Rüyada “Erkek Cinsel Organı” Görmek

Erkek Cinsel Organı
Rüyada erkek cinsel organı görmek bekar için kısmet, evli biri ise maddi sıkıntı çekmeye yorumlanır. Rüyada erkeğin cinsel organını görmek tabiri oku.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir?

Rüyada Erkek Cinsel Organı Görmek

Rüyada erkek cinsel organı görmek hayırlı olacak evlat, mal, mülk ve şöhret ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada erkek avret yeri görmek, rüya sahibinin geçim sıkıntısının son bulmasına servet sahibi olmasına yorumlanır. Rüyada erkek cinsel organı koptuğunu görmek, hane içinde büyük üzüntü ve acı yaşamaya, yakın bir kişinin vefatı ile tasvir edilir. Rüyada erkek cinsel organının kuruması, malının ve parasının ziyan olmasına saygınlığını kaybetme ile yorumlanır. Rüyada erkek cinsel organının kesilmesi, rüyayı gören kişinin vefatına yada evlat sahibi olmamasına tasvir edilir. Rüyada erkek cinsel organından bir şey geldiğini görmek, temiz ise bağlı hayırlı, kötü bir şey ise, hayırsız ve asi bir evlat ile tabir edilir. Rüyada erkek cinsel organ görmek, kazancının artması ile borçlarından ve sıkıntılarından kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada erkek cinsel organı görmek, elde edilecek başarıya ve ailenin genişlemesi ile yorumlanır. Rüyada erkek cinsel organının sarktığını görmek, zevkine düşkün, nefsine hakim olamayan bir kimse ile tasvir edilir. Rüyada erkek cinsel organının sertleştiğini görmek, maddi konulardaki sıkıntılarının büyümesine ve her şeyini kaybederek fakirleşmeye yorumlanır. Rüyada erkek cinsel organı görmek, maddi ve manevi olarak sıkıntı yaşamaya sorunlarının giderek çoğalmasına tabir edilir.

Rüyada Erkeğin Cinsel Organını Görmek

Rüyada erkeğin cinsel organını görmek, yüksek makam ve mevki sahibi olmaya saygınlığının artmasına yorumlanır.Rüyada erkeğin cinsel organının büyüdüğünü görmek, ticaret ile uğraşan bir kimse, tüccar ise malının ve kazancının artmasına tabir edilir.

Rüyada Uzun Cinsel Organ Görmek

Rüyada uzun cinsel organ görmek, rüya sahibinin malının ve servetinin çok olmasına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada küçük cinsel organı görmek, sıkıntıya ve dara düşmeye her şeyini kaybedip maddi zorluklar yaşamaya işaret eder.

Rüyada Erkek Bebek Cinsel Organı Görmek

Rüyada erkek bebek cinsel organı görmek, hayırlı bir eşe, yuvaya ve beraberinde evlat sahibi olmaya alamet eder. Rüyada erkek bebek cinsel organının olmadığını görmek, aile içinde büyük sıkıntılar yaşanmasına ve vefat haberi ile tabir edilir.

Rüyada Cinsel Organ Görmek

Rüyada cinsel organ görmek, kadın cinsel organı yapılacak olan bir yanlıştan dolayı herkes tarafından ayıplanmasına yorumlanır. Rüyada cinsel organ ellediğini görmek, erkek için büyük utanç duyacağı bir yaparak yaparak etrafındaki herkesin tepkisini toplamaya işaret eder.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Tutmak

Rüyada erkek cinsel organı tutmak, kıymetli bir eşya veya mülkünün elinden çıkacağına rivayet edilir. Rüyada erkek cinsel organını tuttuğunu görmek, halk içinde hürmet ve itibar, kariyer, makam ve mevkisinin azalmasına tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Erkek Cinsel Organı Yalamak

Rüyada erkek cinsel organı yalamak, o kimseden kendisine gelecek fayda ve menfaate işarettir. Rüyada erkek cinsel organı görmek ve yaladığını görmek, bazı tabircilere göre fakirlik ve sıkıntı çekmeye ihtiyaç sahibi bir kimse olmaya rivayet edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca