Rüyada “Erik” Görmek

Erik
Rüyada erik görmek faydalı ilim, irfan ve güzel ahlak sahibi olmaya. Rüyada erik bahçesi görmek kısmet, şans, büyük erik güzel talih anlamına gelir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Erik Görmek

Rüyada erik görmek kırmızı veya siyah olgun tatlı ise, para kazanmaya, sarı ise, hüzün ve hastalıklara tabir edilip, yorumlanır. Rüyada erik yemek, hayırlı, bol geçime ve ilim tahsili için okuyan kimseye, maddi bir menfaat, helal kazanca ve sağlık sıhhatinin yerinde olmasına tasvir edilir. Rüyada can eriği görmek, bahtının ve talihinin açık olmasına rahat edeceği bol kazançlı bir işe sahip olma ile yorumlanır. Rüyada ekşi erik yemek yeşil erik görmek, huzurunun ve mutluluğun daim olmasına istediği başarıyı elde etmeye işaret eder. Rüyada erik yaprağı görmek, yaprağı yeşil erik, toplu bir miktar paraya, yaprağı sarı erik ise sıkıntı ve üzüntüye alamettir. Rüyada erik kurusu görmek, yaptığı işlerinin meyvesinin yavaş yavaş toplamaya ve zafer elde etme tabir edilir. Rüyada erik ağacı veya erik ağacı dalı görmek, yeni işlere imza atarak karlı olacak farklı işlerle meşgul olmaya işaret eder. Rüyada erik fidanı veya erik fidesi görmek, şan, şöhret ve geçim kolaylığı sağlayacak bir işe sahip olmaya yorumlanır. Rüyada mürdüm eriği görmek, aile içinde mutlu bir bekleyişe ve bekar bir kimse için evliliğe adım atmaya işaret eder. 

Rüyada erik görmek, maddi ve manevi olarak huzura kavuşmaya, aile içinde muhabbetin artmasına rivayet edilir. Rüyada erik kurusu görmek, uzun zamandır beklenen haberin olumlu olarak gelmesi ile aile içinde büyük bir mutluluk yaşanmasına yorumlanır. Rüyada erik hoşafı içmek, dert, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtularak bir kuş kadar hafiflemesine alamet eder. Rüyada erik çiçeği görmek, yeni başlangıçlara ve yeni kararlar alma ile hayatından büyük bir değişiklik yapmaya yorumlanır. Rüyada erik görmek, hane içinde mutlu bir aile ortamına, iş hayatında ise başarılı olma tabir edilir.

Rüyada Erik Ağacı Görmek

Rüyada erik ağacı görmek, bereketli ve hayırlı olacak bir kazanca işlerindeki yükünün azalması ile tabir edilir. Rüyada erik ağacı diktiğini görmek, işinde ve aile içinde hayırlı olacak şeylerin yaşanması ile sevinip mutlu olmaya tasvir edilip, yorumlanır.

Rüyada Yeşil Erik Görmek

Rüyada yeşil erik görmek, kendine olan güveni ile iş hayatında başarılı olup, rakipleri tarafından kıskanılmaya rivayet edilir. Rüyada yeşil erik yediğini görmek, hayırlı olacak bir rüya olmasına, zamanında yenen erik hasta olan bir kimsenin şifa bulmasına yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Erik Görmek

Rüyada kırmızı erik görmek, mal, mülk ve paraya bekar bir kimsenin ise hayırlı olacak bir evliliğe imza atmasına tabir edilir. Rüyada kırmızı erik yediğini görmek, tadı hoş ve güzel olan eriğin yenildiği miktarı kadar toplu paraya kısmet, şan ve şöhret ile rivayet edilir.

Rüyada Ekşi Erik Görmek

Rüyada ekşi erik görmek, mal, mülk sahibi olmaya gücüne güç katmaya ve maddi açıdan hafifleyerek esenliğe kavuşmaya yorumlanır. Rüyada ekşi erik yediğini görmek, bol kazançlı hayırlı olacak kazanca hastalıklarının şifa bulup refaha kavuşmasına alamet eder.

Rüyada Erik Reçeli Görmek

Rüyada erik reçeli görmek, tatlı dilli, güler yüzlü ve hoş muhabbetli bir kimseye huzurlu bir aile ortamına tabir edilir. Rüyada erik reçeli yemek hayırlı bir kısmet, Rüyada erik görmek veya yemek bazılarının görüşlerine göre, şansının açık olması ile büyük bir kısmetin sahibi olmasına çalışkan ve azimli bir kimse olmasına yorumlanır.

Rüyada Erik Turşusu Görmek

Rüyada erik turşusu görmek, neşesinin keyfinin yerinde olmasına sağlıklı ve huzurlu bir hayata sahip olmaya yorumlanır. Rüyada erik turşusu yediğini görmek, kötüye giden işlerinin düzelmesine maddi konulardaki sıkıntılarının son bulup geçim telaşından kurtulmaya tabir edilir.

Rüyada Can Eriği Görmek

Rüyada can eriği görmek, yeni projelerini hayata geçireceği bir işe sahip olmaya ve başarılı işler yapmaya tabir edilir. Rüyada erik tohumu aldığını görmek, sağlıklı, huzurlu ve mutlu olacağı bir hayata sahip olmaya aile içinde söz sahibi olup, iş hayatında mevki sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada Erik Tatlısı Yemek

Rüyada erik tatlısı yemek, hane içinde yaşanılan huzursuzlukların son bulmasına, iyi ve güzel geçime alamet eder. Rüyada erik tatlısı yediğini görmek, ters giden işlerinin düzeleceğine maddi konulardaki sıkıntılarının son bulması ile refaha ermeye işaret eder.

Rüyada Erik Tuzlayıp Yemek

Rüyada erik tuzlayıp yemek,sıkıntı ve sorunlarının son bulmasına, sağlık ve huzur bulacağı bir hayata yorumlanır. Rüyada erik tuzlayıp yediğini görmek, arzu ettiği hayalini kurduğu her şeye sahip olmaya muradına kavuşma ile tabir edilir.

Rüyada Erik Toplamak

Rüyada erik toplamak, çok çalışmaya istediklerine kavuşmak için kendini paralamaya ama istediklerini elde edemeyecek olmasına yorumlanır. Rüyada erik topladığını görmek, elde edemediği ve her zaman aklında kalacak bazı şeylerin olmasına işaret eder.

Rüyada Sarı Erik Görmek

Rüyada sarı erik görmek, rüya sahibinin adından büyük övgülerle söz ettireceği başarılı işlere imza atması ile tabir edilir. Rüyada sarı erik yemek mükafat ve ödül anlamına gelir. Rüyada erik görmek, İslami tabircilerin görüşlerine göre kadın için mutlu ve huzurlu bir aileye, erkek için ise bol bereketli kazanç, mal ve mülk ile rivayet edilir.

Rüyada Erik Yemek

Rüyada erik yemek, korku ve endişelerinin son bulmasına dert ve sıkıntılarının ise bitmesine tabir edilip, yorumlanır. Rüyada erik yediğini görmek, hayatının kolaylaşacağına dertlerinin şifa bulması ile karanlık günlerin son bulmasına tasvir edilir.

Rüyada Erik Pestili Görmek

Rüyada erik pestili görmek, kendi kararlı ve azimli olması ile istediğini elde etmeye helal ve güzel kazanca tasvir edilir. Rüyada erik pestili yaptığını görmek, tadı tatlı ise mal, mülk ve para tadı mayhoş ise geçim sıkıntısı çekmeye ve zorlanmaya tabir edilir, yorumlanır.

Rüyada Papaz Eriği Görmek

Rüyada papaz eriği görmek, dalında ve olmuş bir erik ise toplu bir miktar para ile borçlarınızdan kurtulup feraha kavuşmanıza yorumlanır. Rüyada papaz eriği yediğini görmek, kısmetli ve hayırlı olacak bir iş yapmaya kısa süre içinde nişan yada söz olmasına tabir edilir.

Rüyada Büyük Erik Görmek

Rüyada büyük erik görmek, rüyayı gören kişi çiftçi ise mahsulünün çok olmasına kazancının ise kişiyi ihya etmesine işaret eder. Rüyada erik görmek can eriği veya yeşil fark etmez hepsinin ifadesi genel olarak, güç, kuvvet ve kudret sahibi olmaya başarılı olacağı yeni işlere atılmaya kazancını iki katına çıkarmaya yorumlanır.

Rüyada Erik Suyu Görmek

Rüyada erik suyu görmek, kötü olduğunu düşündüğünü bütün alışkanlıklarından kurtulmaya ve doğru yolda ilerlemeye yorumlanır. Rüyada erik görmek alimlerin görüşlerine göre, güzel ahlaklı ve iyi huylu kimseler ile arkadaşlık etmeye mutlu olacağı bir iş ortamına sahip olmaya tabir edilir.

Rüyada Erik Marmelatı Görmek

Rüyada erik marmelatı görmek, kendi geleceğini düşünen ve bunu için çok çalışmaya evlatlara hatırı sayılır şeyler bırakma ile tasvir edilir. Rüyada erik kurusu yemek, hayatında güzel olaylar ve gelişmeler yaşanmasına mutlu olacağı bir beraberliğe başlamasına yorumlanır.

Rüyada Erik Bahçesi Görmek

Rüyada erik bahçesi görmek, kimsenin malında gözü olmayan harama el uzatmayıp helal yoldan kazanç sağlayan kimseye tabir edilir. Rüyada erik bahçesinde olduğunu görmek, bütün sıkıntılarının son bulmasına hastalıklarının şifa bulmasına refaha kavuşmasına yorumlanır.

Rüyada Olmamış Erik Görmek

Rüyada olmamış erik görmek, beklemediği bir anda alacağı haber ile çok şaşırmaya ve mutlu olmaya rivayet edilir. Rüyada olmamış ham erik görmek, kısmetinin kapalı olmasına işinde ise başarısız olması ile tasvir edilip, yorumlanır.

Rüyada Tatlı Erik Görmek

Rüyada tatlı erik görmek, yenilen eriğin rengi ne olursa olsun helal olan karlı ve bereketli kazanca tabir edilir. Rüyada tatlı erik yemek, bütün olumsuz şeylerin son bulması ile hayatınızda yaşanacak güzel gelişmeler ile sevinip mutlu olmanıza yorumlanır. Rüyada erik görmek, hasta bir kimsenin şifa bulmasına, işleri kötüye giden bir kimsenin ise işlerinin düzelmesine yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Serkan dedi ki:

    Burcunun özellikleri

  2. HasanUĞURLU dedi ki:

    Rüyamda elat arasında kasalar içinde siyah erik vardı arkadaşımla arabaya yaklaştık vebakarken arkadaşım hasan alda yiyelim dedi ve uyandım neey delalettire

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca