Rüyada “Erkek Çocuk Emzirmek” Görmek

Erkek Çocuk Emzirmek
Safinaz yaş 30 İstanbul / Ümraniye'den rüya yazıyorum. Rüyamda mavi gözlü bir erkek çocuk emzirdiğini görmek, Rüyada erkek çocuk emzirmek ne anlama gelir?

Rüyada Erkek Çocuk Emzirmek görmek

Rüyada Erkek Çocuk Emzirmek görmek, hayırlara vesile olacak bir amale işaret eder. Rüyada Erkek çocuk emzirdiğini görmek, yakın bir hamile olacak olmasına yorumlanır. Rüyada Erkek çocuğu emzirmek, yardım görmeye veya iş teklifi alıp iş değiştirmek ile tabir edilir.  Rüyada kendi erkek çocuğunu emzirmek görmek, evlatlarının hayırlı olmasıdır. Rüyada tanıdığı erkek çocuğunu emzirmek görmek, başarılı ve çalışkan olacak olmasına tabirdir. Rüyada erkek çocuğu emzirmek, kısmet ve şansın, talihin açılmasına delalet eder.

Rüyada başkasının erkek çocuğunu emzirdiğini görmek, aile içinde sorunlar, fesatlık ve düşmanlıktır. Rüyada sütten kesilen erkek çocuğu emzirdiğini görmek, uzun süreli bir sağlık sorunu yaşayacak olmaya işarettir. Rüyada erkek çocuğu emzirmek, çocuk kimin olursa olsun rüyanız hayırlara vesile olmasının alametidir. Rüyada Erkek bebek emzirmek ile alakalı daha ayrıntılı yorum okumak isterseniz, alt kısımda derlenmiş yorumlara bakabilirsiniz.

Rüyada Erkek Çocuğunu Emzirdiğini görmek

Rüyada Erkek Çocuğunu Emzirdiğini görmek; mutlu ve huzurlu olmaya yorumlanır. Rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulacak olmasına ve sonunda hak ettiği mutluluğu bulacak olması anlamına gelir. Rüyada Erkek çocuk emzirmek görmek, istediği işlerde başarı sağlayan iyi niyetli bir kadına delalet eder.

Rüyada Birinin Erkek çocuk emzirdiğini görmek

Rüyada Birinin Erkek çocuk emzirdiğini görmek; aile içinde yaşanacak bir sorunun büyümesi nihayetinde küçük bir tartışma yaşanmasına ve bundan ötürü konuşulmayacak olmasına rivayet edilir. Rüyada tanımadığı birinin erkek çocuğunu emzirdiğini görmek, düşmanlık ve fesatlık alametidir.

Rüyada Sarışın Erkek Çocuğu Emzirdiğini görmek

Rüyada Sarışın Erkek Çocuğu Emzirdiğini görmek; uzun süredir uğraşıp emek verdiği bir işin sonuçlarının, umduğundan daha iyi sonuçlar verecek olmasına tabir edilir. Rüyada sarı erkek çocuk emzirdiğini görmek başarı ve güçtür.

Rüyada Esmer Erkek Çocuğu Emzirdiğini görmek

Rüyada Esmer Erkek Çocuğu Emzirdiğini görmek; karışacak olan işlerinin bir çözüme ulaşmaması ile sıkıntıya ve dara düşecek olmasıdır. Rüyada kara erkek çocuk emzirdiğini görmek, umut edilen bir şeyin olacak olmasına yorumlanır. Rüyada erkek çocuk emzirmek görmek, güzel talih ve hayırlı kısmetler yorumlanır.

Rüyada Şişman Erkek Çocuğu Emzirdiğini görmek

Rüyada Şişman Erkek Çocuğu Emzirdiğini görmek; rüya sahibinin aile ve iş hayatında mutlu ve başarılı olmasına, kazancının artması için daha çok çalışacak olmasına yorumlanır. Rüyada çok şişman erkek bebek emzirdiğini görmek, daha çok başarı ve kazançtır.

Rüyada Zayıf Erkek Çocuğu Emzirdiğini görmek

Rüyada Zayıf Erkek Çocuğu Emzirdiğini görmek; kimseye muhtaç olmadan kendi yağı ile kavrulan bir kimse olmasına ve helal kazanç sağlayan işler yapmasına rivayet edilir. Rüyada cılız erkek çocuk emzirdiğini görmek, sıkıntı, dert ve dara düşecek olmasına işaret eder.

Rüyada Güzel Erkek Çocuğu Emzirdiğini görmek

Rüyada Güzel Erkek Çocuğu Emzirdiğini görmek; rüyayı gören kişinin hep daha fazlasını istemesi ve elindeki şeylerden mutlu olmayı bilmeyen biri olması ile tabir edilir. Rüyada erkek çocuk emzirmek görmek, baht ve kısmet açıklığına delalet eder.

Rüyada Çirkin Erkek Çocuğu Emzirdiğini görmek

Rüyada Çirkin Erkek Çocuğu Emzirdiğini görmek; mütevazi tavırları, insanlara yardım etmeyi seven bir kimse olması ile hep takdir kazanan kimse olarak yorumlanır. Rüyada çok çirkin erkek çocuğu emzirdiğini görmek, yapılan hayırlarına, işlerinde karşılıksız yapması ile tabir edilir.

Rüyada Ağlayan Erkek Çocuğu Emzirdiğini görmek

Rüyada Ağlayan Erkek Çocuğu Emzirdiğini görmek; mutlu olacağı bir haber alarak bunu etrafındaki yakınlarıyla paylaşmasına ve hep beraber sevinmeye rivayet edilir. Rüyada bağırarak ağlayan erkek çocuğu emzirdiğini görmek, yaşanan sevinç ve mutluluğu herkese duyuracak olmasına yorumlanır.

Rüyada Gülen Erkek Çocuğu Emzirdiğini görmek

Rüyada Gülen Erkek Çocuğu Emzirdiğini görmek; huzur ve refahtır. Rüyada Erkek Çocuk Emzirmek görmek, artık sıkıntılarının bitmiş olmasına ve yapılan yanlışlardan ders çıkaracak olması ile tabir edilir. Rüyada gülümseyen erkek çocuk emzirdiğini görmek, huzurlu ve mutlu bir yaşamının olması anlamına gelir.

Rüyada Konuşan Erkek Çocuğu Emzirdiğini görmek

Rüyada Konuşan Erkek Çocuğu Emzirdiğini görmek; dert ve sıkıntılarından kurtulmak için sorunlarını birini anlatarak rahatlayacak olmasına yorumlanır. Rüyada konuşamayan çocuk emzirdiğini görmek, kişinin sorunlarından dolayı bunalıma girecek olmasına tabir edilir.

Rüyada Mavi Gözlü Erkek Çocuğu Emzirdiğini görmek

Rüyada Mavi Gözlü Erkek Çocuğu Emzirdiğini görmek, şans ve kısmettir. Rüyada Erkek Çocuk Emzirmek görmek, kişinin şansının açık olmasına ve başarılı olması anlamına gelir. Rüyada maviş erkek çocuğu emzirdiğini görmek, bekar bir kimse için hayırlı bir yuva kuracak olmasına işarettir. Rüyada erkek çocuk emzirmek görmek, kısmet açıklığına delildir göz rengi ne olursa olsun hayırdır.

Rüyada Yeşil Gözlü Erkek Çocuğu Emzirdiğini görmek

Rüyada Yeşil Gözlü Erkek Çocuğu Emzirdiğini görmek; güç ve başarıdır. Rüyayı gören kişi yaptığı işlerde başarılı olup sık sık kendisinden bahsedilmesini sağlayacak olmasına yorumlanır. Rüyada yemyeşil gözlü erkek çocuk emzirdiğini görmek, gücüne güç katarak kazancının artmasına tabirdir.

Rüyada Engelli Erkek Çocuğu Emzirdiğini görmek

Rüyada Engelli Erkek Çocuğu Emzirdiğini görmek; sabırlı ve istekli olması sayesinde bir çok işi başarı ile halledecek olmasına rivayet edilir. Rüyada sakat erkek çocuk emzirdiğini görmek, yardım etmeyi seven, ihtiyacı olan herkesin yardımına koşan bir kimse olarak tabir edilir. Rüyada Erkek çocuk emzirmek görmek, iyi bir talih ve güzel bir akıbet alametidir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. meraklı dedi ki:

  S.A. Ben bekar 17 yaşında bi kızım. Rüyamda yeni doğum yapmışım çocuğu kucağıma veriyolar. Bende emziriyorum. yorumlarsanız sevinirim anlamını cok merak ettim. bu yıl ygs sınavına girdim. sınavla ilgili bişy mi acaba cok merak ediyorum..

 2. sundus dedi ki:

  22yilik evliyim cocuğum olmadi ruyamda oğlum oldu ama doğduğunu gormedim emzir dediler senin oğlun emzirdim iki goğsumude besmele çekerek yorum yaparsaniz sevinirim

 3. ruyam dedi ki:

  Ruyamda 5 tane erkek bebek gordum ve o larin ashabi kiramin cocuklari oldugunu biliyordum birini emziriyordum ve babalariniz savas gitti sizide bana birakti diye soyluyordum ne manaya geldigini soyler misiniz

 4. Leyla dedi ki:

  Aleykum selam Bende rüyam da eşimin başka bir kadından olan çocuğunu ben emziriyordum ama gosumden beyaz süt aktığıni ve çocuğun emziğini gördüm bir yolcu arabasında emziriyorum eşimden kaçırıyorum bebeği evlilik 3 tane çocuğum var

 5. Nesime dedi ki:

  Ben nişanlıyım 21 yaşındayım rüyamda kendi çocuğum vardı onu emziriyor dum ne anlama geliyor

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca