Rüyada “Erkek Bebek” Görmek

Erkek Bebek
Satılmış yaş 50 Samsun / Atakum'dan rüya yazıyorum. Rüyamda erkek bebeğimin olduğunu gördüm. Rüyada erkek bebek görmek ne anlama gelir?
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Erkek Bebek görmek

Rüyada erkek bebek görmek; iki şekilde tabir edilir, bekar için hayırlı kısmet, müjdeli haber ile büyük sevinç yaşamak anlamına gelir. Rüyada erkek bebek sevmek, çocuğu olmayan için evlat müjdesi ile tefsir edilir. Rüyada mavi gözlü erkek bebek görmek, bu rüya sıkıntı ve endişeli olmak, şüphe duymak duygu ve hislerine kapılmak gibi yorumlanır. Rüyada birinin erkek bebeği öptüğünü görmek, hayatında beklenilmeyen gelişmeler olması anlamına gelir. Rüyada erkeğin erkek bebek öptüğünü görmek, kısa bir süre içinde evlenecek olmasına ve kız bebek sahibi olacağına rivayet edilir.

Rüyada Erkek bebek kucaklamak, bekar için evlilik, evladı olmayan için çocuk sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada Erkek bebek doğması görmek, müjde ve sevinçli haberlere delalet eder. Rüyada Yeşil gözlü Erkek bebek görmek, iyi huylu ve güzel bir hanıma, kadın içinse çalışkan bir adama delalet eder. Rüyada Sarışın Erkek bebek görmek, kısmet ve şanstır. Rüyada Esmer Erkek bebek görmek, bereket ve iyi geçime delalet eder. Bebek rüyaları genelde aynı şekilde tabir edilir, renkleri, tenleri ve gözleri saçları bu rüyaların tabir ve anlamlarını çok değiştirmez, Rüyada Erkek bebek görmek, hayırlı ve müjdeli haberlere delalet eder.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek görmek

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek görmek, hasta için şifaya ve afiyet bulmaya, istediğine kavuşmak ile yorumlanır. Rüyada yeşil gözlü bebek görmek, murat ve beklenti anlamına gelir, eğer bebeği kucağına alırsanız isteklerinize kavuşursunuz.

Rüyada Erkek Bebeği Gülerken görmek

Rüyada erkek bebeği gülerken görmek, hayatının ve dünyasının istediği yönde renklenmesine işaret eder. Rüyada erkek bebeği olacağını öğrenmek, rüya sahibi erkek ise evlat müjdesi alır. Rüyada Erkek bebek görmek, kadın ise müjdeli bir haber yada sevineceği bir hediyedir.

Rüyada Erkek Bebeği Ağlarken görmek

Rüyada Erkek Bebeği Ağlarken görmek, zorluk ve çok çaba ve gayret gösteren adama delalet eder. Rüyada erkek bebeği kucağına almak, arzu ve maksat hasıl olur denilmiştir. Rüyada Erkek bebek görmek, şer ve sıkıntılardan kurtuluş demektir.

Rüyada Erkek Bebek Kucakladığını görmek

Rüyada erkek bebek kucakladığını görmek; muradına kavuşmak ve isteğimin yerine gelmesi demektir. Rüyada hamileyken erkek bebek görmek, bu rüya aslı gibi tabir edilir, bazı tabircilere göre hamile olan kimsenin erkek çocuğu olur, yada çok sevineceği bir haber öğrenir denilmiştir.

Rüyada Erkek Bebeği Öptüğünü görmek

Rüyada Erkek Bebeği Öptüğünü görmek; sevinç, mutluluk ve huzurdur. Rüya sahibinin huzurlu vede olmasıdır. Rüyada sarışın erkek bebek öptüğünü görmek, iyilik ve güzelliktir. Rüyada esmer erkek bebek öptüğünü görmek, aile içinde huzurlu olmaya ve yapılan işte mertebesinin yükselmesine tabirdir.

Rüyada Erkek Bebek Oyuncağı görmek

Rüyada Erkek Bebek Oyuncağı görmek; sıkıntı ve sorunlardan kurtulacak olmasına ve hayatında yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanmasına rivayet edilir. Rüyada erkek bebek oyuncağını kırdığını görmek, hayal kırıklığı yaşamaya ve umutsuzluğa kapılmaya işarettir.

Rüyada Erkek Bebek Fotoğrafı görmek

Rüyada Erkek Bebek Fotoğrafı görmek; bekar için hayırlı olacak bir izdivaç yapmaya ve bundan hayırlı,sağlıklı bir evladının olması anlamına yorumlanır. Rüyada erkek bebek fotoğrafını sakladığını görmek, kız çocuğu sahibi olacağına tabir edilir.

Rüyada Erkek Bebek Pisliği görmek

Rüyada Erkek Bebek Pisliği görmek; zor ve sıkıntılı bir dönemde olacak olmasına ve sıkıntılarının büyüyerek başına büyük sorunlar açmasına tabir edilir. Rüyada erkek bebek pisliği temizlediğini görmek, gizli bir düşmanlık olarak yorumlanır.

Rüyada Erkek Bebek Doğurduğunu görmek

Rüyada Erkek Bebek Doğurduğunu görmek; İslami rüya tabirlerine göre rüyanız iki şekilde yorumlanır. Erkek bebek doğurmak, kız çocuğu doğuracağına rivayet edilir. Bir başka rivayete göre ise aile içinde huzursuzluk ve geçimsizliktir.

Rüyada Erkek Bebek Kıyafeti görmek

Rüyada Erkek Bebek Kıyafeti görmek; umut edilen bir olayın gerçekleşmesine ve yüzünün gülmesi anlamına gelir. Rüyada erkek bebek kıyafeti aldığını görmek, hayırlı bir yuvasının olmasına ve kız çocuğunun işarettir.

Rüyada Erkek Bebek Yıkadığını görmek

Rüyada Erkek Bebek Yıkadığını görmek; hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin refaha kavuşarak rahat etmesine yorumlanır. Rüyada başkasının erkek bebek yıkadığını görmek, bekar ise evlenmesine ve kız evladının olacağına işarettir. Rüyada kirli erkek bebek yıkadığını görmek, kötüye giden işlerinin yolunda gitmesine yorumlanır.

Rüyada Kıvırcık Saçlı Erkek Bebek görmek

Rüyada Kıvırcık Saçlı Erkek Bebek görmek; işlerinin kördüğüm gibi karışarak birbirine girmesine ve bundan kısa bir süre içinde çalışarak kurtulacak olmasına tabir edilir. Rüyada Erkek bebek görmek, saçlarının şekline göre bu şekilde tasvir olunur.

Rüyada Konuşan Erkek Bebek görmek

Rüyada Konuşan Erkek bebek görmek; başarılı olmaya ve ideallerine kavuşacak olmaya yorumlanır. Rüya sahibinin kararlı olması amaç ve gayelerinin doğrultusunda ilerlemesi ile hayatının yoluna girmesine tabir edilir. Rüyada Erkek bebek görmek, hayırlı ve güzel haberlerin habercisidir, konuştuğunu gören kimse bunun alametinin olduğunu anlamalıdır.

Rüyada Erkek Bebek Odası görmek

Rüyada Erkek Bebek Odası görmek; yokluktan kurtulmaya ve rahat bir nefes alacak olmasına yorumlanır.Rüyada erkek bebek odası aldığını görmek, gelecek olan müjdeli bir haberin gelecek olmasına sevinmesi ile tabir olur.

Rüyada İkiz Erkek Bebek görmek

Rüyada İkiz Erkek Bebek görmek; şans ve kısmettir. Rüya sahibinin hayatta her şeyinin olacak olmasına, sahip olduklarının kıymetini bilmesine ve mutlu olmasına yorumlanır.

Rüyada Çıplak Erkek Bebek görmek

Rüyada Çıplak Erkek Bebek görmek; kişinin uzun zamandır beklediği ve kendisi için çok önemli bir haberin gelecek olması ile mutlu olmasına rivayet edilir. Rüyada Erkek bebek görmek, çıplak dahi görülse, bebek rüyasının tabirini değiştirmez.

Rüyada Şişman Erkek Bebek görmek

Rüyada Şişman Erkek Bebek görmek; bebek görmek ile aynı şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin keyfine ve lüksüne düşkün olmasıdır. Rüyada Erkek bebek görmek, şişman veya zayıf fark etmez tabiri aynı şekilde yorumlanır.

Rüyada Erkek Bebek Patiği görmek

Rüyada Erkek Bebek Patiği görmek; maddiyata önem veren birisi olması ve her şeye parayla sahip olabileceğini düşünen ve bu yüzden etrafında sevilmeyen biri olmasına tabir edilir. İslami rüya yorumcularının yorumları ise hayırlı bir evlat sahibi olacağına işarettir.

Rüyada Yürüyen Erkek Bebek görmek

Rüyada Yürüyen Erkek Bebek görmek; çalışmalarının karşılığını alacak olmasına ve her işinin sorunsuzca hallolmasına, unutulan bazı konuların ise gün yüzüne çıkıp netlik kazanmasına tabir olur. Rüyada erkek bebek görmek, her zaman hayır ve sıkıntılardan kurtuluş ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Yeşil Gözlü Erkek Bebek görmek

Rüyada Yeşil Gözlü Erkek Bebek görmek; işlerinde başarılı olunacak olmaya, güç iktidar sahibi olması anlamına gelir. Rüyada yeşil gözlü bebeğin ağladığını görmek, yüzünü güldürecek mutlu olunacak bir haber gelmesi ile sevinç göz yaşları dökecek olmasına rivayet edilir.

Rüyada Mavi Gözlü Erkek Bebek görmek

Rüyada Mavi Gözlü Erkek Bebek görmek; erkek çocuk hayır ile tabir edilir. Rüya sahibi için mutlu olacağı ve çok sevineceği bir haberin gelece olmasına rivayet edilir. Rüyada mavi gözlü erkek bebek sevdiğini görmek, işlerindeki sıkıntılı kötü dönemlerin bitmesi ve başarılı olacak olmasına işarettir.

Rüyada Erkek Bebeğin Kustuğunu görmek

Rüyada Erkek Bebeğin Kustuğunu görmek; dedikodu ve ihanet olarak tabir edilir. Rüya sahibinin dedikodusunun yapılması ve ihanete uğrayacak olmasına yorumlanır. Rüyada erkek bebeğin kustuğu yeri temizlediğini görmek, gizli düşmanlarından kurtulmasına ve sıkıntılarının bitecek olmasına işarettir.

Rüyada Erkek Bebek Uyuttuğunu görmek

Rüyada Erkek Bebek Uyuttuğunu görmek; bazı konularda yalan söylenecek olmasına ve bunun daha sonra sıkıntılarını yaşayacak olmasına yorumlanır.Rüyada Erkek bebek görmek, bu rüyayı gören kimse sevineceği güzel bir haber ile müjdelenir.

Rüyada Erkek Bebeğe Yemek Yedirdiğini görmek

Rüyada Erkek Bebeğe Yemek Yedirdiğini görmek; severek yaptığı bir işi yapması ve bununla beraber başarıya ulaşmasına tabirdir. Kazancının bereketli olması ile geçiminde zorluk yaşayamayacak olmasına işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. NAZLI KAYA dedi ki:

  RÜYAMDA RENLİ GÖZLÜ YÜZÜ KİRLİ 4-5 YAŞLARINDA ERKEK BEBEK GÖRDÜM KAY KAYLA KAYIP YANIMA GELDİ BEN ONU KUCAKLADIM ALDIM EVİNE GÖTÜRDÜM İNSANLAR YATIYORDU YAŞLI BİR İNSANDA VARDI

 2. bakiye kaya dedi ki:

  gece uyurken evime bir erkek giriyor ve benim kollarımdan sıkıca tutuyor ve ben o kişiyi tanımak için saçlarına dokunuyorum bana alkollüyüm diyor kurtulmaya çalışıyorum fakat kurtulamıyorum imdat diye bağırıyorum.

 3. selen dedi ki:

  Harbiden hepsi dogru

 4. selen dedi ki:

  Hepsi yalan

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca