kendimi başka bir işle meşgulken buldum cok gereksiz bir iş televizyon programı izliyordum heralde sonra bir an cocugun orda olmadıgını farkettım bıraz yurudum ve bir kapıgın esıgınde kalın kıyafetlerı cıkarılmıs ınce kıyafetlerle uzanmıs sıddetli bir sekilde agladıgını gordum ona yardım etmedigim için orda yaptıgım hatanın farkına vardım ve cok uxuldum sonra uyandım lutfen bunu yorumluyabilir misinız tesekkur ederim simdiden

 4. Zeynep dedi ki:

  Ruyanda kurban kesiliyo bende oglumu kurban edilmesi icin siraya sokuyorum onumde 1 kisi kaldiginda yapamam deyip aliyorum alirken 2 erkek cocuk oluyo yapamam deyip agliyorum yorumlariniz icin tesekkur ler

 5. asli dedi ki:

  Ruyamda yaklaşık on yaşlarında erkek çocuğu gordum şampanya bardağı gibi bir bardağa bembeyaz bir sut doldurarak ona verdim zannedersem inek sutuydu kutuda satilanlardan cocuk ayaktaydı onu içti. Gerçek yaşamdaki oğlum bana niye veriyorsun diye kiziyordu. Oğlum yazık kimsesiz gariban yada yattim gibi birşeyler söylüyordum. Ruyami yorumlarsaniz sevinirim

 6. asli dedi ki:

  12. 02. 2016 da rüyayı yazdım yorum istedim ama ruyamda yok yorumda yok cevaplamayi düşünüyor musunuz

 7. REYHAN sivrikaya dedi ki:

  Ruyamda evimize tanidik tanimadik misafirler gelmis busirada esimi telefonla tanidigimiz bi erkek ariyo disari gel diye esim eve girince evde engelli sarisin engel arasinda oturan cocuk var o bayram abinin cocugu oldugunu soyledi esimi asagi disari çağıran erkek cok seviyoruz engelli bide diye biri bana bu cocugun hz.yusuf oldugunu ve babasi benim icin kaderimiz diyorum tesekurler

  1. REYHAN sivrikaya dedi ki:

   Cocuk engelli arabasinda duzeltiyim yanlis yazi gitmis tesekurler

 8. hatice dedi ki:

  rüyamda yürüyen,konuşan 1,5 yaşların da biraz toplu erkek çocuğu doğuruyorum. Ertesi gün alıp akrabalara geziyom.yediriyorum.emziriyorum. onun dışında ondan bir yaş büyük bir erkek çocuğum varmış 2 de gerçek te var olan çocuklarım .toplam da 4 çocukluydum. yorumlarmısınız.

 9. Özlem dedi ki:

  Rüyamda bi alısverıs merkezindeyim merdivenlerden inerken küçük 4 5 yaslarında bi çocukla karşılaşıyorum çok sevimli masum bi çocuk aılesini soruyorum bsy demiyor neyse biraz sevıyorum sonra yoluma devam edıyorum ve pesımden geldiğini görüyorum ve birden korkuyorum nereye gıtsem geldiği için sonra koşarak saklanmaya çalışıyorum be bi mağazaya gırıp çalışanlardan yardım istiyorum korku içinde kabine saklanıyorum o sırada çocuk da mağazaya geliyor beni bulmaya çalışıyor ama çocuk delırmıs gıbı görünüyor daha sonra da uyandım zaten

 10. gulcan dedi ki:

  Rüyamda çöpe birakilmis erkek cocugu gordum sarisin mavi gozlu kucama alip eve goturuyorum

1 2